Glavni meni

Dru¾enje MotoManijaka 2015 Fru¹ka Gora

Započeo Hohštapler, 19 Mart, 2015, 09:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

top.. taman malo yoyu da vidim u NS  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

@hostapler

pa kada je miseluk oybiljna staza  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

goranvojska

ja sam bio organizovao sastanak za dogovor kod mene ali sam morao u nedelju ujutru da odem za bec i nocas sam oko 4 stigao kuci tako da nije odrzan.u nedelju sam kuci i sve ce da se zna u vezi okupljanja vec u nedelju uvece.NAJverovatnije je 99% drugog maja u subotu da se dobijemo od prvog maja pa slobodno upisujte u kalendar.sto se tice fruske gore ja samo gledam u nebo i ako je lepo eto mene i biljane na ljutoj masini ............i naravno rostilj bre.

niki64

Citat: Dukags poslato 25 Mart, 2015, 13:12
samo!?

Posle ovog teksta iscitavam sve strane i razmisljam sta sam propustio. Poziv je upucen za nedelju 5. April a ovde se polemise o mogucoj kisi za 29. mart.
Koji je pravi termin?  [panic] [panic]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic


Slaninar

Citat: niki64 poslato 26 Mart, 2015, 23:34
Citat: Dukags poslato 25 Mart, 2015, 13:12
samo!?

Posle ovog teksta iscitavam sve strane i razmisljam sta sam propustio. Poziv je upucen za nedelju 5. April a ovde se polemise o mogucoj kisi za 29. mart.
Koji je pravi termin?  [panic] [panic]

To ovi s ma¾darskim akcentom pi¹u, da prevedem:

Drugovi planiraju doæi i u BG (bez da ih iko tuèe po u¹ima?!?!?) na sajam motocikala. To je sad, ovog vikenda.

Prave orgije se organizuju tek narednog vikenda, 5. aprila. Tad ide ceo program. Znaèi:
- Likvidacija prvog sluèajnog prolazinika u ¹umi, Ivan Stamboliæ style.
- Gay twins gangbang naplaæivaèa ulaska u nacionalni park (ako ga bude) od  strane autohtonih autentiènih forumskih blizanaca.
- Manji ¹umski po¾ar kad peèenje ro¹tilja poðe NAOPAKO.
- Za kraj æe verovatno Laziæ odr¾ati jedan kraæi traktat o smislu ¾ivota i ravnote¾i u svemiru (kad popu¹imo svo granje).

Motor po¾eljan, vazelin obavezan!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

Citat: Slaninar poslato 27 Mart, 2015, 11:53
Citat: niki64 poslato 26 Mart, 2015, 23:34
Citat: Dukags poslato 25 Mart, 2015, 13:12
samo!?

Posle ovog teksta iscitavam sve strane i razmisljam sta sam propustio. Poziv je upucen za nedelju 5. April a ovde se polemise o mogucoj kisi za 29. mart.
Koji je pravi termin?  [panic] [panic]

To ovi s ma¾darskim akcentom pi¹u, da prevedem:

Drugovi planiraju doæi i u BG (bez da ih iko tuèe po u¹ima?!?!?) na sajam motocikala. To je sad, ovog vikenda.

Prave orgije se organizuju tek narednog vikenda, 5. aprila. Tad ide ceo program. Znaèi:
- Likvidacija prvog sluèajnog prolazinika u ¹umi, Ivan Stamboliæ style.
- Gay twins gangbang naplaæivaèa ulaska u nacionalni park (ako ga bude) od  strane autohtonih autentiènih forumskih blizanaca.
- Manji ¹umski po¾ar kad peèenje ro¹tilja poðe NAOPAKO.
- Za kraj æe verovatno Laziæ odr¾ati jedan kraæi traktat o smislu ¾ivota i ravnote¾i u svemiru (kad popu¹imo svo granje).

Motor po¾eljan, vazelin obavezan!


...zaboravio si Kostu... [panic]

VR 46

 [rofl] kosta napravio i skejt na smradu,ne sumljam da ce se posle par piva popeti na njega i tako voziti  [watching] [dancing]
Twist of wrist!

Lazic

Citat: Slaninar poslato 27 Mart, 2015, 11:53
Citat: niki64 poslato 26 Mart, 2015, 23:34
Citat: Dukags poslato 25 Mart, 2015, 13:12
samo!?

Posle ovog teksta iscitavam sve strane i razmisljam sta sam propustio. Poziv je upucen za nedelju 5. April a ovde se polemise o mogucoj kisi za 29. mart.
Koji je pravi termin?  [panic] [panic]

To ovi s ma¾darskim akcentom pi¹u, da prevedem:

Drugovi planiraju doæi i u BG (bez da ih iko tuèe po u¹ima?!?!?) na sajam motocikala. To je sad, ovog vikenda.

Prave orgije se organizuju tek narednog vikenda, 5. aprila. Tad ide ceo program. Znaèi:
- Likvidacija prvog sluèajnog prolazinika u ¹umi, Ivan Stamboliæ style.
- Gay twins gangbang naplaæivaèa ulaska u nacionalni park (ako ga bude) od  strane autohtonih autentiènih forumskih blizanaca.
- Manji ¹umski po¾ar kad peèenje ro¹tilja poðe NAOPAKO.
- Za kraj æe verovatno Laziæ odr¾ati jedan kraæi traktat o smislu ¾ivota i ravnote¾i u svemiru (kad popu¹imo svo granje).

Motor po¾eljan, vazelin obavezan!

:-* [srce] ;D

Ivan1979

Ko dolazi iz daleka I nece uvce da pegla gajbi, moze kod mene da prespava .
Nije da sam blizu NS-a , ali mozda nekome znaci.

[cheers]

UFF


Ivan1979


Lazic

Ma to Uff radi zbog googla, da sve u vezi manijaka bude gej...:o ;D Mada odlièna strategija, u sluèaju bilo kakve frke, mo¾emo da se ¾alimo na diskriminaciju...;D

makinjo

U Srbiji si zasticeniji ako si cigan ovo drugo prolazi bolje napolju :D
Sto se tice smestaja kod mene kao sto sam rekao ima mesta minimum za tri osobe plus imam veliku garazu ako to nekom znaci :D

goranvojska

daj samo da greje sunce da ne bude kise.sve ostalo je lako.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 27 Mart, 2015, 12:50
Ma to Uff radi zbog googla, da sve u vezi manijaka bude gej...:o ;D Mada odlièna strategija, u sluèaju bilo kakve frke, mo¾emo da se ¾alimo na diskriminaciju...;D

Vi Ste, kolega, sigurno hteli reæi: "gay twins gangbang", zar ne?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ako bude toplo i sunce, niko neæe ni da ide nigde do jutra. ro¹tilj, gitara, ¹uma. jo¹ neki i ¹ator da ponese.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 27 Mart, 2015, 14:08
ako bude toplo i sunce, niko neæe ni da ide nigde do jutra. ro¹tilj, gitara, ¹uma. jo¹ neki i ¹ator da ponese.

Rano je to jo¹ i hladno za noæ na Fru¹koj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

evilinside


Kostić

ako bude dovoljno alkohola i andrej ne zaspi, nikad se ne zna. ja navijam za ludu noæ. pogotovo ¹to æe mnogi da doðu sa ¾enom. kao i ja. samo neka bude sunce i vedro nebo.

2. kosta plus gospoða

niki64

Fala na pojasnjenju, verovatno se gledamo.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.