Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: BOKYBOY poslato 11 Novembar, 2014, 15:20
...jasno se primecuje razlika izmedju 600 kubika...i gradskog prevoza... :P

[rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

oæe kupi neko ovo il da menja za bajati 1100 ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 11 Novembar, 2014, 16:09
oæe kupi neko ovo il da menja za bajati 1100 ;D

...si lud bre Kosta... [ludak] dajes super motoric bez ulaganja za neki matori les u koji nemas pare da ulazes... [facepalm] ne kapiram te majke mi... [neampojma] a i 1100 voze samo oni sto imaju malu pisu pa lece komplekse... :P

Kostić

upravo mi se nièim izazvano, smanjio pi¹a ;D

i napalo me da mi se dopada gsxf  :o

Darko

hahahahah , ubedili smo te da je smrad ruzan ... hi hi hi

jevta

Citat: kosta66 poslato 11 Novembar, 2014, 16:22
upravo mi se nièim izazvano, smanjio pi¹a ;D

i napalo me da mi se dopada gsxf  :o
Jel ovaki




A bio vaki


CBRR1

boki boj jel ti neko rekao do sada da je 2014 god i dA 1100 KUBA NA KAVI JE SKORO KAO VECINA MOTORA OD 500KUBA OVOG DOBA  A NA GORE DA I NE POMINJEM, tako da...NEMAS MALU PISU JER JE  NATING SPESEL U TIH 110 KUBIKA...

CBRR1


BOKYBOY

Citat: CBRR1 poslato 11 Novembar, 2014, 20:25
boki boj jel ti neko rekao do sada da je 2014 god i dA 1100 KUBA NA KAVI JE SKORO KAO VECINA MOTORA OD 500KUBA OVOG DOBA  A NA GORE DA I NE POMINJEM, tako da...NEMAS MALU PISU JER JE  NATING SPESEL U TIH 110 KUBIKA...

[thumb_up]

CBRR1

Citat: BOKYBOY poslato 11 Novembar, 2014, 20:28
Citat: CBRR1 poslato 11 Novembar, 2014, 20:25
boki boj jel ti neko rekao do sada da je 2014 god i dA 1100 KUBA NA KAVI JE SKORO KAO VECINA MOTORA OD 500KUBA OVOG DOBA  A NA GORE DA I NE POMINJEM, tako da...NEMAS MALU PISU JER JE  NATING SPESEL U TIH 110 KUBIKA...

[thumb_up]


COVEK MNOGO VOLI KAVU PA TO TI JE TO,A I JA BRATE SEREM PUNO...

Hattrick

Citat: Darko poslato 11 Novembar, 2014, 17:47
hahahahah , ubedili smo te da je smrad ruzan ... hi hi hi

Ubedice ga i za sledeci da je jos ruzniji ;D  ;D  ;D

Mik

Citat: kosta66 poslato 11 Novembar, 2014, 06:51
realno, 600 kubika je sasvim dovoljno za igranku, kad nema bolje. :)


Ono bila sala!  :)

I sad gledam ja tako tvoje snimke pa se pitam da li si ti to lepo vaspitan pa ne psujes mater svim ostalim ucesnicima u saobracaju ili se ne cuje kako psujes mater svim ostalim ucesnicima u saobracaju? Ja svim ostalim ucesnicima u saobracaju psujem mater. Kad li se stvori neka guzva, zastoj, tako nesto, pa galamim "Ajde, pizda vam materina, ucestvujte bre malo u tom saobracaju! Da vam pizda materina!"

(P.S. U vezi 1100 - mislim da registracija tako neceg poprilicno kosta. Nego trazi opet neki 750.)

Cale


Kostić

Citat: Cale poslato 12 Novembar, 2014, 00:23


Na primer ovaj !

taj mi se dopada, jevtin model ne, mnogo mi je zaobljen, gledao sam neki stariji valjda 92' bio lep. inaèe, niste me ubedili da je srad ru¾an, nego nem pare za prenos i registraciju pa sam pomislio da se ðoram za ne¹to ¹to ima tek okaèenu tablicu, al ne po¹topoto za neki le¹. ovaj bar ima dobar agregat, malo tro¹i, pre¹ao sam oko 200 km sa nekih 11 L goriva i jo¹ ima :)

Balsa Wrx

Ajde kole probudi se,umrijeh odje cekajuci neku novost o smradu :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hattrick

Nesto ga ufitiljio otkad je u krimi-dzimi modu, slabo ima avantura  ;D

BOKYBOY

...ma komsija mu nije platio net... ;D

Kostić

od nedelje æe padnu tablice, nema vi¹e krimi moda. be¹te veverice, preoraæu ¹umu!  ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 14 Novembar, 2014, 06:10
od nedelje æe padnu tablice, nema vi¹e krimi moda. be¹te veverice, preoraæu ¹umu!  ;D

...jel na stampacu ili prave? ;D ...a i koji ce ti tablice za oranje po sumi...? [neampojma]

Kostić

prava. ne mogu da se ganjam po srbiji sa pandurima, a i kad idem za vrbas, mora proðem NS, pa i tamo ne bi da se ganjam. za po ¹umi mi ne treba ni¹ta, znam svaki ¾bun ;D