Glavni meni

HONDA VARADERO 1000

Započeo krsta63, 10 Februar, 2011, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

jeste  jasta je da je vozio 90 i ponegde i sporije.... namerno je vozio poooolakooo da bi svi videli kako ima hayabusu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]ltbb 4 life bro!!! ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MILJAN

Citat: YOman poslato 17 Februar, 2011, 22:28
Izvinjavam se za OFF...

Jel si STVARNO  :o vozio Hayabusa-u 90km/h do Budve?


Da. Imam porodicu pa ih volim dosta. I gledam da ostanem ¾iv... A balavurdija je cepala po kanjonu Moraèe do izginuæa... Ja sa Busom....laganeze... Ona je inaèe bolja za pravac... kratke krivine, jedna za drugom su zeznute jer je te¹ka za o¹tro naizmenièno obaranje na du¾e staze....
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Februar, 2011, 22:33
jeste  jasta je da je vozio 90 i ponegde i sporije.... namerno je vozio poooolakooo da bi svi videli kako ima hayabusu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]ltbb 4 life bro!!! ;D
 ;D ;D ;D  

BUsa je jako ozbiljan, kraljevski bajk...
Ej Bane, brate moj... Zna¹ da i na auto putu ne prelazim 120km ;)   ..... A 25 godina na 2 toèka me je nauèilo koèenju ;) Zajebana stvar to koèenje....  [ljutko]
Nego spremaj se ti za stazu kod mene uskoro.... Imamo 2 staze.... Za R i za Skakavce... Obe odliène.... Ja sa d40 skoèio na d3100 Nikon pa æe biti dobrih fotki... ;)
Cave ab homine unius libri

Kengur

Citat: MILJAN poslato 17 Februar, 2011, 23:28
Citat: YOman poslato 17 Februar, 2011, 22:28
Izvinjavam se za OFF...

Jel si STVARNO  :o vozio Hayabusa-u 90km/h do Budve?


Da. Imam porodicu pa ih volim dosta. I gledam da ostanem ¾iv... A balavurdija je cepala po kanjonu Moraèe do izginuæa... Ja sa Busom....laganeze... Ona je inaèe bolja za pravac... kratke krivine, jedna za drugom su zeznute jer je te¹ka za o¹tro naizmenièno obaranje na du¾e staze....
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Februar, 2011, 22:33
jeste  jasta je da je vozio 90 i ponegde i sporije.... namerno je vozio poooolakooo da bi svi videli kako ima hayabusu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]ltbb 4 life bro!!! ;D
  ;D ;D ;D 

BUsa je jako ozbiljan, kraljevski bajk...
Ej Bane, brate moj... Zna¹ da i na auto putu ne prelazim 120km ;)   ..... A 25 godina na 2 toèka me je nauèilo koèenju ;) Zajebana stvar to koèenje....  [ljutko]
Nego spremaj se ti za stazu kod mene uskoro.... Imamo 2 staze.... Za R i za Skakavce... Obe odliène.... Ja sa d40 skoèio na d3100 Nikon pa æe biti dobrih fotki... ;)

? ? ? Ajde otvori temu u OFF Topicu da znamo o cemu se radi. Moze?

Posle cemo ocistiti temu od offa....

BANE BROTHERHOOD

Citat: MILJAN poslato 17 Februar, 2011, 23:28
Citat: YOman poslato 17 Februar, 2011, 22:28
Izvinjavam se za OFF...

Jel si STVARNO  :o vozio Hayabusa-u 90km/h do Budve?


Da. Imam porodicu pa ih volim dosta. I gledam da ostanem ¾iv... A balavurdija je cepala po kanjonu Moraèe do izginuæa... Ja sa Busom....laganeze... Ona je inaèe bolja za pravac... kratke krivine, jedna za drugom su zeznute jer je te¹ka za o¹tro naizmenièno obaranje na du¾e staze....
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Februar, 2011, 22:33
jeste  jasta je da je vozio 90 i ponegde i sporije.... namerno je vozio poooolakooo da bi svi videli kako ima hayabusu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]ltbb 4 life bro!!! ;D
 ;D ;D ;D  

BUsa je jako ozbiljan, kraljevski bajk...
Ej Bane, brate moj... Zna¹ da i na auto putu ne prelazim 120km ;)   ..... A 25 godina na 2 toèka me je nauèilo koèenju ;) Zajebana stvar to koèenje....  [ljutko]
Nego spremaj se ti za stazu kod mene uskoro.... Imamo 2 staze.... Za R i za Skakavce... Obe odliène.... Ja sa d40 skoèio na d3100 Nikon pa æe biti dobrih fotki... ;)
dolazimo brate moj jashta nego cemo da dodjemo kod tebe a i ono sto si nam ti pripremio prosli put kad ja povedoh 130 toro bajkera iz beograda ...VALA ONO SE RECIMA NE MOZE OPISATII !!!!LJUBI TE BRAT!!!BROTHERHOOD IS 4 LIFE BRATE MOJ!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

krsta63


krsta63


mazak

Zamena za parice  (1700+) i xtz750?

krsta63

Zamena samo za parice  [cheers]

Che


krsta63