Glavni meni

ajde ako neko hoce za Split

Započeo goranvojska, 02 Jun, 2015, 19:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

evo za sat vremena krecemo.kisa.teska utakmica al ce pobedimo.sudija malo navija za njih al mi se ne damo.idemoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Pro¹lo je sat, a jo¹ si online...:P ;D :-*

Aj sreæan put i da se provedete malo i za nas... ;D

mareskin

Citat: goranvojska poslato 18 Jun, 2015, 08:00
evo za sat vremena krecemo.kisa.teska utakmica al ce pobedimo.sudija malo navija za njih al mi se ne damo.idemoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Sreæan put!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

#44
Se javio Goran nekom? El stigo u SA?
Evo ja èekam Makinja da se probudi, pa da kreæemo, noæas mi je u pola 2 poslao poruku, kontam da je radio drugu do tad...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

javite dali ste stigli u Split? jel vam bila ugodna voznja? niste promasili put...
jin-jang

BOKYBOY


Lazic

Javiæe se sa pla¾e sa porukom za "premijera"...

banditkg


Lazic

Tu desno iza æo¹ka se kupuju karte za otoke... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

zadnji put kad sam bio oteklo oko nekog retarda.....bas tu gde se kupuju karte....on ce meni da kaze da mu ne drpam za sise devoju ako se ona ne buni....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Jun, 2015, 18:10
zadnji put kad sam bio oteklo oko nekog retarda.....bas tu gde se kupuju karte....on ce meni da kaze da mu ne drpam za sise devoju ako se ona ne buni....

[rofl]
E, ko sto vec jednom (mislim da jesam) napisah, "da te moje oci poslovno ne vide"  :), al' ako bi' ikako isao nesto na tu stranu sveta onda samo sa tobom - pa bio turizam ili rat, svejedno!  [thumb_up] [kralj]

goranvojska

evo pre jednog sata smo stigli kuci.jutros smo krenuli u 10h i pre bi stigli da nismo svracali redom i rucali na zlatiboru jer smo se vratili preko capljine,mostara jablanice,sarajeva pa dalje da ne pisem jer znate vec .

Lazic