Glavni meni

DIG

Započeo jocale, 23 Oktobar, 2014, 11:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

Ja ih bas danas zvao jer mi kasne sa isporukom :)
Nisam narucio ove sa dzepovima . Pantalone izgledaju kvalitetno :)
Znaci racunaj minimum dve nedelje cekanja jer sada im fabrika sije vise bermude :)

mareskin

Citat: makinjo poslato 20 Jul, 2015, 17:10
Ja ih bas danas zvao jer mi kasne sa isporukom :)
Nisam narucio ove sa dzepovima . Pantalone izgledaju kvalitetno :)
Znaci racunaj minimum dve nedelje cekanja jer sada im fabrika sije vise bermude :)

A ja naivno mislio da odem do njih i da probam na licu mesta :)

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kalesin

Ja narucila za sebe XS, (6500din) kasnili su malo jer im je materijal bio na carini, ali lone su prva liga, protektori na kolenima, Vodoodbojan materijal,disu...stoje fenomenalno,  putovala u Sloveniju sa njima,ne lepe prasinu, ne klizaju po sedistu, nisu vrele iako su crne..mada nije prijatno kad je temp preko 30C. Ja zadovoljna.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

makinjo

Citat: mareskin poslato 20 Jul, 2015, 17:28
Citat: makinjo poslato 20 Jul, 2015, 17:10
Ja ih bas danas zvao jer mi kasne sa isporukom :)
Nisam narucio ove sa dzepovima . Pantalone izgledaju kvalitetno :)
Znaci racunaj minimum dve nedelje cekanja jer sada im fabrika sije vise bermude :)

A ja naivno mislio da odem do njih i da probam na licu mesta :)


Ja sam bio toliko naivan pa sam izvisio . Iako sam dobio informaciju da imaju svih brojeva :D
Jedina dobra stvar pa sam bar probao :)

mareskin

Citat: Kalesin poslato 20 Jul, 2015, 22:38
Ja narucila za sebe XS, (6500din) kasnili su malo jer im je materijal bio na carini, ali lone su prva liga, protektori na kolenima, Vodoodbojan materijal,disu...stoje fenomenalno,  putovala u Sloveniju sa njima,ne lepe prasinu, ne klizaju po sedistu, nisu vrele iako su crne..mada nije prijatno kad je temp preko 30C. Ja zadovoljna.

Znaèi da odvojim vreme i odem lièno da vidim ¹ta i kako. I meni se èini da nisu lo¹e.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kalesin

Prvo pozovi, pazi za mene je XS velicina sto odgovara farmericama 29, S je neka 30tica, nista bez probe, ali kazes im okvirno koji broj normalnih lona nosis i kazu ima ili nema, moze se poruciti i uglavnom za 10tak dana ili salju ili stizu. Probas bilo koji model zbog velicine..i sacekas..
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mareskin

Citat: Kalesin poslato 22 Jul, 2015, 10:28
Prvo pozovi, pazi za mene je XS velicina sto odgovara farmericama 29, S je neka 30tica, nista bez probe, ali kazes im okvirno koji broj normalnih lona nosis i kazu ima ili nema, moze se poruciti i uglavnom za 10tak dana ili salju ili stizu. Probas bilo koji model zbog velicine..i sacekas..

Gledam sad one dimenzije na njihovom FB nalogu i kontam da ja to ne mogu da obuèem. Imam ¹iroke listove, bokove i struk.

Imam solidne moto pantalone, ali su predebele i prevruæe za ovo vreme.
Voleo bih da naðem lagane moto pantalone sa protektorima, vi¹e d¾epova i da mogu da se koriste leti.
Gledao sam one farmerke sa kevlarom i protektorima i njima samo fali bar jo¹ jedan d¾ep.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Interesantno izgledaju ove BLK :)

Kanarinac

Ajde i ovde da napisem moje iskustvo sa Digovcima.
Odlucim se da kupim pantalone mislim da je Kinetik MTP,okrenem ih pitam koje velicine imaju, kaze momak L ima, sto bi meni trebao da odgovara. Zamolim da stave sa strane i da dolazim u toku dana. Posto sam sutradan putovao, imao sam da zavrsim neke obaveze i oko pola 5 skapiram da ne stizem do 5 sati. Pozovem, objasnim da ne mogu do 5 da stigne i da cu kasniti i oko 15 do 6 biti kod njih. Momak sa druge strane kaze ok, samo evo ti fiksni broj telefona, obavezno zovi jer ce pas biti odvezan pa da ga neko veze pre nego sto udjes.
Dodjem ja sa Vidikovca u Bataju, nadjem adresu, mrak svuda, kapija otvorena ali mrak. Zovem na fixni koji sam dobio ne javlja se niko, pokusam jos par puta i nista. Potom probam mobilni, teta kaze moblni pretpaltnik trenutno nije dostupan pokusajte kasnije. Ok, izadjem gledam ima li koga, nema nikoga mrak, odem na kapiju pored posto se vodi pod istim brojem zvonim na dva dugmeta od interfona nista. Rekoh aj sescu u kola mozda se pojave, farovi upaljeni biju direkt u dvoriste ali nista. Posaljem im i poruku na fejsu, zovem opet fixni i nista. Sedeo sam ispred 20ak minuta, na kraju odustanem i odem.
To se sve desava oko 18:00, oko 23:00 eto meni poruke na fejsu gde mi kazu da su oni mene cekali do 19:30 i da sam trebao da udjem u dvoriste i da su im fiksne linije bile u kvaru (apis me za karu :D ). Na moje pitanje kako da udjem u dvoriste kada mi je napomenuto da ker mora biti vezan oni mi kazu da je ker bio vezan bas zbog mene i nastavljaju i dalje sa pricom da sam ja trebao da udjem u dvoriste. Ja im opet objasnim da u pasulj ne znam da gledam, da u tudja dvorista gde je svetlo ugaseno ne ulazim, pogotovo kada se kaze da je ker pusten ali oni i dalje ne odustaju od toga da sam ja ipak trebao da udjem niti se izvinjavaju zbog njihove greske. Na kraju krajeva imali su moj mobilni pa kada su videli da se ne javljam lako su mogli da me pozovu, ali sluzbeni telefon je u 17:00 vec bio ugasen tako da djoka.
Na kraju posle nekoliko prepiski oni meni eto ponude da posalju sutradan i da ce oni snositi troskove postarine, sto meni nie odgovaralo jer sam prvo putovao, drugo tih 300 din sto ce platiti meni ista ne znaci. Posto se bavim istim poslom,  znam kako ide sa musterijama. nije se jednom desilo da pogresim, ali uvek je musterija dobila ili popust ili poklon tako da je kupac uvek bio zadovoljan.
Razlog zasto sam hteo da dodjem po panalone je i da pogledam jakne koje imaju, ali jbg nije se dalo. Najvise mrzim neciju neprofesionalnost, izgleda da sam ja budala sto mi je telefon ukljucen 24 sata i sto se uvek javim kada neko zove, a pogotovo kada nece da priznaju. Sad ih ne bih uzeo ni da mi poklone, a bas sam se naostrio da ih kupim.
Znam da vecina nece procitati, ali morao sam da se izjadam i ovde :D

makinjo

Pantalone su ekstra ali njihova profesionalnost je upitna.

Letos se cujem preko facebooka i osoba sa kojom sam se dopisivao mi objasni da imaju svih velicina i da slobodno dodjem da probam jer mi je bilo cudno kada sam se izmerio da mi odgovara S velicina . Vrlo cudno jer mi je i M knap :)
Ciljao sam isto kinetic model :)
Sednem na motor i zapalim za Batajnicu. Stizem tamo . Jedva ih nadjoh :(
Ulazim u zadnji deo objekta i na moje zaprepascenje mi kazu da nema ni jedna velicina kinetic modela .
Frassss
Objasnjavaju mi da koleginica sa kojom sam se dopisivao nema pojma sta imaju na stanju . Opet fras.
Probam druge samo da odredim velicinu.
Narucim S long :)
Obecaju mi da ce biti gotove da za dve nedelje ...
Posle cetiri nedelje ja ih zovem i oni mi objasne da je fabrika pogresila i da je napravila samo obican S
Da skratim pricu . Pantalone sam docekao posle akoro dva meseca i ne znam ni sam koliko zvanja telefonom :)
Sa pantalonama sam prezadovoljan.
Drugar je uzeo jaknu za lov i on nema zamerki.
Mislim da ga je izasla oko 14000din

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

Sto se kvaliteta tice kapiram da je nesporan, deluje to sve dobro, pogotovo sto ni sa cenom nisu bas naivni. Ali dzaba im kvalitet ako se kupac ne ispostuje, nece dugo opstati

mali_zmaj

Da,razmisljam da dodjem kupim nesto,ali posto nista na stanju nemaju da se proba,nisam nesto raspolozen...,to narucivanje pa cekanje mi nije bas poslovno..
jin-jang

Serpente

ja sam ih kupio onu varijatnu sa mestima sa protektore,pocele da se rasivaju i raspadaju posle 4 meseca.Toliko
Be the change you want to see in the world!

Kanarinac

Trebao si da odes i reklamiras im, realno imas 6 meseci garancije,a bas me zanima koji bi izgovor inali

Charuga


ЯЭВОЛУТИОН

dplce i gabbana ....i njih ce da hapsimo


! No longer available
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Serpente

Citat: Kanarinac poslato 03 Januar, 2016, 13:30
Trebao si da odes i reklamiras im, realno imas 6 meseci garancije,a bas me zanima koji bi izgovor inali
Pa idem u narednih 10ak dana,a ako ne budu prihvatili da zamene ili vrate pare jos bolje ,mada cu da insistiram na parama,ima tako da ih ocrnim na faceu sto cu im i reci ,sa sve slikama pantalona da ima im opadne prodaja za 50 % :) javicu kako je proslo :) pogotovo sto kad odes kod njih oni ti daju parce tkanine kao evo ti pocepaj ako pocepas rukama dobijes ih na poklon,i tako neke raznorazne fore. ne mozes rukom ali zato se same od sebe raspadaju :D
Be the change you want to see in the world!

Kanarinac

Ne znam koliko je proslo od kupovine, posto ima valjda zakonski rok od 7 dana da vratis i oni tebi pare ako imas fiskalni, a ako je proslo vise da moraju da srede ili zamene. Tako nesto

Serpente

ma znam ja taj zakon napamet to nije problem,vec oni ne izdaju fiskalne ;) sto je njima jos veci problem ako se i to pokrene :D
Be the change you want to see in the world!