Glavni meni

Dru¾enje MotoManijaka 2015 Fru¹ka Gora

Započeo Hohštapler, 19 Mart, 2015, 09:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...da rezimiramo...subota znaci sigurno ostaje...rostilj ili pasulj...cip neki i koliko...ajmo neki spisak zvanica,moze?...Beogradjani i ostali,polazak kada i odakle...ili svako za sebe...ko ce sam a ko vozi nekoga...cesto onako da se zna...

Darko

Ide se odakle god , vozi se ko god , cip za rostilj ili za pasulj , svejedno - 20e , daje se meni pre polaska ;)

Jefta

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 April, 2015, 08:40
Dosta je bilo parlamentarizma na Motomanijacima...  :drka:

SUBOTA u 11h, MI©ELUK.
Ja æu stiæi i ranije.
Ako nekom treba broj ili se zagubi nek zove
069/ 3232-555
Ostalo smo veæ utvrdili.
Jel se skupljamo na miseluku pa idemo negde na neko mesto za rostilj ili cemo tu da blejimo?

castor

Citat: Darko poslato 08 April, 2015, 22:13
Ide se odakle god , vozi se ko god , cip za rostilj ili za pasulj , svejedno - 20e , daje se meni pre polaska ;)

A ti onda poslije suljpa ide¹ prvi u koloni i vraæa¹ kusur? [rofl] [rofl] [rofl]

Neka hvala. :P :P :P


---


Ja 90% ne uèestvujem. Svima sretan put i lijep provod…  :-* :-* :-*
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

ja odo makar sam. kreæem od kuæe, ko oæe u 10 ispred zgrade ili kod dareta. ako je malo sat do tamo, mo¾e i u 9. ni ja ne dolazim 90 posto, al uzajmiæu onih 10 posto pa nek padne nebo :)

Kostić

Citat: Laziæ poslato 08 April, 2015, 21:13
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 April, 2015, 21:09
...imam iskustva u "ne ga¾enju" tebe...  [zvizdi]
Znam... ;D


Èekaj maj kod Gorana pa æu da te vidim, Bagrdan-Jagodina, za motor mo¾da najlep¹ih 20 kilometara Srbije... ;D
bagrdan je nabolji za motor kad seku drva. ako to pre¾ivi¹ - car si :)

Hattrick

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 April, 2015, 08:40
Dosta je bilo parlamentarizma na Motomanijacima...  :drka:

SUBOTA u 11h, MI©ELUK.
Ja æu stiæi i ranije.
Ako nekom treba broj ili se zagubi nek zove
069/ 3232-555
Ostalo smo veæ utvrdili.

Samo ostro  :)

UFF

sad im je jebo kevu
bice total 15 motora i svi u stahu od odmazde :D

Hohštapler

Mi¹eluk pa palimo gore,  kontam Zmajevac,  ima gde da se sedi a i ne moram da nosim ¾icu (nadam se da je gajgeri nisu makli)...
ako je nema nabaviæu.
oko para se dogovorimo kad stignemo,  kad vidimo kolko nas ima,  ja donosim karton piva.. (samo nemoj posle da divljat motorima).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


Jefta

Mislim da ce nekolicina nas doci nesto malo kasnije na Frusku goru jer koliko poznajem ove mi cemo tek oko 11 kretati iz Beograda. Svakako se vidimo gore najverovatnije.

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

BOKYBOY

...ovo je skroz neozbiljno jbg...nikakav spisak...ni kada se krece ni odakle...ni ko ide...nista... [neampojma]

Kostić

ja idem od kuæe, ako æe¹ da idemo zajdno cimni. biæu kuæi u subotu ujutro oko 9

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 09 April, 2015, 23:39
ja idem od kuæe, ako æe¹ da idemo zajdno cimni. biæu kuæi u subotu ujutro oko 9

...cujemo se i dogovorimo sve...ako idem,cekam vas negde usput... ;)

Kostić

da se naðemo u pola deset recimo na negde, ne znam kuda bi ti, meni je svejedno.

Hattrick

Citat: Jefta poslato 09 April, 2015, 08:13
Mislim da ce nekolicina nas doci nesto malo kasnije na Frusku goru jer koliko poznajem ove mi cemo tek oko 11 kretati iz Beograda. Svakako se vidimo gore najverovatnije.

Pa ja bih krenuo oko 11, jer mi je pre toga bas rano. Da li smeta ako dodjem kolima, i prikljucim se vasoj grupi ?

Jefta

Citat: BOKYBOY poslato 09 April, 2015, 23:35
...ovo je skroz neozbiljno jbg...nikakav spisak...ni kada se krece ni odakle...ni ko ide...nista... [neampojma]
Nije neozbiljno, jer svako ima nekakve obaveze gde sta kada kako. Iskreno meni je malo rano da budem u 11 na miseluku pogotovo sto petak na subotu radim. Dogovori se sa par ljudi i vozi sa njima. Svakako da nece biti mozda vise od 10 motora iz Beograda da ide za FG.

goranvojska


Boban_m