Glavni meni

Zdravo svima :)

Započeo Super Saiyan, 07 Maj, 2015, 14:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Klavijaturu ne prozivajte inace cu da vam posaljem sve Kineze ovog sveta, pa vas ni Busolovac i svi njegovi garagani spas'ti nece! ;D
Dzukela u podznaku

Andreja

Citat: Bori¹a poslato 08 Maj, 2015, 12:29
ja uopste ne mislim da sam motordzija, i molio bih da ne smaras time sto sam DOBIO motor, bio bih ti zahvalan... nema teme gde ne napises to...

Ako neko smara sa neèim i forsira ne¹to, to si ti sa tvojim kenjanjem po Kawasakiju, takoðe u svakoj temi. I to se nije de¹avalo dok nisi DOBIO Hondu pa si se naprimao ;) Nemam ja komplekse matori samo mi opasno ide¹ na ¾ivèiæ sa tvojim poku¹ajima prozivanja. Jebi ga, gde ti po Kawi, ja æu po tebi :) (a nisam neki ljubitelj Kawasakija, niti bilo koje druge marke)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Nadalina poslato 08 Maj, 2015, 14:10
Klavijaturu ne prozivajte inace cu da vam posaljem sve Kineze ovog sveta, pa vas ni Busolovac i svi njegovi garagani spas'ti nece! ;D

Tako je Nado!!! Klavijaturu ne dirajte, a ove ¾ene ¹to voze "razboj za tkanje" nek se zamisle ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: goranvojska poslato 08 Maj, 2015, 12:40
Citat: Bori¹a poslato 08 Maj, 2015, 12:39
ocigledno da neko ima, al sta ja tu mogu, pa leci komplekse na meni...
to sto se ja nasalim za kawu nekad nemoj uzimati za ozbiljno, pa ja sam nevin i nisam zaradio za motor, bas ne pripadam ovde....
ne seri.sto ne dodje u subotu.cekao te ljupce i ti ispalio.

Bilo je prièe da ga pokupim u prolazu kroz Èaèak. ©ta je razlog odustajanja ne znam  [neampojma]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

Razlog je:

Citat: njanja poslato 08 Maj, 2015, 13:02
PICKA

A ako æemo kako treba, PIÈKA je polni organ, a PIZDA je karakterna osobina… ©to reèe neko negdje davno veæ.
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Citat: Super Saiyan poslato 08 Maj, 2015, 13:54
Sto razboj za tkanje ?

...ni¹ta bre ne zna¹.
Suzuki je osnovan 1909, proizvodili su razboje za tkanje... posle rata poèeli da prave motore za biciklove pa redom...
http://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Super Saiyan

Nisam jo¹ toliko u ovome... :D Hvala na edukaciji, Andrej :D

goranvojska

Citat: Super Saiyan poslato 08 Maj, 2015, 19:38
Nisam jo¹ toliko u ovome... :D Hvala na edukaciji, Andrej :D
e ima jos ti da ucis.

Hattrick

Dobrodosao  [flashing]

Mrzi me da ti sad pricam, sve ce ti se samo kasti, ili ces pobeci odavde vrlo brzo, ili vise neces moci da zivis bez ovog foruma  :)

UFF

Citat: Super Saiyan poslato 08 Maj, 2015, 11:42
@Darko, nije mi stigao aktivacioni mail i dalje :D Nadjoh uff-a na fejsu, pa ga zamolio da mi sredi nesto preko veze ^^

a meni nesto preko veze za uzvrat? A?  [zena]

Nadalina

Pa, tebe ce upoznati sa NC drugaricom, ali nije hteo ovde javno da kaze!!!!! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Super Saiyan

To obavezno :) Samo polagano, treba da me putis, da vidis kkao mi radi savest :D hahahha

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Super Saiyan poslato 09 Maj, 2015, 09:07
To obavezno :) Samo polagano, treba da me putis, da vidis kkao mi radi savest :D hahahha
nego da batalimo to...da li si gey.....ako nisi dzaba si ovde dosao....ovde sve furundzije i topdzije....i ove devojke kao sto vidis uglavnom trzaju na isti pol.....dakle izjasni se....priznaj.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Super Saiyan

Hahahhaha... Odo ja onda hahhahah
Necu vam se svideti

mareskin

Citat: Super Saiyan poslato 09 Maj, 2015, 21:14
Hahahhaha... Odo ja onda hahhahah
Necu vam se svideti

Bitno je da se dobro me¹a, a lepota je samo bonus :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Maj, 2015, 20:56
Citat: Super Saiyan poslato 09 Maj, 2015, 09:07
To obavezno :) Samo polagano, treba da me putis, da vidis kkao mi radi savest :D hahahha
nego da batalimo to...da li si gey.....ako nisi dzaba si ovde dosao....ovde sve furundzije i topdzije....i ove devojke kao sto vidis uglavnom trzaju na isti pol.....dakle izjasni se....priznaj.

Reci èiki ¹ta si, ako si furund¾ija da se ne nada previ¹e… [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Hahahahahhhaahahhahahahahahahahah

To bre - DOMINIRAAAAAAAAJ

Super Saiyan

Bili ciku ?! Hahahaha

castor

Ja ne znam bi li ti èiku ili ne, ali ja ne bi, pa taèno da mi da i za d¾abe… ;D ;D ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

brena je brena al dvared je dvared...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11