Glavni meni

Klasici i oldtajmeri - automobili za sva vremena..

Započeo Hurricane, 12 Februar, 2015, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 14 Februar, 2015, 21:29
x 1/9 imao problem sa hladjenjem motora posto je isti bio odmah iza vozaca i suvozaca i crkavao brzo a sva tri modela nosili motor ko nas stojadin 1100 i 1300ccm.osim atraktivnog izgledanisu imali neke performanse.model uno turbo ie je vec bio ludilo od autica.
a dabatalis mehaniku.....u x1/9 ide motor koji se vrti u kontru....problem nije bio u pregrevanju vec u odrzavanju .....nije poput kecevog mogao da radi skoro termosifonski.....mali nedostak vode u sistemu je pregrevao ceo motor.....imao i znam sta pricam....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Februar, 2015, 12:03
Citat: goranvojska poslato 14 Februar, 2015, 21:29
x 1/9 imao problem sa hladjenjem motora posto je isti bio odmah iza vozaca i suvozaca i crkavao brzo a sva tri modela nosili motor ko nas stojadin 1100 i 1300ccm.osim atraktivnog izgledanisu imali neke performanse.model uno turbo ie je vec bio ludilo od autica.
a dabatalis mehaniku.....u x1/9 ide motor koji se vrti u kontru....problem nije bio u pregrevanju vec u odrzavanju .....nije poput kecevog mogao da radi skoro termosifonski.....mali nedostak vode u sistemu je pregrevao ceo motor.....imao i znam sta pricam....
e da ga ebem dal ovako ili onako.znam da me ebo posto sam ga imao sa tim pregrevanjem.a da je bio picolovac u to vreme.....bio je.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Kostić


BOKYBOY

...kad smo vec kod Francuza...ne znam dal je bilo...meni je ovaj auto hiljadu puta ulepsao dan ...imao tri komada...1.6 GTI,1.9 GTI,1.4 GT rallye ...nadjoh slike poslednjeg,1.6 gti...
[srce] [srce] [srce]







ts.marko


Biker-Boy

E ovako se to nekad radilo kod brace Japanaca
Honda Civic 1.6


Honda Prelude 2.0


kad tad cu da pazarim jedan od ove dvojice :)
I feel the need..... the need for speed !!!

DraganPavlicevic

Vozio sam jednu sezonu (72.-73.) R-8 Gordini.Bio standardno plave boje.Kupio ga u Splitu na RP table.Takav auto se ne zaboravlja.U ono vreme bio sam vrh.Kasnije sam vozio NSU TT i TTS.

stefanalcatraz


pittatore

Citat: DraganPavlicevic poslato 15 Februar, 2015, 17:14
Vozio sam jednu sezonu (72.-73.) R-8 Gordini.Bio standardno plave boje.Kupio ga u Splitu na RP table.Takav auto se ne zaboravlja.U ono vreme bio sam vrh.Kasnije sam vozio NSU TT i TTS.
Cale moj je drzao Servis za NSU-e 70tih :)

Hattrick

Kad smo vec kod 205-ica i R5 Turbo (i Turbo2), gre'ota bi bilo da ne spomenemo i 205 Turbo 16:




I naravno azdaju koja je zasluzna za kompletno "Group B" i "Turbo 16" ludilo, famozni Audi S1 Quattro:




Bilo je proslog veka jos  zanimljivih automobila:

Jaguar XJ220:




Porsche 962:




Mercedes CLK GTR:




....I mnogi drugi ;D

UFF

ladno su se u temi pojavili i golf 3 i kadet gsi  [facepalm] [doh] [samoubistvo]

ЯЭВОЛУТИОН

i golf 2 ...vise puta....pa sam morao minuse da delim   [wtf] [wtf]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Imao Sierru Cosworth i Renoa 5 GTE, a rado bih posedovao Kadetta C GT/E i naravno Abartha TCR1000.
Fotke ne mogu da postavim, kucam sa telefona :)

OKi

Citat: Ga¹par poslato 17 Februar, 2015, 10:35
Imao Sierru Cosworth i Renoa 5 GTE, a rado bih posedovao ............. i Abartha TCR1000.
Fotke ne mogu da postavim, kucam sa telefona :)
Evo Abarth TCR1000. Umesto tebe, a i zbog teme  [flashing] ;D
http://www.autogaleria.hu/autok/fiat/abarth-1000-tcr-gruppo-2-1970/fiat_abarth-1000-tcr-gruppo-2-1970_r5.jpg

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bigbad86


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња