Glavni meni

renault megan 2008god, 1.5dci, 105ks, 6brzina

Započeo dzimika, 29 Decembar, 2014, 19:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

upravo tako
na mom auto se podaci cuvaju u tabli, kompu svetlima i kljucu
ako ih uradis sve qrac ce da vidi koja je bila km pre
samo sto je lupam za svako od tih vracanja po 50e i onda se uglavnom uradi samo tabla i teraj

freepartyman

A onda neki mucenik hoce da bude posten pa ne vraca kilometrazu a onda se ljudi iscudjavaju kako mu je auto mnogo presao...Ko ih jebe takvima treba i uvaliti vracenu kilometrazu, kad se iscudjavaju kako auto od deset godina moze da predje 200 000 + kilometra..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Citat: Hattrick poslato 09 Januar, 2015, 14:10
Pa nije sve bas tako jednostavno, ozbiljniji igraci sa Diga aparatima i iznad, flesuju tablu, komp, svetlosni modul i kljuc.
Cak i u predstavnistvu na ovako odradjenom autu ne moze da se detektuje prava kilometraza, ukoliko nemaju istoriju redovnog odrzavanja kod njih...

Da ali ti koji preprodaju aute ne daju bas toliku kintu na takve igranke...
Odrade samo tablu za crvenu,dve i to mu je to...

bigbad86

A sta ako kupis auto pa oteras u servis pa zakljucis da je presao DEBELO vise nego kako ti je prodat? jel mozes da ih tuzis? Jel mozes da tuzis fizicko lice? Znam da su nekom Nemcu tj nekom servisu REBNULI neku debeli kaznu zato sto je BMW 750 sa 750 000km prodao kao sta ti ja znam oko 250 000km.

rboban

Naravno da mozes, onda dobijes i auto gratis i odstetu u iznosu pola vrednosti auta koji ti je trazio, umanjen za pdv koji nije placen!
Ride It Like You Stole It

Darko

Citat: bigbad86 poslato 09 Januar, 2015, 15:24
A sta ako kupis auto pa oteras u servis pa zakljucis da je presao DEBELO vise nego kako ti je prodat? jel mozes da ih tuzis? Jel mozes da tuzis fizicko lice? Znam da su nekom Nemcu tj nekom servisu REBNULI neku debeli kaznu zato sto je BMW 750 sa 750 000km prodao kao sta ti ja znam oko 250 000km.

Mozes da mu se uvatis za stojka...

Nista, kad zakljucite zajedno da je presao vise , on plati taj servis a ti ne kupis auto i cao...

bigsheki

dok sam doterivao auta za prodaju,na prelazu horgos na benziskoj pre madjarske granice za 35eur sam imao vracanje km,tuv,kupoprodajni ugovor sa notarskim pecatom i servisna knjiga za +10eur ako sam zeleo (kilometrazu sam dizao jer je ogromna razlika bila u ceni carinjenja u to vreme,sada to nije bitno koliko je presao).i nisam nikad muljao da varam ljude,uvek sam pravi tuv davao vlasniku da zna kilometrazu cisto da se ne tripuje posle kako sam ga zaebo,zato ni jedan auto duze od par dana kako se ocarini nije stajao vec se prodao.razlika u srednjoj klasi vozila recimo 2005+ moze da bude i po koju hiljadu evra ....nasi nakupci uglavnom kupuju ostecena vozila,neispravna pa donesu na prikolici,jace ostecena vozila popravljaju se u madjarskoj u radionici gde uglavnom rade nasi ljudi za 500-700 eur i smestaj......naj bolje je doci,naci sebi sto zelis,platiti ovde 70 eur u servisu da prekontrolisu ceo auto ako se gazda slozi i to je to.sve ostalo je samo tesenje samog sebe kako je dobro kupljeno iz uvoza i strepnja da nece nesto da rikne i pocne da klepece.

dzimika