Glavni meni

prodajem Fiat Punto 1.9 d

Započeo Ivan1979, 05 Mart, 2015, 13:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

U kafanu na tochkovima, iz kafane na kolenima....   [cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bigsheki

prva boja,ne naslanjaj se!!! :) hoces suzukija i nesto para da ti dam.korektno sa moje strane.ako je sve tako kako kazes

Ivan1979

Korektno jeste, ali motor mi ne treba vec kes  [cheers]

bigsheki

u svakom slucaju  [cheers] [cheers] [cheers] care ,ja treba da dovezem nesto kevi,ali,iskreno mrzi me da se drkam vise sa murijom i carinicima na ulazu u drzavu,pa posle amss,pa ostavi auto na carini,i na kraju jos da trazim ko ce da ode da ga doveze od novog sada do titela...lakse mi da kupim ovako nesto jer ne planiram nista skupo da uzimam za nju.a motor nudim jer prelazim na kawasakija :) posle suze


bigsheki

mirzan,nemoj da si surov jbt.ponudis 1250-1300 pa kad dodjes onda obaras jos :) ali u ovom slucaju nema smisla,on nam je drugar sa foruma.

Dragana friz


UFF


mrle

Za¹to izminusiraste mirzu? Ne, mirza je rekao svoje. Onda mu ti ka¾e¹ 1400, i naðete se kao ¹to bigsheki ka¾e 1200-1300.

Hohštapler

I realno, ponuda je ponuda, al ne ovako javno. Pozove¹ èoveka i æao. Cenkanje je ko voðenje ljubavi, intimna stvar. Pa ko koga zajebe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Koliko èovek treba da bude opaljen da bi poredio cenkanje i sex...:o :P ;D :-*

dusankobgd

A ti se nikad nisi cenkao za sex???
[rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Jok, motka u glavu i odvuèem u peæinu...;D

UFF

ona kaze moze oral ti trazis anal i nadjete se na klasici + zavrsnica po licu :D 

Ivan1979


Lazic

Stvarno, za te pare tek 7-8 godina stariji motor u ko zna kakvom stanju mo¾e da se kupi... Pri tom, taj agregat mo¾e da ide na D2, lo¾ ulje, zejtin iz friteze, biodizel, staro motorno ulje, vosak i verovatno na rakiju... ;D

Ivan1979


Ivan1979



VR 46

Twist of wrist!