Glavni meni

Voznja - 2 ili 3 dana i do 800 km - Bosna - pocinju pripreme

Započeo Darko, 05 Mart, 2015, 20:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Citat: ZEMZEM poslato 30 Maj, 2015, 23:33
Darko vide li ovo

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=05&dd=30&nav_category=16&nav_id=998523

Bio sam u Sarajevu nekoliko puta i nikakvih problema nisam imao. Naravno ako se kurcis svuda ces dobiti batine. Ne verujem da njih petorica nisu bili bas tihi jos ako su izasli negde i malo popili...

ZEMZEM

Koliko sam saznao oni su bili na nekom moto skupu i naleteli su na grupu navijaèa mislim Sarajeva i eto belaja.

http://www.avaz.ba/clanak/180447/sarajevo-horde-zla-napale-motoristu-iz-cacka

Radanovic

Danas se igralo zadnje kolo u fudbalu ... Sarajevo i ®eljo se borili za titulu ... Sarajevo ¹ampion
Mo¾da su ovi bili navijaèi ®elje  :D

ZEMZEM

Evo jo¹ malo informacija, mada nije za ovu Darkovu temu. Ako hoæe neka adm prebace u neku novu da je ja ne otvaram sad.

http://www.youtube.com/watch?t=14&v=4vdvMOArYj8

Darko

I ja bio u Sarajevu dosta puta , svirao sam u dosta klubova po Sarajevu i nikad nista ...
Drugo , tamo sam "u goste" kod jednog naseg forumsa , pa ne ocekujem nevolje...

Super Saiyan

PREDOBRA ruta... Mene je ovo odusevilo... ima kolima da prodjem ovo dok ne uzmem motor xD

Darko

evo , priblizilo se ...

na kraju , ipak idem sam sa zenom ;)

sve sam skoro resio , ostalo je jos par gluposti da zavrsim i to je to ...

1.namestio usb punjac za tel / navigaciju na motoru

namerno sam uzeo ovaj model , da ne bih morao da busim i skrnavimn plastike .. ima super mesto ispod heblova  , ne vidi se , nisam busio plastike a ipak je dovoljno blizu za vezu sa telefonom ili navigacijom na tank torbi










2. uzeo tank torbu ... 


u kombinaciji sa koferom pozadi - mislim da je to - to !! torba je do jaja jer brzo postaje ranac pa nije problem se podje negde snjom , cak i ako moraju kacige da se nose u ruci




















e , ostalo je da izvadim zeleni karton i to bi bilo to ...

sad  , mapa i polako trazim sta bih mogao i gde da zavrsim 

sreca sreca rados

doktor

Ja sam sad za vikend okrenuo turu po Bosni...
Petak sam radio do 12h, polazak u 12.40h, peglanje do Mostara sa pauzom u Visegradu za kolac i kafu i Jablanica za jagu.
Subota obilazak vrela Bune, kupanje na vodopadima Kravica, kupanje na plazi Veliki Zal u Hrvatskoj, uvece na skupu u Trebinju.
Nedelja preko Durmitora do Djurdjevica Tare, pa na Mojkovac i preko Novog Pazara kuci.
1130km, nema kilometar da ne valja.

Mozda ti se nesto od ovoga uklopi u turu, vredi svakog provezenog kilometra...








Bikers work is never done!

Slaninar

Nikad neæu shvatiti telefon i/ili navigaciju na motoru i bajsu... nikad.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

da ti se desilo nekad neko sranje , shvatio bi ...

drugo , sklapam poslove preko telefona ... sad ces ti reci "pa jbg , na odmoru si"  , i u pravu si , na odmoru sam , ali sklopim posao za nedelju dve , mesec dana ...zasto da izgubim 100,200,300e zato sto nisam hteo da se javim na telefon ?!?!/

e da , rezervisao sam i nocenja ...

prvo nocenje kod nase Aide sa foruma , u Sarajevu ( vec nas vidim , zlooo )
i drugo nocenje na Uvcu , preko naseg forumasa Neskeza ( fala mu puno )....

@ Doca - hvala na savetu , prolazim kroz neka mesta koja si naveo ...

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigsheki

kad kreces darko,ako ti pase ponedeljak,ja bi ti se pridruzio do sarajeva,pa bi produzio dole do capljine ispod mostara,imam solo od ponedeljka do subote kad se krece na kosovo pa bi mogao da opletem i ja jednu voznjicu.

Darko

krecem u petak , 26.og oko 9h ujutru ... Bg- Obrenovac , Sabac , Loznica , Zvornik , Han Pjesak , Sokolac i Sarajevo ... to jew za prvi dan

ne mogu da pomeram jer sam ugovorio prenocista vec

ZEMZEM

Jedva èekam da krene¹ i da se sretno vrati¹. Èekam slike i opis da to uklopim u moje planove. Ja æu najverovatnije iæi krajem avgusta.

freepartyman

#74
Citat: Darko poslato 17 Jun, 2015, 17:47
Sabac , Loznica , Zvornik , Han Pjesak , Sokolac i Sarajevo ..
ne mogu da pomeram jer sam ugovorio prenocista vec
Do bosne je put katastrofa , u bosni je odlican put. Imas u vlasenici petrol pumpu, ne mozes da je promasis imaju odlicno gorivo. Jeftinije i mnogo bolje nego u srbiji. Put preko sokolca i han pjeska je prelep,odlican asfalt sa fenomenalnim krajolicima.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

YoYa

slazem se sa partyman-0m
jbg zaboravi za vikend da ti dam broj od lika gde smo mi spavali u Sarajevu

bigsheki

ja sam mislio na ponedeljak 22.6 care,a 27.6 idem sa ljudim na kosovo.nace se neko valjda za neku voznjicu iduce nedelje.sretan put i lepa vozna care

Hohštapler

Makinjo i ja kreæemo prekosutra ujutru. Zar nije cena goriva svugde u Bosni ista?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Kad se budete tankali u Bosni, gledajte da budu Petrol i Krajina petrol pumpe ... definitivno nabolja kvaliteta goriva [thumb_up]

Darko

obraticu paznju ...znam da im je krs gorivo , jer gotovo uvek kad sipam u Stilu tamo naftu , obavezno mi upali check engine onu narandzastu lampicu ... cim potrosim to gorivo i sipam ovde , ugasi se i lampica... stilo je bas osetljiv

za sada imam prenociste u mestu koje se zove Radoinja ... to je ok za obilazak gornjeg dela Uvca , Radoinjskog jezera itd , a ja sam hteo da obidjem i vidikovac Molitvu , pa ako neko od vas ima neki kontakt za prenociste tu blizu , bio bih zahvalan