Glavni meni

ktm lc4 supermoto

Započeo Gavrolini, 08 Jun, 2015, 18:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TT600


Gavrolini

Jesi siguran? da doturim bar 500e,realno je?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

perlx

Citat: Gavrolini poslato 08 Jun, 2015, 19:56
I onako nisu ciljna grupa za ovaj motor.
Ne izazivaj, i ovako imas pogresne tockove :P

Gavrolini

Ma laganica, suskaju se tu vec neke kombinacije, neki k2 1000, zx9r pa cak mozda i sa lenjim nesto za aliena napravim. Hocu opet da budem zajeban i brz :-)

perlx

Samo bRRangu da se dodvoris :P

Gavrolini

Poznat sam po tome sto se dodvoravam ljudima

ЯЭВОЛУТИОН

zice na ovim tockovima nisu dobrog kvaliteta...odavde se vidi...i dva nipla su ti popustena na zadnjoj felni....ovako na brzaka i par osmica ti je na frajlaufu u kurcu....imas neki trn u gumi...nije probio unutrasnju ali imas....i par kapi vode u rezervoaru.....sajla gasa ti je pred kraj, nemas iste kapice na ventilima tockova...nedostaje ti jedna gumena kaica na kandzi.....ne znam...i 1000 je mnogo....ko zna koliko je to preslo...otkacis sajlu i arcis a je posle vratis.....mozda ipak da menjas za onog TTa...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

I iz garaze uvek izguravam u rikverc da bih vratio kilometrazu. Sajlu ne skidam ali teram na zadnjem koliko god mogu pa se prednji tocak ne okrece. Da mi nisi rekao za trn ne bih znao da imam unutrasnje gume. Da uozbiljimo pricu,zamene me trenutno greju za zadnju seriju cbr900rr,929, k2 1000 i zx9r. Nesto priblizne vrednosti.

con3

Ti sto pricaju da je 690 nevidjeno govno su ga videli samo na slikama .

Gavrolini

Poznajes te ljude pa tako kazes?

con3

Ne nego je glupo reci da je 690 govno,svi ga hvale .

Gavrolini

Pa ja sam probao i sm i duke i ok su ali nista wauuu. Znam dosta ali ne sve i kad ne znam onda pitam ljude kojima verujem, ljude koji su vozili i otvarali sve zivo. Kad sam se raspitivao za ovaj taj odgovor sam dobio, sve do 690 je ok. Nije ni bitno. Vozio bih ja i njega, jaci je,mladji,lepsi.

UFF

640 radna masina kazem ja i to veoma kvarljiva
npr frajlauf na 690 ne mozes da sjebes i da hoces jer ako ti je akumulator los on ti ne da ni da zaverglas za razliku od 640 pa da ga sjebe
onda trese ko lud, izbija plombe iz zuba, ako ga ostavis par min na copavoj da radi napravi 360 stepeni krug u rikverc
ako radis stoppie vise goriva prospes nego sto potrosis, samo preliva iz karburatora i na svakom semaforu ostavis po baricu
cajger mu je gori nego kod jebene afrike a da ni ne pominjemo sto je ruzan ko qrac dok bi repu na 690 i najnoviji eRovu mogu da pozavide kao ni anti hopping kvacilo koje nema sto znaci da nije ni za stazu bas idealan jer mu je to do sad bio jedini izgovor za prodaju :D


Gavrolini

Dva meseca nisam zavrnuo slavinicu od goriva i nikakvih barica nema,a sipam gorivo povremeno :-)   problema nemam nikakvih a po meni za te novce tesko bolji sm. Fabrickih nema, drz je izdrzljiviji ali jos ruzniji i slab. Prerade tipa tt ili xt su mnogo slabije i nemaju ogibljenje potrebno za sm. Xtx je dosta skuplji a ide kao slina, jedem ga za dorucak. Tako da kad razmislis koji sm da kupis za oko 2 soma onda i nemas neki izbor. Frajlauf crkava ako si retardiran pa ne umes da palis na kurblu ako vec nemas za nov akumulator. Sat je ruzan, rep takodje ali me za estetiku zabole nesto. Ne bih ga menjao za prelep rep od xtx nikad ako ce onda tako i da ide.

UFF

xtx je qrac ziv, em tezi em slabiji, jedino gore od toga je honda fmx tako da konkurencije stvarno nema
sto se tice barica nisam mislio na slavinu vec na dizanje na prednji prilikom kocenja sto sam ja radio bukvalno na svakom 'ebenom semaforu dok nisam sjebo kicmu (zato vise i ne vozim sm, sad imam abs pa to ne moze da mi se desi i da hocu)
na 690 nista zahvaljujuci ubrizgavanju a 640 pljucne baricu svaki put, sto nije malo ako to kao sto rekoh radis na svakom semaforu :D
o spustanju niz stepenice da ni ne pricam, cak mislim da imamo i snimak na yt kad smo silazili niz obilicev venac stepenicama pored garaze, za mnom nista a za 640 ostade mokra linija sve do dole

Gavrolini

Jbg ja moj probao u sasincima na stazi nista ne slinavi, mozda je taj imao problem. I ne zajebavaj me sa fmx, jeste lep ali za njega je i xt azdaja, bas je kilav.

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Da se razumemo..nije ktm skup za odrzavanje nego ga gazda obicno neodrzava pet godina i onda ga proda....moj drugar je 10 godina vozio ktm 620lc prve generacije....nikad kvar nije imao...menjali smo delove i maziva kako knjiga kaze i to je bilo to....vozio ga je ostro i po asvaltu i van njega....na kraju ga prodao i za dve godine ga nacinili na nista....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Pa to je realna prica za svaki motor. Zameni osteceno, menjaj u ulje po knjizi i ne stedi na kvalitetu. Nema frke. E to sto kod nas pokusavaju da upale 100x sa mrtvim akumulatorom pa kad crkne frajlauf onda je ktm krs.