Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Moj se vrti oko 6.5-7.5 kako god okrenes :D

Kostić

ja malo drndo menjaè i dobijem nazad prve tri, posle oti¹o da probam .


sad imam samo prvu na ugasi i ubaci i drugu koja ispada ;D

Kostić


Grof

@kosta66: Majke ti  Kosta pa ¹ta im radi¹? Bika si uobio jer si ga vozio na 3 cilindra dok klipnjaèa nije izletela napolje, SmRADA si isto ubio. kako si uspeo da sjebe¹ menjaè na kanarincu? [neampojma] :o

Kostić

zna¹ li ti, kakav je oseæaj, kad ga zapizdi¹ u 16,500 obrtaja? adrenalin. srada nisam sahranio, al sam ga ojadio i prodao ispravnog. mislim, ispravnog, i¹ao je agregat, ostalo ... ;D a u ovom fensi kanarincu, ako se nisu pootpu¹tali ¹rafovi, pa ja ne znam. ima sve brzine, al ne da mi sve odjednom, nema ¹pona, nema meseèeve boje, nije ni jednom zakrljao, al me jebe ko kozu ðubre jedno bezobrazno, voli da me muèi, a ja volim kad me muèi. ljubav je bolna stvar. ko bluz: )

il æe havarija da ga opravi il æe da ode za srada il æe u topèiderku.

mda suzuki - ¾ivot.

Grof

Ma kapiram ja tu prièu pun gas i te fore... aliiiii jebote ti im jebe¹ kevu za sve pare.... ja jesam penzioner ali nisam jo¹ slomio ni jedan motor sem jednog GSXR koji mi je kontam do¹ao lo¹.......

Kostić

na ovom motoru je raðen menjaè, valjda druga je ne¹to jela govna, tako mi je bo¹ko rekao, e sad, da li bi se on sjebao pre ili kasnije, pitajne je. ja sam pre¹ao 9 000 bez muke i problema, za nepuna tri meseca. par puta ga silovao pijan ko dupe, al od toga sam ga samo u poslednje vreme poharao malo u crveno i preko. jebiga. nije nov, da je nov, mo¾da ga e bi sjebao. polovna stvar je polovna stvar. a to ¹to ja nem sreæe pa mi sve rikne, to je prièa... al moram da priznam, da je posle srada, k4 najlep¹i model. ima te nagle ivice i izgleda lepo, al ne¹to nije ba¹ izdr¾ljiv i jak. a ja volim 'hrabro srce' fazon. ono mali si i bije¹ se sa jaèima pa i nek te prebiju : )

castor

Citat: kosta66 poslato 01 April, 2016, 21:57
jebiga. nije nov, da je nov, mo¾da ga ne bi sjebao. polovna stvar je polovna stvar. a to ¹to ja nem sreæe pa mi sve rikne, to je prièa...

Mmmmmm da. Jeste, miliJon ¹to ka¾e Laziæ.

Ja ne¹to imam osjeæaj da bi ti i nakovanj sjeb'o k'o iz pièke, ¹to se ka¾e.
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

nije tu problem u motorima ...

i cekic moze da se pokvari ako ne umes da ga koristis ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić


Kostić


Lazic

Citat: castor poslato 01 April, 2016, 23:58
Citat: kosta66 poslato 01 April, 2016, 21:57
jebiga. nije nov, da je nov, mo¾da ga ne bi sjebao. polovna stvar je polovna stvar. a to ¹to ja nem sreæe pa mi sve rikne, to je prièa...

Mmmmmm da. Jeste, miliJon ¹to ka¾e Laziæ.

Ja ne¹to imam osjeæaj da bi ti i nakovanj sjeb'o k'o iz pièke, ¹to se ka¾e.
Zajebao me Kostiæ, ne znam kako ali me zajebao... ;D Il' sam ja omatorio... ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

a ja ne mogu da verujem.
ma on je u tajnosti probni vozac suzukija.

Kostić

eh kamo sreæe, al brzo bi me ¹utnuli. ;D

lord_oblivion

Konaèno zamenio lanac i prednji lanèanik. Zadnji æu kad bude plata  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Koliko para su lancanici i lanac?
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

Citat: kosta66 poslato 01 April, 2016, 21:44
zna¹ li ti, kakav je oseæaj, kad ga zapizdi¹ u 16,500 obrtaja? adrenalin. srada nisam sahranio, al sam ga ojadio i prodao ispravnog. mislim, ispravnog, i¹ao je agregat, ostalo ... ;D a u ovom fensi kanarincu, ako se nisu pootpu¹tali ¹rafovi, pa ja ne znam. ima sve brzine, al ne da mi sve odjednom, nema ¹pona, nema meseèeve boje, nije ni jednom zakrljao, al me jebe ko kozu ðubre jedno bezobrazno, voli da me muèi, a ja volim kad me muèi. ljubav je bolna stvar. ko bluz: )

il æe havarija da ga opravi il æe da ode za srada il æe u topèiderku.

Kole ma jebes Srada to si vec isprobo sad nesto starije evo npr. moja gvozdenija :D ipak su ih pre kvalitetnije pravili ... :)

mda suzuki - ¾ivot.

lord_oblivion

Citat: viper poslato 02 April, 2016, 10:51
Koliko para su lancanici i lanac?

Mali lanèanik 1600 + po¹tarina, veliki 1500-1700 + po¹tarina. Oba JT, na prednjem treba na strugu da se skine vi¹ak sa jedne strane.
Lanac 428 za Jawu (130 karika) + 4 karike + dve spojne za rezervu 16E + po¹tarina. To je za skuplji 'zlatni' lanac.
Po¹to kod nas nema da se naðe prednji sa 15z (ima kineski), uzeo sam 14z. Kontam, bolje nego 16 jer mi treba potezanje a ne krajnja brzina. Izgubio sam 10kmh ali sad konaèno mogu da se potpi¹em na ¹oderu  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Nije mnogo, potpisivanje nije problem, probao sam :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)