Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: viper poslato 02 April, 2016, 23:25
Nije mnogo, potpisivanje nije problem, probao sam :-)
Onaj moj Kinroad sa kramponima je hteo na zadnji na ¹oderu, ali da se potpi¹e jok... ;D

lord_oblivion

Nagne¹ se malko napred kad daje¹ gas i da vi'¹ kako izbacuje  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: viper poslato 02 April, 2016, 23:25
Nije mnogo, potpisivanje nije problem, probao sam :-)
Nije sa tvojim gumama, sa dualkom ili èepovima kao ¹to reèe Laki, grebe, propinje se al' neæe da prokliza.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Mislim da bi pre lamele spr¾io nego ¹to bi potpisao... :D

lord_oblivion

Vi¹estruko su jeftinije nego za Koletovog Kanarinca...  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

O da... :D Kad se setim, potro¹nja od 2.5-3.5, lanac i lanèanici d¾abe, ulje 1 litar najjeftinijeg sranja, filteri koji se peru, registracija 6000... ;D I naravno sve se raspada na 100kmh... ;D

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 03 April, 2016, 00:38
O da... :D Kad se setim, potro¹nja od 2.5-3.5, lanac i lanèanici d¾abe, ulje 1 litar najjeftinijeg sranja, filteri koji se peru, registracija 6000... ;D I naravno sve se raspada na 100kmh... ;D

ti ga teras 90 i on traje vecno :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mali_zmaj

Bem ti sunce kad se sjetim mog kineza,novog ga uzeo...,pa onaj proces razrade..,toliko i toliko ne preko 40 kmh,pa onda nemoj preko 60 toliko i toliko,ucrvao sam se....  Al zato kad sam ga poslije zavrnuo cjelih 80 na sat,mojoj sreci kraja nije bilo!!
jin-jang

Kostić

vratio petu i ¹estu rukom, odo za zr. ako stignem uramiæu ovaj kontejner od motora.

Landser

©alta¹ na kanapèe? (poruka od lord oblivion)  ;D

joka

 Pa zna¹ kole, po zrenjaninu nebi ni mogao, prvom i drugom, iskljuèili bi te iz saobraæaja, ovde i babe br¾e voze skutere!   [cheers]

Glava Dole

Sredio najzad podmazivac... zamenio zapusenu iglu, zalio tecnom plastikom ovaj elektro-ventil posto je pustao ulje na ovom malom rucnom prekidacu, ubudzio regulacioni ventil od infuzije jer je onaj od akvarijuma vuko fals fazduh pa sve iscuri iz sistema i kad se motor ugasi, sa ovim je sad super, sve spojeve osigurao pistoljem na vruc vazduh(na ventilu je moralo dvokomponentim lepkom jer se mnogo greje i otapa ovu topljivu plastiku), ucvrstio lepo kapalicu, podesio kap na oko 40sec sto mislim da ce da bude ok i sad radi kao sat... provozao se malo da se podmaze lanac, najzad je osetio ulje posle jedno 2000km najmanje :D

lord_oblivion

Citat: lord_oblivion poslato 03 April, 2016, 09:32
80, za svaki sluèaj  :D
©ukurac, sad kad sam stavio zubiæ manje napred 70 je prava mera (6000 rpm na njegovom satu)  :) Od 70-110 i nazad oèas posla ;D
Sad navija sa semafora za sekund, u petoj sam za nepunih 100 metara  [joint]
I poèeo sam da tra¾im 6-tu...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

castor

Tra¾i mjenjaè sa 6 brzina i trpaj ga unutra...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF


Glava Dole

udarna rupa? Definitivno je neki baksuzluk u vazduhu bio danas

Kostić

ja danas nisam uspeo ni¹ta da sjebem, radi ko sat :(

Lazic

Stvarno bi vi¹e mogao da podma¾em lanac... [facepalm] ;D

VR 46

Twist of wrist!