Glavni meni

Yamaha XT660Z Tenere 2008

Započeo mkt, 09 April, 2015, 19:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


JankoR

#21
Voxio sam ga malo u terenu i bas me prijatno iznenadio. Dijeli agregat sa xtx i xtr ali nema vibracija i bas je nekako ugladjeniji . Moji drugari iz Slovenije imaju 4-5 tenerica i od Balkana do Sahare nema dje nisu bili. Svi su uradili prerade, pozadi 18 tocak i naprijed vjesanje od hard enduro motora  u kompletu sa tockom i odgovarajucim oprugama zbog ogromne razlike u tezini. Vidim ih da su prezadovoljni i voze bas muski , evo ti slika http://www.advrider.com/forums/showthread.php?p=18158019#post18158019         http://advrider.com/forums/showthread.php?t=1003013

mkt


kepo

Vozio sam se sa ovim slovencima, i bio sam odusevljen kuda i kako su vozili tenere. Pikidali su daleko lakse motore.
Odlican izbor!

UFF

Manjak snage za asfalt i put ostalo ok

kepo

To je adventure motor, i autoput je u trecem planu.

UFF

jasano, samo sam mu napomenuo jer ce ga voziti i po asfaltu, da ne ocekuje ni pribliznu snagu koju je imao na ktm-u

kepo

To da, ktm 690 je prebrutalan za ovo, ali ......

mkt

nadjoh u Bg-u za 4500e 2008god sa predjenih 40k km
Jel to malo jaca cena ili nije




srbac


Lazic

#33
Citat: kepo poslato 10 April, 2015, 12:29
Vozio sam se sa ovim slovencima, i bio sam odusevljen kuda i kako su vozili tenere. Pikidali su daleko lakse motore.
Odlican izbor!
Kapetan se ponovo ukrcao... ;D :-*


edit:
ontopic:
ako vozi¹ kao ja, tro¹i 4 litra provereno...;D

Balsa Wrx

Ja il sam lud ili mi noge smrde ali meni xtx sa mojom voznjom trosi 8,9e na 100km lagano,da napomenem da se vozi onako muski hahaha :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Boban_m


con3

Citat: Balsa Wrx poslato 11 April, 2015, 02:08
Ja il sam lud ili mi noge smrde ali meni xtx sa mojom voznjom trosi 8,9e na 100km lagano,da napomenem da se vozi onako muski hahaha :D
Pa ti nemas ni za 150 km :)


mkt

gadjam nesto sa zicanim felnama posto bi ga malo akao po offu