Glavni meni

Aprilili safety update

Započeo Black Adder, 11 Februar, 2011, 07:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: Black Adder poslato 12 Februar, 2011, 00:33
Ajoj, pa gde da prodajem, tek smo se venèali  ....  [nono] ;D
moze i u guzvi da se prolazi, danas sam se provlaèio, nisu ¹iri od kormana, meni lièno se mnogo vi¹e dopadaju od tih u¾ih, mogu i maglenke kasnije da se nakaèe, a noge se odmaraju na fuzasterima. Nije mi jasno èemu flame, ali ajde..., primam izvinjenje   [cheers]
Padao sam sa skutera i uvek mi se noga zaglavljivala ispod patosnice, tako da malo tripujem da ako ikada geknem (ne daj Bo¾e) da me i motor ne pokupi, ovako samo otkliza¹


Sto me ovo boldovano nesto mnogo podseca na moju Jawu  [balavi]
A ovo
Citatda ako ikada geknem (ne daj Bo¾e) da me i motor ne pokupi, ovako samo otkliza¹
potvrdjeno radi pos'o , vise puta  [thumb_up]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Black Adder

Iiiiidemo dalje...
posto me je Alexanto odusevio sa maglenkama re¹io sam da dopunim svetlosnu grupu sa ovime



montirale bi se negde na crash barove ili u njihovom okviru. Sijalice su H7 55w. Oli æe moæi to Aprilili struja da podr¾i ili da jurim , ako postoje neke led H7 grla?

SSZGO

koja je cena maglenki?

ja imam 4 komada i mogao bih da ih prodam p cisto da znam kako idu cene...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Black Adder

Brate, cesto si u AP sportu, ne bilo ti tesko baci pogled, Cena zavisi od sadrzaja kompleta, ovde je sve all inclusive, maglenke sa sijalicama H7 55w, kabl 4m, prekidaè, rwlwj, nosaèi, ¹rafovi. Ovakav komplet u Hella varijanti ko¹ta 30e, na buvljaku u BP sam video kineski komplet za 1k din, ti sad vidi koliko bi trazio za svoje

Btw ako su mi prejake sijalice, nabavio sam H7 u LED varijanti.

Black Adder

Evo i sijalica sa BP, 15e par, kineske, videæemo kakve su praksi


UFF

To ce biti korisna informacija da i ostali saznaju kako sijaju u odnosu na obicne i koliko dugo traju
Obavezno slikaj kad povezes i napisi nam feedback ;)

SSZGO

mo'e jedno pitanje -

1.
na koliko mesta na ramu se oslanja ovaj crash bar?

2.
zasto na najisturenijim mestima nema plasticnog dodatka koji bi sluzio da klizanjem apsorbuje udar

2a.
kakav je efekat kada pri solidnoj brzini metal zakaci asfalt pri padu - absorpcija udara se obavlja krivljenjem ili klizanjem/trosenjem materijala
posto celik nesto bas se i ne kliza/trosi pri padu, a pogotovo gledajuci mesta kacenja, nekako sam misljenja, da ako padnes sa 40+, ovo ce vise stete da napravi nego koristi...



3.
za pad u mestu ili na travu ovo je ok

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzigi Boy

Citat: SSZGO poslato 12 Februar, 2011, 00:32
Bolje takvi nego nikakvi



Kada imas nazad Givi bocne nosace kofera ove sipketine ti nisu potrebne.......ja to nikad ne bih stavio na motocikl, naravno to je moje misljenje...

Black Adder

@sszgo sve odgovore morace¹ sam da pronadje¹, jer nemam nameru da testiram padanje da bih imao predstavu koliko je sigurno. S druge strane, meni se jako dopadaju i nemam nista protiv, trece, gde su plastièni klizaèi ... nemam pojma, koliko se secam ni originalni nemaju, iskreno i ne interesuje me. I nemam pojma na koliko se mesta kaèi, znam da je napred uradjena ploèa  a sa strane ide na ram.
@Dzigi sto ljudi, sto cudi, meni se ali bas dopadaju i automobilisti respektuju ovu pojavu a ja se zadovoljno vozim, Kome se ne svidja, pa ... ako nemam nesto lepo da kazem ne moram i ruzno
Nisam ni ocekivao da se mnogima svidja, jednostavno MENI se svidja. Kome nije ne mora da ga gleda, zar ne.

Black Adder

#29
Eto dodjosmo i do lepih Kappa bisaga, od update-a, vrisnula mi guma pred uskrs pa smo obnovili novu zadnju i unutrasnju (Mitas E-08 i  Vee Rubber), balansiran toèak kod Danka, ona reflektujuæa traka malo nespretno zalepljena na zadnju felnu, ceka se malo vremena pa da se prednja obnovi istom. I nije neka boja ali i nisam imao neki izbor, bolje ista nego nista  :)



ostalo, mislim maglenke, za sad ne postizavam, imam mnogo posla oko skutera

AndreyRR


Black Adder

Super, al postavi to u temi za R, mislice neko da se kljuse poerrrrrilo [rofl]

UFF

Najbolja stvar za R-a ako onanises na afriku

mohikanac

Uff-mislim da jako gresis,crash bar je jako korisna a i lepa stvar.
Evo ja sad neki dan vozim se,stanem ispred prodavnice da uzmem pivo,silazim sa upaljenog motora,i kako sam bio pod punom opremom,motor se preturi na stranu,poluga kocnice udari o asfalt i ubaci u drugu,motor poce da se vrti po putu :),a zahvaljujuci crash baru motoru nista..

AndreyRR

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2011, 10:13
Najbolja stvar za R-a ako onanises na afriku
Malo onanisem na afriku,ali bi pre neki vfr za put  ;D ;D ;D [cheers]

mohikanac


UFF

Znam da ako imas cras bar na R-u a nisi profi stunter onda si  [dunce] i  [ludak]

A ti prestane da  [govance] jer sam ti upravo poslednji put skinuo ban pre isteka iako nisi zasluzio jer si dolazio da napusavas sa drugog naloga (al eto vidim uporan si i ne mozes bez nas pa da pustim dete da se igra)

AndreyRR

Evo suptilnije varijante,da se ne bi svadjali ciji je veci  ;D ;D ;D

AndreyRR

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2011, 11:47
Znam da ako imas cras bar na R-u a nisi profi stunter onda si  [dunce][ludak]
A ovo je za  [ludak] ;D ;D ;D

UFF