Glavni meni

Tomos D6 replika

Započeo Gašpar, 04 Februar, 2015, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

#20
@kosta66
nisi jedini koga vuce nostalgija, to valjda ide s godinama. Moja 15-ica sa mladjim burazerom, tomaseli heblovima... :)
p.s. Stariji Tomanovic nudio javu pandurku za nju, sa mladjim (Urosem) vrteo male krugove na uscu on na krajdleru ja na petnestici...  



Kostić

a razlika izmeðu psp-a i a kategorije bila u sedi¹tu. ako je sedi¹te bez rukodr¾aèa i za jednog, psp, ako je sa rukodr¾aèem i za dvoje, a. i pre¾ivesmo. danas nam majka kroji sudbinu, nebili nam spasla mlade ¾ivote. bruka.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 06 Februar, 2015, 13:39
a razlika izmeðu psp-a i a kategorije bila u sedi¹tu. ako je sedi¹te bez rukodr¾aèa i za jednog, psp, ako je sa rukodr¾aèem i za dvoje, a. i pre¾ivesmo. danas nam majka kroji sudbinu, nebili nam spasla mlade ¾ivote. bruka.
ne seri...tada na 100 tomosa isle 3 jawe, 1 mz i 0.003 japanca...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

boletov Z400J bio u tih ooooo3 posto. al ti si tad i¹o u obdani¹te...

Andjelo

Citat: Ga¹par poslato 04 Februar, 2015, 12:23
Ne pravim za prodaju, pravim za da mi stoji. Znaèi Domino ruèke.
ma donesi potreban  materijal Igore kod  mene pa da sklepamo  na brzinu za jedno 2 meseca  .......................

Darko

jeste milion .. isao je 200km/h taj automatik ...ali juce... ne lozite se bez veze ...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 06 Februar, 2015, 14:13
boletov Z400J bio u tih ooooo3 posto. al ti si tad i¹o u obdani¹te...
izbacili me posle dva dana......los argument....nisam isao u tu ustanovu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Barkovic ima kalup za plastike..
A onomad si kupovao 2 motora, jedan drzavi, drugi sebi. Jebala ih uvozna dozvola....

Aleks Cross

 @Darko, izlaz iz teme, vidis da te nostalgicari minusiraju :-)


Kad pogledam realno imaju i prava jer se motor pravio izmedju 1967 i 1972 tako da ti nisi imao sanse to da vidis uzivo.

Vransko 28.9.2014 Dirka C1

Darko

hahaha , izlazim , ne interesuje me ovo ....
samo ipak mislim da nemaju pravo , jer , bez obzira sto nisam mogao to da vidim , za toliko mogu , bas kao i ti na ovom klipu da ocenim brzinu otprilike ...

kad je nostalgiija u pitanju , sve moze  , i sve je tada moglo , i da se ide 300 km/h i raznorazne lovacke price a danas kazes , opeglao sam do Kragujevca auto-putem 250, 260 km/h eto istih tih nostalgicara " ma daaaaaj , ne kenjaj , lazes , ne moze"

dobro je da ovo moze ...

starci i penzioneri ... fuj ;)

Aleks Cross

Nemam tebra ja nista da ocenjujem sa tog klipa. Ja to gledao uzivo, vozio 50 icu, budjio itd. Motori u toj klasi i tih godina isli 150- 160 teoretski . Vozaci imali isto kila kao i motor 55+  ;-)

Andreja

Nisam starac ni penzioner, mnogo volim ovakve stvari ali ne volim potcenjivanje i kenjanje po njima pa sam ti ja rokn'o dva minusa. Ga¹a kad je video cenu D6ice u oglasu batalio bilo kakvu prièu o tome :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

niki64

Spreman za start prosle godine



Naravno ne moj, trka Velika nagrada Vrsca.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Radanovic

Matulja je poèetkom 80.-ih na nekakvom nadrkanom Tomosu od 50 kubika vozio 204km/h na Grobniku

rboban

Ride It Like You Stole It

sremac

i ja volim ove teme, jednostavno cujes i naocis nesto o vremenima koja su po recima starijih imala dusu, a nije bilo toliko kamera da zabelezi sve to, mozda bas zato je i lepo cuti kako se nekada turpijalo, upasivali cilindri sklepalo, ubudzivali klipovi od peglica, diskovi od keca, i ostalo, kada su i 160na sat bile ozbiljne brzine zato "matorci" pisite...
budala na leru, mudonja u kontra smeru

ЯЭВОЛУТИОН

160 na sat su bile ozbiljne brzine pre rata.....drugog svetskog.....posle toga je granica 200......a od skora 300...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Neki dan sam pored puta osjetio miris sagorelog dvotaktola. Brze sam otputovao u proslost nego Michael J. Fox.

stilgar


Aleks Cross

Bio klip gore matori, nemo ti roknem -

Opet u forum bez cvike ?