Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: kosta66 poslato 10 Novembar, 2014, 15:21
Citat: VR 46 poslato 10 Novembar, 2014, 13:19
skini sajlu pa odnesi kod sinise u ruzveltovu,napravice ti sve za pola h....i nece biti skuplja od 1000din...  [thumb_up]

zna¹ li ti gde je ruzveltova za opanke? mo¾da da odem tamo, pa skinem ispred ako æe odma da napravi, pa vratim i ne idem pe¹ke
Odmah pravi,treba mu nekih pola h da napravi,do tad pogledas sta ima od polovne i nove opreme i  taman ti prodje vreme...evo broja 0644824642 Sinisa  [cheers]
Twist of wrist!

Cale

Citat: kosta66 poslato 10 Novembar, 2014, 15:20
nije parodija na onaj insekt, al mo¾e i to, mada je jedan mladi MM lepo rekao, 3 posto njih neæe da ukapiraju. h2so4 - smrad, kako vole da ga nazivaju umetnici prepoznavanja lepog. :)
Normalno da nece niko ukapirati.Logicnije bi bilo da pise NH 3.

Hattrick

Kod srada hoce da budu problem trapovi, neravnomerno jede gume sa unutrasnje strane.  ;D




Kostić

napraviæu, sad me mrzi (suv mi d¾ep)

al si je iscepo ko svinja masan d¾ak. ja ovo ne bi smeo ni po gradu ni napolju, ove gume su tvrde i stare. sad sam 'igrao' po ¹umi, em bez prednje, em ko manijak preko le¾eæeg. a nema ni amortizer volana. bilo je veselo, ko je gledao po ulici. mislim da nisam pao na jedno desetak metara letenja. mislim, nisam pao [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] al kad nisam pao. mislim... nisam. a trebo sam da se otresem ko bagrem :)

BOKYBOY

...znaci pocelo je...ajde sjebi ga pre  pocetka sezone...samo napred... [thumb_up]

Kostić

#85
pa ne tream u crveno jebiga. ne teram preko 9-10 iljada. ali mislim da mi ipak treba i amotrizer volana, mislim da sam napravio lep ¹ejk prednjeg toèka, na zadnjem preko dva le¾eæa ;D

ako neko iam amortizer za njega, onaj stari ¹to se ke¹a na rame sa leve strane, dobro bi mi do¹ao. ovaj motor po stabilnosti nije ni blizu biku.

i naravno. Nisam Pao. i Ne verujem da nisam pao. a nisam :)

misim, nisam namerno. tu marko tera dominatora kako oæe¹, tero sam i ja bika iks puta i nikad ni¹ta. al ova bicikla bogami neæe da slu¹a :(

Hattrick

Dobro da nisi overio, smorio bi se mali do jaja. ;D
Jeben ovaj kraj sezone, mnogi su imali bas rizicne situacije u poslednjih 7 dana.

Kostić

meni taj va¹ kraj sezone ne znaèi amaba¹ ni¹ta. ja nemam sezonu, seo sam u januaru ove godine opet na motor i ne silazim sa njega do osamdesete. a nisam overio jer nemam namere da padam, nego mi je bilo sme¹no, kad je poskoèio na le¾eæim a na zadnjem, pa sam rastresao volan, pa nabo zadnju pa prednji na asfalt, pa pun gas. sad sedim, pijem i razmi¹ljam, dokle æe mene da slu¾i sreæa, obzirom da te zajebane situacije ne obilaze od prvog dana. bolje da se na vreme vratim na èetiri toèka, motor ionako nikad nisam umeo da vozim ;D

al nisam pao :)

Kostić


Hattrick


Kostić

Jo! nabaviæu gas masku. biæu glavni smrad u kraju :D

Kostić


Mik

Aj' sad realno!
600 kubika je da trujes miseve u garazi, ama nista drugo! Jedina korist od 600 kubika je da moze da radi dan i noc, i prekovremeno, i da izbacuje onaj ... kako se zvase ... ugljenmonoksid, ono sto ... ono nesto sto ne truje kvalitetno. :)


misa-pei

A da malo premestis tu kameru, ne bi li se videlo dalje od dva metra ispred tocka?
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

realno, 600 kubika je sasvim dovoljno za igranku, kad nema bolje. :)

ma to fotoaparat, vratio sam gopro marku. d¾aba mi kamera kad ne mogu da oborim rekord mice, a i ovde stari sat, pa ne mogu da la¾em laziæa da sam vozio 180 :)

Cale

Kad nema Mare dobra je i Zora ! :D

Kostić


eclipse4

jasno se primecuje razlika izmedju 600 i 750 :) :) :)

Kostić

misli¹, izmeðu mrtvog 750 i fabrika ¾ivog 600 :)

BOKYBOY

Citat: eclipse4 poslato 11 Novembar, 2014, 12:37
jasno se primecuje razlika izmedju 600 i 750 :) :) :)

...jasno se primecuje razlika izmedju 600 kubika...i gradskog prevoza... :P