Glavni meni

Sedista Dejan

Započeo 84Dejan, 11 Februar, 2011, 12:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Raja

Kakvi 25e meni su radili vez na prsluku preko celih ledja,slika dvoje na motoru,motor i natpis matorci mladenovac i to je kostalo 25e i to je otprilike cena svuda

Kengur


84Dejan

ma kojih 25e za ta dva natpisa,neznam kod koga si isao ali su verovatno hteli da te odkace cenom,u krajnjem slucaju mogao si da se javis pa da zavrsimo mnogo jeftinije!!!

dzimika

slao sam mail ja mislim bobanu i on mi je rekao da je cena 25e i da se to radi u jednoj firmi u blizini
e sad zasto mi je recena ta cena ne znam, znam samo da kad sam proveravao kod jos jednog lika da mi rece da je otprilike cent po ubodu za vez ili tako nesto, sve u svemu ja odustao od veza i odlucio se za svakako jeftiniju varijantu

84Dejan

necu da komentarisem to,ali trebao si meni da se javis licno,ali saad sta je tu je(jedino ako neces da skidas navlaku pa da uradimo),u svakom slucaju javi se ubuduce sta god da ti treba!!!

MILJAN

Ako ugraðuje¹ gel u sedi¹ta ja se javljam. :)
Cave ab homine unius libri

dzimika

Citat: 84Dejan poslato 12 Februar, 2011, 16:41
necu da komentarisem to,ali trebao si meni da se javis licno,ali saad sta je tu je(jedino ako neces da skidas navlaku pa da uradimo),u svakom slucaju javi se ubuduce sta god da ti treba!!!
ma opusteno, nije meni bila frka to da radim, jednostavno hteo malo da razbijem monotoniju crnog pa reko to je dobra ideja, ali svakako ako mi bude trebalo za drugu navlaku koju cu praviti mozda krajem ove godine ja te zovem

84Dejan

ne koristim gel,zato sto je veoma skup,ali koristim nesto slicno,064/180-46-21 ti je moj br pa javi akote bude interesovalo objasnicu ti!!

84Dejan

johny slobodno se javi sta god da ti treba!!!

84Dejan

evo jos jednog sedista koje sam ja radio,ali moram da napomenem da mi je sediste poslato iz umaga!!!

84Dejan

Ljudi mogu da nabavim one tvrde sundjere za trkacke motore(umesto sedista)ako nekome bude trebalo!!!

rboban

Citat: 84Dejan poslato 15 Februar, 2011, 00:18
Ljudi mogu da nabavim one tvrde sundjere za trkacke motore(umesto sedista)ako nekome bude trebalo!!!

Moze od toga da bude PROTEKTOR za ledja za jaknu npr. ?
Ride It Like You Stole It

UFF

Bobane odlicna ideja
Ako moze tanko da se obradi i da se ne kruni

84Dejan

pa neznam boki trebalo bi da moze,kad budes isao na vu stranu ti svrati do mene oa ces videti!!

84Dejan

evo jos nekih mojih radova !!!!

84Dejan


84Dejan


84Dejan

jedna neobicna afrika!!!

84Dejan


84Dejan

Evo jednog matorca(oldtajmer) :D :D :D :D :D