Glavni meni

Da predstavim novu ragu-R1 :)

Započeo cone, 10 Jun, 2015, 09:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cone

Pricam generalno, da ko je odgovoran i sve, moze kako hoce :) ja sam tek poceo da koristim kreditne kartice, da zapocinjem rekord, a jamahu sam preouzeo da placam njegov kredit :) sve u svemu hvala :)

UFF

Citat: Hattrick poslato 13 Jun, 2015, 05:31
Realno, i meni od R1 2007/2008, i Ducatija 848/1098 dizajnerski nema lepsih motora.

ma to mora da je zato sto si ti imao dukca a? :D

Hattrick

Volim ja i Megan Fox, pa je nemam  :)

BOKYBOY

Citat: Hattrick poslato 16 Jun, 2015, 21:40
Volim ja i Megan Fox, pa je nemam  :)

...brate,mozda imas a i ne znas... :P

UFF

jes da su glupe slike za poredjenje i obe iz ruznog ugla ali cisto da proverim da li je moguce da je nekom ovo buljavo plavo lepse od crnog?

http://s15.postimg.org/kmb3epjt7/09_r1_front.jpg
http://s15.postimg.org/cw4b9khhn/2013_11_11_15_43_16.jpg

BOKYBOY

...ofarbaj ovu plavu u mat crnu...skini ove kamionske migavce i...em lepsa...em jeFtinija... :P ...stvar ukusa brate,glupo raspravljati...svejedno su lepse od ovoga...



Kanarinac

Uffe ako cemo iskreno, starija je buljavija, gledaj kako se izbecila :D

freepartyman

Citat: UFF poslato 16 Jun, 2015, 22:04
jes da su glupe slike za poredjenje i obe iz ruznog ugla ali cisto da proverim da li je moguce da je nekom ovo buljavo plavo lepse od crnog?

http://s15.postimg.org/kmb3epjt7/09_r1_front.jpg
http://s15.postimg.org/cw4b9khhn/2013_11_11_15_43_16.jpg
Od napred je jos i lepa ,profil je kritican.





I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

kod nove su topovi previse kratki i debeli
prednja maska je manje aerodinamicna sa tupljim uglom, bez stakla preko farova i sa jebenom rupom izmedju njih
kod stare je zadnja viljuska lepsa i masivnija a bocna plastika agresivnija

freepartyman

Pa da, usrali su najvise zadnji deo kod novije. + za agregat,tu nema price.
Ova sema je #1, crno,crvena kombinacija.Na slici ispod sam smanjio izduve i produzio rep,odmah druga prica.

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Citat: BOKYBOY poslato 16 Jun, 2015, 21:57
...brate,mozda imas a i ne znas... :P

Doduse mozda stvarno i hoce, a ja budala nikad nisam pit'o  :)

cone

#71
zauzet poslom i zamajan, nisam odavno svracao ovde  :D jedva stizem i da procitam forum nekad  :)

elem, na jamahi zamenjeno ulje na 637milja, zamenjen vizir, i to je to sto je od onda bilo uradjeno :)


ovih dana dobijem neku kreditnu karticu na malo veci iznos, pa reko aj da malo ponovim klavijaturicu :)

narucio zadnje svetlo sa integrisanim migavcima i nosac tablice da se resim one odvratne budze pozadi, i prednje migavce, da skinem one odvratne.. a najvaznije je sto sam uzeo je GRAVES Link full titanium auspuh sa karbonskim topovima  [yahoo] [yahoo] sad ce i da me cuju, posto se ovi fabricki cuju kao fen :)

e sad, auspusi su kao novi, samo sto desni top ima minimalno ostecenje-prekinuta je selna.. e sad, rekose mi da moze da se zameni, pa sam odlucio da ostavim minimalnu ponudu na licitaciji koja je bila 998$ :) i tako je i ostalo, dva dana niko nije nista ponudio, pa su sada moji  [yahoo] [yahoo] :drka:

evo i neka slicica auspuha (slike su sa ebay.com, cekam da mi stigne posiljka) cisto da cujem strucna misljenja  [cheers]











UFF

strucno misljenje je da ti ne rade linkovi
i da ti ne treba motor koji nemas kad da vozis :D

cone

Sad cu da prepravim linkove, razbicu telefon :D spremam polako motorce za sledecu sezonu, bice mnogo vise vremena od proleca :)

Bori¹a

ja volim kad neko ima opasno lep i dobar motor, i nadrkava opremom... lepo za videti :D

cone

Ne znam brate, meni uvek drago kad vidim to, a posebno kad se jos meni sve to desava :)

motor je najveci razlog sto sam dosao u amerike, jer u srbiji nikada nisam mogao da priustim svoj motor, i pored toga sto sam radio kao konj :)

sad i ovde radim kao konj, ali sam priustio i uspeo u jednom od svojih snova  [yahoo]

jeste uff u pravu da sad retko kad imam vremena, ali napisao sam na pocetku da sam siguran da u ovoj godini nece biti toliko vremena, ali kroz par meseci ce biti, kad budem kupio svoj kamion :)

Isto tako sam shvatio koje je njesra u cikagu i uopste u ilinoisu imati motor, pa cu preko zime polako da pripremam opremu za stazu, jer nema efekta voziti na ulici jer je cela hebena drzava ravna sa putevima pod 90°

Moras da hvatas izlaze sa autoputeva da bi oborio motor   [veryangry]

isterivac

US 20 posle Rockford-a prema tromedji Iowe, Ilinoisa i Wisconsina relativno je blizu a ima i gore i dole i levo i desno :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Boban_m

Koji smor. I ja ako hocu da krivinarim, jedino neki Sea-doo da kupim [doh]

makinjo

Kupuj kamion i menjaj lokaciju :D

Bori¹a

sve amerikanci ovde jebote... ja bih bas uzivao vozeci tim putevima [yahoo]