Glavni meni

Zapisavanje

Započeo mazzi, 04 Novembar, 2014, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi

Vec duze vreme ima problem sto mi kucici zapisavaju zadnji tocak a samim tim i lanac koji treba da odkljucam.  [veryangry] [veryangry] [veryangry] E sad posto nisu kucici krivi vec njihove gazde koje ih pustaju da to rade po motoru a naravno kad jedan to uradi onda zele i ostali pa onda ja moram svaki dan da sipam dve kofe vode da operem lanac i tocak. Dal neko ima neki predlog sta bih mogao da sipam na lanac da odvrati kucice od njega ali opet da im ne ucini nesto lose /otruje ili poremeti njuh/

mkt

imao sam isti problem i sa mackama

Tatica

Четврт киле љуте алеве паприке проспи по месту где паркираш мотор. Ефикасно и еколошки.
Или да промениш колорну шему мотора:



Tatica

Или натераш власницу кера да опере мотор.



Hattrick

Kupis repulzivni sprej za pse i macke u nekom pet shopu, naprskas po betonu na pola metra od motora sa svih strana, i vise ni jedan ne prilazi ni za zivu glavu.

Ako to neces, a smor ti za kolor semu, ti poradi na karoseriji  ;D




goranvojska

ema ti pomoci.samo ako oni koji vode kucice ne postanu svesni toga i ne dozvole svojim ljubimcima da obeleze teritoriju.do tad jbg.

clutch&brake

Ma stavicemo znak pored motora... zabranjeno zapisavanje motora od strane vasih kucnih ljubimaca
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

zapravo.....mozda i ima :)

sutra cu pogledati,ja sam imao kunu na tavanu i nicim je nisam mogao uhvatiti,dok nisam narucio neku tecnost iz nemacke i poprskao malo po tavanu sa time,od tad je vise jos nema,znaci 1000% deluje...

sto je najbolje,nisam skroz siguran ali cini mi se da pise nesto i za kerove,provericu.

takodje,ne osecam nikakav miris kad se naprska,nit mirise nit smrdi....ko da sam vodom prskao.

Hattrick


markokoja92

Ja znam da lovci kada ubiju krupniju divljac, a nepristupacno pa moraju da je oderu i srede da bi smanjili tezinu zbog nosenja, da im kucici ne bi smetali dok to rade, onu oko tog mesta sipaju mleveni biber i nemaju problema sa kucicima tj kerovima, probaj, to nije skupo. A ne verujem da je izmisljena prica jer znam da su moji to radili...

Hattrick

A zaliju rakijom drugi kraj sume, pa svi lovocuvari tamo pohrle  [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: Hattrick poslato 05 Novembar, 2014, 00:02
Da, taj repulsivni sprej je zakon. Nesto ovog tipa:

http://www.petsathome.com/shop/en/pets/pet-corrector-spray-50ml

nije to sprej sta imam ja,to se rastvara u vodi i prska se pumpicom (za pranje stakla ili kao ja kod mene pumpom sto se prskaju vocke)

eclipse4

Citat: markokoja92 poslato 05 Novembar, 2014, 00:05
Ja znam da lovci kada ubiju krupniju divljac, a nepristupacno pa moraju da je oderu i srede da bi smanjili tezinu zbog nosenja, da im kucici ne bi smetali dok to rade, onu oko tog mesta sipaju mleveni biber i nemaju problema sa kucicima tj kerovima, probaj, to nije skupo. A ne verujem da je izmisljena prica jer znam da su moji to radili...

dal si ikad upoznao,video,cuo,saznao,otkrio,procitao o nekom lovcu da su ga zatekli sa minimum kilo bibera u rancu? (da ne pricamo o grupi gde svako nosi po kilo)  :) :) :)

p.s "kad hoces da ti kuce ne smeta,postoji jedna opaka naprava za kerove zove se (ali psssst nikom ni rec) povodac,time su nekada drevni lovci vezali kerove za drvo i stavljali im jaknu ispod da spavaju na nju.danasnji lovci,mozda koriste i sok bombe da umire kerove"

[cheers] [cheers] [cheers]

perlx

Lepo se posadi 2 3 sprata znad motora na prozor ili terasu. Kako vlasnik dozvoli da ker zapisava motor ti zapisaj vlasnika.

balcan girl

nema potrebe da trosis pare samo uzmi domestos i pospricaj :D :D regulise sve zivotinje èak i golubove :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

markokoja92

Citat: eclipse4 poslato 05 Novembar, 2014, 00:28
Citat: markokoja92 poslato 05 Novembar, 2014, 00:05
Ja znam da lovci kada ubiju krupniju divljac, a nepristupacno pa moraju da je oderu i srede da bi smanjili tezinu zbog nosenja, da im kucici ne bi smetali dok to rade, onu oko tog mesta sipaju mleveni biber i nemaju problema sa kucicima tj kerovima, probaj, to nije skupo. A ne verujem da je izmisljena prica jer znam da su moji to radili...

dal si ikad upoznao,video,cuo,saznao,otkrio,procitao o nekom lovcu da su ga zatekli sa minimum kilo bibera u rancu? (da ne pricamo o grupi gde svako nosi po kilo)  :) :) :)

p.s "kad hoces da ti kuce ne smeta,postoji jedna opaka naprava za kerove zove se (ali psssst nikom ni rec) povodac,time su nekada drevni lovci vezali kerove za drvo i stavljali im jaknu ispod da spavaju na nju.danasnji lovci,mozda koriste i sok bombe da umire kerove"

[cheers] [cheers] [cheers]

Video sam, i nije kilo nego jedna-dve kesice.

mazzi

Razmisljao sam o domestosu nego razmisljam da nekog ne otrujem, ovi gradski kucici su glupi ko noc pa se plasim da neki ne polize domestos :)

eclipse4

pa ti zovi vlasnika na kafu pa njemuj sipaj u kafu :)

juga

Spej sa mirisom vuka, tj vuèije mokraæe!

mrle

Citat: juga poslato 06 Novembar, 2014, 09:50
Spej sa mirisom vuka, tj vuèije mokraæe!

onda mu se nije i¹orao pas, nego vuk...