Glavni meni

Moj Bmw K75 nekad i sad!!

Započeo mali_zmaj, 26 April, 2015, 22:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

hvala mkt,bilo bi bolje recimo da je malo deblji far,recimo,ako me razumijes,i da su satovi okrugli i metalni,ali preskupi su i tesko mi je naci ovdje nekog ko ce mi to sve prilagoditi... i recimo USD viljuske..,koje opet povlace prilagodjavanje prihvate za celjusti... ima tu jos mnogo zahvata koje bi ga uljepsale,ali nemam vise volje a niti sredstava trenutno.... a vozi mi se iskreno!!! kad imas radionu,svoje tokare,varioce.. recimo da ti dam primjer. u rezervoaru posto je ovo bio policijski bmw,je bila nekakva rupa sa poklopcem,i ja sam tu planirao da uglavim satove za temp. i gorivo.. e kad sam dao kolegi da da liku koji vari aluminijum.. da bmw ima alu rezervoar,cekao sam lika oko petnaestak dana,jer je imao posla... ali na kraju ispalo je dobro...mislim da je ovo jedini bmw sa satovima u rezervoaru... barem K serije..
jin-jang

Darko

ovo je bilo hrabro ...

jbt , totalno drugi motor ...

svaka cast za ove radove  ;)

mali_zmaj

hvala,mogu ti reci da jeste bilo hrabro... ,posto ja stvarno nisam mehanicar ili slicno,nekad sam radio kod autolimara,kad sam klinac bio...,tako da je u nekim momentima dolazilo do macole i da sve polupam,napravis jedno,onda moras prepravljat drugo,pritjeras radove kraju,ono procuri ulje,na semeringu,zamjenis to,procuri na drugom semeringu,i to sve od stojanja,motor kad stoji propada!!! i na kraju testiras motor,naravno neregistrovan i zaustavi te policija,al srecom pustise me... ali i ima svjetlih momenata,dodjes u krizu ne znas kako da rjesis neki kvar i problem i na kraju napravis najednostavnije rijesenje i to uspije.. prepravke su zajebane...
jin-jang

perlx

Hrabro i odlicno [thumb_up] [cheers]

To su cari prerada.

mi¹ko_kolo

Bravo za rad, a posebno ¹to mo¾e da se vrati na fabriku. Ono ¹to sam primetio je da bi mogao vratiti onaj rol bar oko bloka motora. Ipak je ovako potpuno neza¹tiæen i bojim se da bi i manji pad (ne dao Bog) mogao ozbiljno da ga o¹teti.

srbac

Sve mi je odlicno. Jedino mi je viljuska nekako jadna za taj motor, mislim tanka....  ali sta je tu je. Odlican 5 !!!  :P

mkt

samo tu nesto oko  satova smisli i teraj

Hohštapler

Motor je prelep, radi kao sat, zvi¾duæe.
Kad sam vozio pored njega nisam verovao. :)
Kolega Zmaj je pravi ljubitelj, koji to kao i svi mi radi sa puno truda, ljubavi i odricanja :)
Da se sit navoza¹!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nixazzar

Meni je ovako lepsi 10x. Svaka cast. :)

mali_zmaj

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 April, 2015, 22:33
Bravo za rad, a posebno ¹to mo¾e da se vrati na fabriku. Ono ¹to sam primetio je da bi mogao vratiti onaj rol bar oko bloka motora. Ipak je ovako potpuno neza¹tiæen i bojim se da bi i manji pad (ne dao Bog) mogao ozbiljno da ga o¹teti.
rol bar odlicno stoji kad je maska, ovako bi virio previse,planiram odradit nesto kao slajdere.. tu bi isao rol bar koji bi isao oko deklova,ako me razumijes..
jin-jang

mali_zmaj

Citat: srbac poslato 27 April, 2015, 23:41
Sve mi je odlicno. Jedino mi je viljuska nekako jadna za taj motor, mislim tanka....  ali sta je tu je. Odlican 5 !!!  :P
jeste jeste,vrzmaju mi se po glavi neke usd.. ali.... ma pizdarija,.


ovo mi je bila neka inspiracija.. e kad bi ga ovako sredio.....
jin-jang



mali_zmaj

ko za inat ne mogu da nadjem slike radova,u crkavanjima i promjenama laptopa,PC/a i ostalih sranja pogubile se slike..
jin-jang

mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 28 April, 2015, 21:28
Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 April, 2015, 22:33
Bravo za rad, a posebno ¹to mo¾e da se vrati na fabriku. Ono ¹to sam primetio je da bi mogao vratiti onaj rol bar oko bloka motora. Ipak je ovako potpuno neza¹tiæen i bojim se da bi i manji pad (ne dao Bog) mogao ozbiljno da ga o¹teti.
rol bar odlicno stoji kad je maska, ovako bi virio previse,planiram odradit nesto kao slajdere.. tu bi isao rol bar koji bi isao oko deklova,ako me razumijes..
Kako god, samo da blok ne bude neza¹tiæen.

mali_zmaj

odradjena jedna turica do Makarske,sve radi,ide..,slike slijede uskoro,mozda u drugim temama... uzeti drugi zmigavci.. trebam ih uskoro montirati..  ovi stari slabi vec popucali...
jin-jang

bigbad86

A sto ne bi radio, moze samo manje da trosi jer si ga olaksao :)

mali_zmaj

dru¾e,ja uvjek prpam..,kad se odrade servisi,popravke,bojim se da ne¹to ne krene po zlu.. kao vjeverica sam..,ipak je to stara mrcina!!  ;)
jin-jang

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Da mi je neko rekao da mo¾e da bude lep(u¹kast) motor, ne bih verovao...;D :-*