Glavni meni

rat u ukrajni

Započeo clutch&brake, 19 Februar, 2015, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: Slaninar poslato 29 Mart, 2022, 15:41
Citat: monsterbnt poslato 29 Mart, 2022, 15:01
https://www.youtube.com/watch?v=2imnwRpAwIw&ab_channel=%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D0%93%D0%BE%D1%80%D1%8F%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0#

https://www.bbc.com/news/60907259

Situacija je u skladu sa jos nekim svedocenjima o ponasanju azovaca.... Ne ukrajinske vojske nego okorelih nacista... Za sad nisam naso snimke (doduse ne idem po gore sajtovima koji ih verovatno imaju) kako rusi rade slicne stvari, sto ne znaci da ne rade...

https://www.youtube.com/watch?v=6LQSYmda0Sc&ab_channel=PatrickLancaster#

Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Siguran sam da se to radi.
Ali Ukrajinci kao negiraju, a svet im kao veruje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Pa i nije da im nesto specijalno veruju, al ih svakako ne osudjuju... Doduse nisu ih zapadni mediji napali ali jesu preneli vest...
Smrt SVIMA!!!!

bucko

Citat: SSZGO poslato 10 Mart, 2022, 09:07
Citat: bucko poslato 09 Mart, 2022, 11:42
Citat: SSZGO poslato 07 Mart, 2022, 12:15
cena nafte danas 135 dolara za barel.  pre godinu dana je bila 60. pre 10 dana je bila 90...

u emiratima danas cena goriva suludih 75 euro centi za litar. najskuplje u istoriji.



najave su da ide na 300

kao sto ce bitkoin biti milion :)

mislim da je vec uracunato sve u cenu, posle pocetnog skoka ide dole, danas je 110, verovatno ce biti u rangu 90-150 u zavisnosti kako bude resena situacija, mada cini mi se rusija je u teskom stanju,  slab moral, ne zele da  budu u ratu, niti imaju resursa da dugo budu u ukrajini. verujem da  obe strane zele da se nagode sto pre, ali putinu vise gori pod nogama...

SAD riskira recesiju ako nafta dosegne 200 dolara po barelu - Goldman Sachs

Glavni ekonomist Goldman Sachsa Jan Hatzius upozorio je Washington da æe rastuæe cijene nafte poslati amerièko gospodarstvo u silaznu spiralu.

Izjavio je da bi "trebalo kontinuirano poveæanje cijene nafte na 200 dolara po barelu da bi se proizveo ¹ok slièan onom koji je potaknuo recesiju 1974. i 1979.", ¹to recesiju 2022. èini realnom moguæno¹æu.

Cijene sirove nafte stalno rastu otkako je poèeo ukrajinski sukob, a Moskva je upozorila da bi zapadne sankcije mogle gurnuti cijenu sve do 300 dolara po barelu.




*Èlanak

PECA BMW

do nedelje ne moramo da se sekiramo za gorivo
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

milomir22

Citat: PECA BMW poslato 30 Mart, 2022, 23:53
do nedelje ne moramo da se sekiramo za gorivo

A jbg kad æe ki¹a od sutra, mater joj...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

ja napunio par buradi od 200l za svaki slucaj, koji sam qrac kupio gliser ako ne mogu da ga vozim  ;D



http://i.postimg.cc/9QrwhMLS/20220317-160028.jpg

Glava Dole

Samo bahato... znamo sad gde cemo sako zaskripi :D Ne treba meni mnogo 18 za rezervoiar i jos toliko za kofer :D
Inace, sad bez zjebancije, promenili su u roku od odma tu uredbu, paz da ti ne propadne gorivo.... prodaj to...

bucko

di da propadne
ima taman nedelju dana da se vozi ko covek
pricao mi pumpadzija sa Slapa,ima jedan toci tonu svakog vikenda

milomir22

Koliko tro¹e ti gliseri?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

zavisi dal uzvodno il nizvodno
klasican divljak

bucko

Citat: milomir22 poslato 31 Mart, 2022, 23:35
Koliko tro¹e ti gliseri?
Opusteno idu i do 200 l/h a mogu i vise

milomir22

Malo ga pretera, da je 200 litara po satu, mo¾da na punom gasu, ali i tad je mnogo...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gvozden

Moze bez problema da se proguta toliko na sat. Npr Yamaha 150-200, to ti je 80l/h kao dobar dan, pa puta 2 ako pratis modu . A moda je x 4

bogdan

znam za vanbrodske motore , potrosnja dvotaktnih je 0.4 litra po konjskoj snazi na sat , a cetvorotaktnih 0.25 litra po ks na sat   na 3/4 gasa normalno

milomir22

Znaèi uffova zaliha je za 2-3 sata vo¾nje. Jebo mater, a ja kukam ¹to mi motor tro¹i 6.7 na autoputu na skoro punom gasu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

moj gliser ima samo 350kg tako da je vrlo lako van vode sa minimalnim otporom a yamaha ima 70 konja 1000ccm, 4 cilindra sa ubrizgavanjem i trosi max 30 litara na punom gasu a niko ne vozi pun gas non stop vec samo ako zelis negde brzo da stignes ili kad vuces skijasa

Jovan D

Pusti neku fotku da vidimo kako izgleda gliser 🧐malo je off topic ali me bas zanima 🙂

bucko

drugar vozi neki sea doo od 300 ks , okumio se sa pumpadzijom :)

UFF