Glavni meni

Klasici i oldtajmeri - automobili za sva vremena..

Započeo Hurricane, 12 Februar, 2015, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefanalcatraz

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2015, 02:31
ladno su se u temi pojavili i golf 3 i kadet gsi  [facepalm] [doh] [samoubistvo]
Oèigledno da nisi mnogo upuæen,kadet gsi spada i u klasike i u jang tajmere u svetu
Auto koji je 80-ih izvaèio 156ks iz 2 litre je vi¹e nego impresivno,èak i za dana¹nje vreme,postoji i model S koji je imao 170ks,ubrzanje do 100 za 7.7,pa mnogo jaèi automobili nisu smeli na crtu sa njim,auto koji je bio dostupan a ne pusta ¾elja iz novina ili postera,a imao sam prilike da vozim gsi-ja sa let motorom stage 3 300+ ks :) :) preporuèio bi ti da proba¹ ako bude¹ imao prilike

bogdan

Matra-simka-bagira  , lamborghini za radnicku klasu sedamdesetih godina u Francuskoj






Andjelo

Citat: stefanalcatraz poslato 17 Februar, 2015, 21:05
Citat: UFF poslato 17 Februar, 2015, 02:31
ladno su se u temi pojavili i golf 3 i kadet gsi  [facepalm] [doh] [samoubistvo]
Oèigledno da nisi mnogo upuæen,kadet gsi spada i u klasike i u jang tajmere u svetu
Auto koji je 80-ih izvaèio 156ks iz 2 litre je vi¹e nego impresivno,èak i za dana¹nje vreme,postoji i model S koji je imao 170ks,ubrzanje do 100 za 7.7,pa mnogo jaèi automobili nisu smeli na crtu sa njim,auto koji je bio dostupan a ne pusta ¾elja iz novina ili postera,a imao sam prilike da vozim gsi-ja sa let motorom stage 3 300+ ks :) :) preporuèio bi ti da proba¹ ako bude¹ imao prilike

bolje reci 90-tih  kadet E model izasao je  85 godine koliko mi se cini  sto mu je tek ove godine 30 godina kako bi mogao uci u oldtajmere  a klasici su se radili do sredine 60 -tih  ili mozda gresim

Andjelo

a evo jednog klasika opel olimpia iz 50-tih takvog je imao od moje zene deda  nekada davno a mislim da je auto jos u vlasnistvu jednog dede iz BeleCrkve


Andjelo


Andjelo


doktor

Bikers work is never done!

castor

It's the ride that matters, not the bike…


Radanovic


VR 46

Twist of wrist!

Andreja

Molim posetioce ove teme da ne kaèe slike BMWova i Alfi jer veæ imamo teme za njih a i sve pluseve potro¹ih :D

Plus ¹to æu napuniti forum slikama matorih Benki i Crvenki :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Ovo je otvorena temaa :D Kako da preskocimo neke ikone automobilzma :D
Twist of wrist!

Andreja

Ja se suzdr¾avam ali vidim da æu morati da ospem paljbu gomilom slika, ima da prebukiram forum :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Hattrick

Tatra V570 iz 1931, cisto da ne bude da je Porsche/Volkswagen izmislio foru  ;D






bigbad86


OKi