Glavni meni

Yamaha test voznja

Započeo mazzi, 27 April, 2015, 13:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Ja sam prvo popizdeo ¹to su, jer sam bio u poslednjoj grupi, skratili vo¾nju na pola. Posle se razmislim: da me je neko to jutro pitao hoæu besplatno da probam krug na trejseru, da li bih prihvatio? Naravno. S obzirom da smo u Srbiji, sasvim OK organizacija.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Silvana

Citat: doktor poslato 19 Maj, 2015, 11:25
Citat: freepartyman poslato 19 Maj, 2015, 00:18
Meni poslali mail,kao satro nisam popunio prijavu..WTF

Ja poslao prijavu i pogledam u sent mail, prazna prijava, pa posaljem drugu. Pricam ortaku, kod njega isti slucaj.



Ja sam konaèno morala da snimim prijavu i po¹aljem printskrin jer nikako nije hteo da po¹alje popunjenu. Znaèi, ipak nije do mene i moje ¹aume. Mo¾da zato neki nisu ni dobili nikakvo obave¹tenje.

Skratili vo¾nju, prvi motor dva kruga, drugi jedan, treæi nema. Tako u 10 sati, u treæoj grupi, kad su shvatili da neæe biti vremena za 3x2 kruga.
Naravno, Violeta je bila u poslednjoj grupi u u 10, i vozila je ÈETIRI motora.  [rofl] Plavu¹a moja obo¾avana  ;D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 16 Maj, 2015, 22:58
...moja iskustva od danas...mrzim onaj odvratan zvuk krosplejn agregata...kao BMW bokser...toliko od mene...

Ma el se ti drogira¹???! Ja obo¾avam taj zvuk! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Maj, 2015, 10:35
Citat: BOKYBOY poslato 16 Maj, 2015, 22:58
...moja iskustva od danas...mrzim onaj odvratan zvuk krosplejn agregata...kao BMW bokser...toliko od mene...

Ma el se ti drogira¹???! Ja obo¾avam taj zvuk! :D

...pa volis zato sto vozis dva cilindra a krosplejn se tako i cuje... :P ...nema bre tu draz...ne ''peva''na visokim obrtajima...ne volem i tacka... [povracanje]