Glavni meni

Kupujem Motor

Započeo Bolence91, 28 Mart, 2015, 18:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bolence91

Ahahaha ludi ste svi :D Darko saljem ti broj tekuceg racuna da mi uplatis 1000e :D :P

Zavoravio sam da napomenem da gledam samo 600cc :D

Bori¹a

nismo ludi nego ne znam sta ti bi da ne trazis hondu... ti si ovde lud, a darko jos ludji [rofl] [rofl]

[cheers]

mazzi

Borisa crno dete sta je sa tobom? Razumem Uff-a on se polako sprema za penziju ... Prodao BMW kupio Pola auta, Prodao KTM i R1 ostavio Hondu, kupio plac da sadi salaticu. Ali sta je sa tobom, jos si mlada da razmisljas tako ;)

Bori¹a

evo ja sadio papriku od jutros, sad zavrsio [rofl] [rofl] [rofl]

pa meni traktor i treba, dete sa sela... 5 hektara njiva i to [yahoo]

freepartyman

 Bolence za te pare mozes da biras ;)  Koliko si visok?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

amin

..za te pare i motor i auto i èamac...

..sve Honda da bude..  ;D

p.s. naravno sa Daretovih soma pride

clutch&brake

Citat: freepartyman poslato 29 Mart, 2015, 17:52
Bolence za te pare mozes da biras ;)  Koliko si visok?

ja sam mislio da ti volis milface
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

Udarila kriza , ne biram :D :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bolence91

Citat: freepartyman poslato 29 Mart, 2015, 17:52
Bolence za te pare mozes da biras ;)  Koliko si visok?
178cm :D

freepartyman

Pitam jer R6 od 2006 godista nikako ne odgovara vozacima od 185+..Moja preporuka za tu yamahu. Ubedljivo najbolja 600cc tog godista.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

Vrhunski motor. Pre suzukija sam se zalepio za R6, ali kad sam se i provozao smorio sam se. Premali motor

freepartyman

#32
Ko hoce da vozi stazu R6 je najkonkurentniji od klase 600cc, jedino sto je kratak i naporan za malo vise vozace. Odlicna zavrsna obrada,agresivan dizajn.. [thumb_up]
Doduse tesko ces da nadjes to godiste za te pare da valja. Za te pare mozes najlakse da nadjes kawasaki.Ovaj suzuki izgleda dobro.. Mogao bi da spustis cenu..http://www.polovniautomobili.com/motori/5139003/suzuki-gsxr-600
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

R6 je toliko dobro uradjen da sam ja zeleo da ga kupim iako ne volim heblove i ne lozim se na erove
imao sam kintu nije bio problem ali jedna voznja na njemu mi je bila dovoljna da me odgovori
do tad sam mislio da je R1 neudoban... R1 je bre limuzina za R6, ja sam 172cm i on je za mene mali, dok vozim imam osecaj da se drzim za svoja muda koliko su mi heblovi blizu
dizajn/lepota (u svakom pogledu u zivotu tj odnosi se na skoro sve) mi jesu bitni (ko kaze da nisu ili laze ili iz jednog ili drugog razloga ne moze da je priusti) ali mi je funkcionalnost i udobnost bitnija tako da je posle te voznje prestalo svako moje interesovanje za taj model a ako meni malom smeta kako ce to voziti neko visi?

makinjo

I ja sa mojih brucu do 180 cm sam se iznenadio koliko je motor mali . Izgledao mi je kao neka igracka :D

freepartyman

 Vise je orijentisan na stazu motor to im je bilo geslo kada su ga pravili zato je tako kratak i neudoban..Znam par ljudi moje visine koji ga voze na stazi samo i kunu se u taj model..Na ulici je bas ne udoban,naporan za ruke,iskrivis se sav... Najveci motor klase 600cc tog godista je zx6r, a i suzuki je tu...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

ako bude veci duzi i siri onda ce biti i tezi pa znaci i sporiji a danas se svi utrkuju oko performasi jbg tako da RR mora biti manji
zakljucak kupite naked :D

freepartyman

#37
Vozio sam bmw s1000rr koji je mozda malo veci od moje r6ice..Znaci da uskoro moram da predjem na litru jer nove sestice su sve manje i manje..Opet ponavljam,za taj budzet najlakse ces naci kawasaki..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

yamahar6dejan

R6 2006 aniversary 4000 :) 062281852



Radanovic

Nego Bolence, koja se tebi Honda ne sviða ... model do '06. ili onaj poslije ... ili oba  [neampojma]

Za te pare mo¾e¹ sigurno naæi '07.+ model, koji je meni mnogo ljep¹i od prethodnog ... a po mom mi¹ljenju najbolji motor u tom rangu ... al' to je samo moje mi¹ljenje, pa ti kako hoæe¹  :-*


Na primjer ...http://www.polovniautomobili.com/motori/6036777/honda-cbr-600-rr

http://www.polovniautomobili.com/motori/5705611/honda-cbr-600-rr