Glavni meni

Navak Track Day

Započeo Gligoric, 17 Maj, 2015, 23:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kiro

Nisam rekao da si ti, ka¾em da je pljuvaèina generalno prisutna... verovatno je prisutna i tamo, ali ne vidim jer jako retko udjem i to da ne¹to ciljano proèitam.

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Jul, 2015, 16:58
Najveæa razlika je u tome ¹to tamo ima mudrosera a ovde smo veæinom drkad¾ije! :D

E ovo je jedna velika istina! :D

Elem, ne bih ni odgovarao na ovo - opet lepo reèe Gligoriæ dosta smo kenjali o dva foruma na mestu koje i nije ba¹ tome namenjeno, nego se setih jedne fotke...




;D [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

UFF

sve mudonje a niko tamo ne sme da okaci link do nas  [rofl]

Gligoric

Sve mudonje a svi se kriju iza nadimaka i foruma!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja nemam problem ...ali ne zelim ni na koji nacin da pomognem Mirku Alvirovicu u trovanju naroda i izigravanju poznavaoca auto-moto prilika....nek onide i nek pravi patrolu a dinar necu da mu dam za NAVAK....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zagadjenje

jo¹ kad bi moglo negde drugde da se vozi po toj ceni..... I meni je Alviroviæ gadan do jaja, u¾asan lik. ali æu verovatno otiæi jedan dan na ovu vo¾nju. Ne idem tamo zbog njega nego sebe.
Gligoriæu, bez ljutnje. Niko nije mislio ni¹ta protiv tebe. Ali UFF je u pravu!

Seæam se tako pre par godina, kupim opel korsu i nabasam na opcs na netu. kasnije saznam za ots. i bilo mi suludo da postoje dva opel foruma i kluba u Srbiji. krenuo malo u borbu sa vetrenjaèama (kao ti sad otprilike) i brzo odustao. tako je kako je. Blejao sam na forumu koji mi vi¹e odgvara, i¹ao na njihova okupljanja, a i sa jednog i sa drugog upoznao dosta nteresantnih ljudi.
tako da batali te UN fore.... i postavi link tamo :P
Tjuning bud¾ing

UFF

no can do
zna sta ce se desi
ovde tolerisemo a tamo ne
zato se ovde i kaci a tamo ne
simple as that :)

a posle nama kenjaju kako hejtujemo njih
pa ko je tolerantniji bre?

Major

Treba da promenimo naziv u MM tolerantni :)

zagadjenje

ili MM, Mice Manijaèke
Tjuning bud¾ing

Kiro

A do èega biste vi postavili link? Do teme na kojoj se raspravlja o odnosima izmedju 2 foruma i o tome ko koga i za¹to pljuje? Èovek je postavio link do teme za prijavu. Organizujte Open day na NAVAK-u, ja istog momenta kaèim tamo link, pa nek me banuju ako treba. Organizujte na Adi Huji ako se gadite na Alviroviæa i ako je NAVAK preveliki zalogaj, samo nek bude link do neèega korisnog. A ovako, da se okaèi link do teme na kojoj se samo baljezgaju gluposti, bez ikakve korisne svrhe osim da se ne¹to dokazuje nekima ovde ili nekima tamo, nema smisla. Tj ima smisla, biæe obrisana poruka, biæe dokazano da smo mi tolerantni a oni nisu, jupi.

UFF

ajde neko nek otvori temu pa da covek okaci :D

zagadjenje

Kiro ne primaj toliko k srcu :)
Tjuning bud¾ing

Darko

lepo covek kaze ... i ja se sve vreme pitam koji link treba da se okaci tamo i sto ne bih imao muda da ga okacim ?!?!?!

problem je koristan LINK a ne muda

hahhaha

UFF

pa idi onda tamo gde je korisno biti sta ces ovde da lelemudis? :D

Darko

Citat: Kiro poslato 23 Jul, 2015, 10:59
A do èega biste vi postavili link? Do teme na kojoj se raspravlja o odnosima izmedju 2 foruma i o tome ko koga i za¹to pljuje? Èovek je postavio link do teme za prijavu. Organizujte Open day na NAVAK-u, ja istog momenta kaèim tamo link, pa nek me banuju ako treba. Organizujte na Adi Huji ako se gadite na Alviroviæa i ako je NAVAK preveliki zalogaj, samo nek bude link do neèega korisnog. A ovako, da se okaèi link do teme na kojoj se samo baljezgaju gluposti, bez ikakve korisne svrhe osim da se ne¹to dokazuje nekima ovde ili nekima tamo, nema smisla. Tj ima smisla, biæe obrisana poruka, biæe dokazano da smo mi tolerantni a oni nisu, jupi.

Gligoric

Otvoren je link za prijavljivanje za OPEN DAY na Navak stazi.
Vozice se 6 termina u 2 nedelje od 12:00 do 18:00h !
12.08.
13.08.
14.08.
19.08.
20.08.
21.08.
Cena 3800 dinara dnevno.
Ukoliko uplatite vise dana od broja dana u kojima zapravo ucestvujete novac ce vam biti vracen!

Link potrazite na "onom drugom" forumu kako mi pojedinci ne bi kenjali sto kacim linkove !

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

ЯЭВОЛУТИОН

BULJOLJUB, BLOW JOB BIKERS......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Kiro

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jul, 2015, 11:07
BULJOLJUB, BLOW JOB BIKERS......

Tema za bullshit je 2 klika dalje...

zagadjenje

Tjuning bud¾ing