Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Imam negde sigurno jo¹ pola metra... Kabla... :D

jevta


idanijel

©ta Jevto?

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

jevta


UFF

ide ko avion u odnosu na velikog fazera  [rofl]

jevta

Ide slabije od bicikla ali je guzici udobnije.Sad mi je to bio prioritet u kupovini.
A od Fazera retko ¹ta ide bolje.Ako sa ovim ne budem zadovoljan biæe FJR

megaidiot


milomir22

Na velikom stromu prve generacije ne valjaju kocnice, korpa kvacila i ocajan rad u niskim obrtajima (konstantno imas osecaj da si jednu ili dve brzine vise nego sto bi trebalo), testera do nekih 4 000 obrtaja, pa zbog toga trazi malo jacu ruku na gasu i ostriju voznju, a kuburi sa kocnicama. Recept za katastrofu.

Nov (pera detlic, ne ovaj najnoviji ruzni dr) je bomba, ide odlicno, koci jos bolje, nije ni skup, nov ima za 10 000 evra i za te pare je ozbiljan motor. malo je ruznjikav.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

jevta

Na velikom ne mogu da spustim puno stopalo na zemlju dr¾im ga na prstima.I èudno ali istinito kraæi je od malog samim tim i neudobniji

sasa ns 1

promenjeno ulje i filter.Izmerena dubina ¹ara na mitas sprt foece + .Potro¹eno 3,2mm na 6000 km.Skinut i napunjen akumulator.Dodato pola litre 96% alkohola u rezervoar i napunjen do kraja.Pre neki dan promenjena sajla kvaèila.Motor nije sve¾e opran ali nije ni ne¹to prljav .Neæe mu ni¹ta biti.

ЯЭВОЛУТИОН

1, zakurblao desetak puta winga da ne zapekne
2, na katani promenio srafove na deklama...stigli originali sa cinkovanja
3, na gpz-u 1100 montirao zadnju viljusku sa undrerbrace-om ali moracu jos da doradjujem pre farbanja
4, na gsx750 skinuo glavu jer su tri srafa od grana oblajznula i mora da se stavlja helicoil
5, sa yamahe xs650 samo istresao pokrivac od prasine
6, gn 250 je toliko zatrpan da sam ga samo pogledao...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Montirao zaebanciju za preklapanje tablice,mami svojoj neka salju kazne vise.... Slike slijede uskoro!!!!
jin-jang

MIGE

koji sprej kupiti za plastiku?hocu da vratim sjaj na skuteru a ujedno i da zastitim od hladnoce...moped stoji na suvom ali ne i u toplom...

Lazic


Hurricane


MIGE

jebte se ...gde da nadjem silikonku koja doji? [neampojma]

jevta

Ima neka teènost za te svari kada stignem sikaæu pa postavit.meni odradilo na krovu auta super.Ovih daana æe na motoru samo da poskidam plastike

MIGE


Hurricane



ovo je dobro i malo skupo, ali mislim da za izbledele plastike bolje radi posao mleko od silikonke

ovo je vi¹e za sve i obojene plastike i plastificirano

znam da i onaj Motip ima vrhunski neki sprejs za o¾ivljavanje izbledelih plastika