Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Ih bre pa na manijacima kad se naljutis tad svi tek krenu da te guze i tovare - nemoj tako, zajebavao sam se, nisi seljak, nemas led-ove to samo seljaci kao ja stavljaju
Ja ih imam na motoru i ovih dana cu i na auto da ih stavim
eto jel sad ok?

nego reci nam koja je kubikaza u pitanju?

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

hagor

dobro de, nov sam jos ovde :D a sto se tice kubikaze, sramota me da kazem, auto je trenutno kod mene uzeo sam ga u neku kompenzanciju tako da i nije bas moj stil . . . al ajd rekoh se upisem cisto :)

Prethodni auto mi je znatno kulturnije izgledao
RIde or Die

Vule

Jel ti je eclipse prethodni ili...?
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

hagor

da

ovako ide redosled, a evo i slicica ostalih

1.Opel Astra F GSi 16v 2.0 16v 150hp
2.Vw golf mk3 GTi 16v 2.0 16v 150hp
3.BMW e36 328ic 2.8 m52 motor 193hp
4.Mitsubishi Eclipse mk2 2.0 16v 147hp
5.Opel Corsa 1.2 16v 75hp xD

inace ni jedan nije ostao fabricki, ni sto se motora tice ni izgleda, cak je i ova sadasnja bicikla dobila chip :D
RIde or Die

Vule

Videli smo se ti i ja u Èaèku pro¹le godine na skupu Fire Blade-a,ja sam bio sa celicom....znam da si prodavao auto,neko vreme....jedan od najlep¹ih eklipsa...nema sta
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

hagor

Hvala druze :) inace sto se njega tice auto je izuzetan mada je malo slabasan sa ovim motorom iako je pretrpeo nekoliko modifikacija, ono sto me je najvise cudilo je potrosnja koja je bila oko 15l ma kako vozio dok je na otvorenom znao da me zadivi sa neverovatnih 6.9l (to sam bas testirao kada sam dolazio za cacak na skup, jbg moralo je sporije da se vozi, nisam imao kocnice(cekao sam da stignu,a nisam hteo da propustim skup) kocio sam na rucnu xD
RIde or Die

Vule

lepe felne na trojci.... ja sve nesto gledam kako da skupim pare da uzmem 17"....valjda ce biti nesto u skorije vreme :)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

hagor

imala je 3ojka 3 seta felni :D
RIde or Die

ts.marko

Ja ovde izgleda imam najjeftiniji auto. Al bar je macho  [rofl]

UFF

Treci set bio najlepsi
A E36 je po meni bio najbolji prevoz od toga sto si imao

Za kubikazu corse sam te namerno pitao jer cim nisi sam naveo znaci da je nesto smesno

a onda se postavlja pitanje

ZASTO 2 AUSPUHA?  :D

1200ccm sport?   lol


Kanarinac

E a sta si cackao na eclipsu? Posto je auto pre nego sto je dosao kod tebe, bio kod mog poznanika koji sve na kolima sredio i zamenio sto je trebalo.

sibin


DaChaS

super izgleda alfa koje je god

sibin

2001 god. i zaboravio sam da postavim fotke sa zimskim setom felni.

[attachment deleted by admin]

Boki


hagor

#177
treci set su bile 18" SMC 8j sa hromiranim falcom (rubom) :)

a sto se tice corse tako je u nemachkoj sredjena, jbg, i tako doshla i do mene

na eclipsu nisam nista radio sem servisa(ulje filteri, kaisevi, plocice, svecice,ciscenje dizni, kablovi itd, u principu osnovne stvari ili ti potrsoni materijal, i imao sam jedan peh pa je morala da se menja remenica na radilici ), vlada ili gumetina (rale)  su uradili izduvnu granu komplet 4/2/1 pa swe do kraja, dizne od turba, short shifter na menjacu ...

a sto se tice e36ice auto je izuzetan,mada je odrzavanje za atj m52b28 motor bilo izuzetno skupo, ali boze moj, sto se kaze ne mozesh da je jeb*s a da ti ne udje, i bio je veoma interesantan sto se tice potrosnje, znao je i do 25l benzina po gradu da popije,a na otvorenom na lepu nogu, shvaler gas i 5ta brzina cak do 8l je mogao da se spusti sto je iskreno ogromna razlika, imao je neki uzasan venturi plin ali kod mene je vozen samo na benzinu kao i sva druga vozila (osim golfa koji je jedno vreme morao na plin da radi jer na benzin nije radio ) u principu taj golf me je kostao boga oca a ponajvise zivaca(tako je to kad se auto kupuje u 11h nocu i jos na rec prodavca bez da sam ga i probao) jer kada je dosao kod mene bio je jedan ogromni lesh, u koji je stucano brdo para da bi radio normalno, i naravno cim je osposobljen da radi na benzin plin vise nije ni koriscen, mada na svu srecu malo se zadrzao kod mene . . . a sto se tice astrice to je bio poklon od matoraca za 18ti rodjendan (do duse kasnio je poklon par meseci ali boze moj) i sa njom sam se slatko navozao i iskreno da sam znao da ce pustiti preregistraciju crnogoraca nikad je nebi prodao, jer je auto bio sve sto neko sa 18 godina zeli... lep(makar za moj ukus) brz, interesantan za voznju, jeftin za odrzavanje, i ne tako veliki potrosac....eee kad se samo setim sa 1000dinara se vozim celu noc i to ostrije voznje, i predje se solidna kolicina kilometara a danas sipam 1000din i gledam dal ce slazaljka malo da se pomakne . . . no malo sam se ja raskokodakao :) Ako nekog nesto interesuje nek pita . . . pozz manijaci :)


Edit: @UFF zaboravih ti kazem da corsa na pragu(unutrasnjem, kada se otvore vrata) ima nalepnicu limited edition (ali nije ono klasika nalepnica nego prag sa tom gravurom)  [rofl] [rofl] [rofl]
RIde or Die

Nadalina

hagore, ako nema neonke (plave, naravno!!!) - ne vazi se.... [rofl]
Dzukela u podznaku

Dzigi Boy

Kakva dobra Alfa    [balavi] [balavi] [balavi] slicne modele sam trazio ali spadoh na mrtvog Brava [neampojma]