Glavni meni

Low budget adventure motor

Započeo Andreja, 22 April, 2015, 22:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini


lord_oblivion

Ne pi¹e nigde, prebrzo sam èitao tekst  ;D
Ali jo¹ uvek tvrdim da je manje-vi¹e realna cena, 25 godina staro.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

kepo

Ako je krs ne vredi nista.

Alekre

Cestitam na GPZ-u :)

Bio i ostao motocikl koji je naj u smislu ulozeno/dobijeno.

Lazic

Citat: stilgar poslato 15 Jun, 2015, 00:46
ako je agregat na tom gpz500s dobar nek vija KLE bez masine ubaci svoju masinu u njega i dere Lazica :) jes da je duzi i trnovitiji put al je i zanimljiviji :)
Kurac æe da dere Laziæa, franken¹tajn ima vi¹e od par gpz-ovskih trikova u rukavu... :P Iznenadio bi se...;D Recimo mo¾e od Koka kole da napravi Pepsi kad hoæe¹...:o ;D

stilgar

e sta bi covek sve mogo da napravi od tog gpz-a samo da oce :)

za oranje



za svaleraciju :)

juga

Citat: Laziæ poslato 16 Jun, 2015, 02:02
Citat: stilgar poslato 15 Jun, 2015, 00:46
ako je agregat na tom gpz500s dobar nek vija KLE bez masine ubaci svoju masinu u njega i dere Lazica :) jes da je duzi i trnovitiji put al je i zanimljiviji :)
Kurac æe da dere Laziæa, franken¹tajn ima vi¹e od par gpz-ovskih trikova u rukavu... :P Iznenadio bi se...;D Recimo mo¾e od Koka kole da napravi Pepsi kad hoæe¹...:o ;D
Koga bre boli q... za coca colu i i pepsi... [cheers]

Hohštapler

SLa¾em se da je KLE za Andreja idealan.
Lagan, pouzdan (ako nisi æizaL), jeftin za odr¾avanje, mala rega.

Moj glas KLEu. Osim ¹to su sad ba¹ na ceni.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Kad smo se veæ dotakli, i moj glas za KLE500. Taj motor je mom u u¾em izboru za 'jednog dana'  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

rboban



Kad nemas para i uslova, MZ je odlican motor.... pre bi vozio DOBAR MZ nego raspadnutog japanca i osluskivao sta ce i kad ce da crkne.... ali OZBILJNO!!!
Ride It Like You Stole It

mrle

Citat: rboban poslato 16 Jun, 2015, 13:12


Kad nemas para i uslova, MZ je odlican motor.... pre bi vozio DOBAR MZ nego raspadnutog japanca i osluskivao sta ce i kad ce da crkne.... ali OZBILJNO!!!

korserica MZ

http://www.moto-berza.com/polovni-motori/mz-251-oglas-110882/

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 16 Jun, 2015, 09:30
SLa¾em se da je KLE za Andreja idealan.
Lagan, pouzdan (ako nisi æizaL), jeftin za odr¾avanje, mala rega.

Moj glas KLEu. Osim ¹to su sad ba¹ na ceni.
Ne znam za neki drugi motor koji bi trpeo moje odr¾avanje i ekploataciju, vrhunski pouzdan... To ¹to sam ja dva puta sa'ranio agregat nema veze sa kvalitetom...;D

Gavrolini

Jos ce ispasti da taj krs od agregata valja

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 16 Jun, 2015, 18:50
Citat: Ho¹tapler poslato 16 Jun, 2015, 09:30
SLa¾em se da je KLE za Andreja idealan.
Lagan, pouzdan (ako nisi æizaL), jeftin za odr¾avanje, mala rega.

Moj glas KLEu. Osim ¹to su sad ba¹ na ceni.
Ne znam za neki drugi motor koji bi trpeo moje odr¾avanje i ekploataciju, vrhunski pouzdan... To ¹to sam ja dva puta sa'ranio agregat nema veze sa kvalitetom...;D

Es ti vido ¹ta sam ja napiso? Reko sam, taj motor je pouzdan ko ka¹ikara - sigurno radi - osim ako tebi nedopadne ¹aka. Evenutalno Koletu. Mrtva trka.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

lord_oblivion

Preko 500cc, egzotika... A i nije enduro  ;)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

I¹ao sam na Bike rock misiju do Kos. Mitrovice, zatim preko Berana i Podgorice do Èanja, obilazio primorje vi¹e puta, vratio se preko Prijepolja, Zlatibora itd... 1630 kilometara. Ok je motorèe, èangrlja mi lanac bregaste sve vreme, ide lepo, tro¹kari ulje jbg, do 100km/h derem æopavu po krivinama, preko 100 je nestabilan, na pravcu sam ga prob'o do 160, mo¾e i jo¹ ali ne vidim sisao, ne¹to me ne vuèe da ga peglam posle motora od 100ks i 750ccma. Opet ka¾em, do tih 100km/h sam do Kosova dobijao i GSXRove, verovali ili ne. Smeta mi polo¾aj sedenja, utrnu mi ruke skroz, ipak volim korman i da sedim k'o bog.

Na prodaju je (mada je najverovatnije prodat, nije ogla¹en nigde za sad), posle njega æe opet pasti neki XT...

Izbegao bih KLE jer ima previ¹e plastika i ne mogu da divljam povremeno sa njim kad nem' novaca da odem dalje... Mislim na toèkiranje, vo¾nju uz/niz stepenice itd. Najverovatnije pada XT mada, vodeæi se rBobanovom logikom (sa kojom se i ja, bez zezanja, sla¾em), mo¾da padne neka 125ica da se prevezem za male pare dok ne naðem neki stalan, stabilan i relativno dobro plaæen posao...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.