Glavni meni

moto filmovi

Započeo mkt, 06 Februar, 2011, 22:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: UFF poslato 12 Septembar, 2011, 09:57
Posalji popsy-u mail adresu u pp-u i obecaj mu... nesto i on ce ti ga proslediti na mail
covek ga je licno preveo

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=154

Nije celog, do pola je
Posle nema
A imaju i neke fore za trafiku, dodao Popsy licno

lord_oblivion

Citat: mali_zmaj poslato 09 Avgust, 2011, 23:07
Ej ljudi ajd nek neko skine sa You Tubea onu scenu iz Mad Maxa kad Gus izlazi od one ribe i pali Kawu i gasss,ebiga slabo mi ide to  skidanje i postavljanje,taraba sam za te zajebancije ubi me jebiga!  :-[

Ton je slab pa malo pojaèaj  [thumb_up]

Mad Max - Goose -

Mad Max - Goose

Mad Max - Goose -

A evo i bonus (¹ta æu, lo¾ana sam na Mad Max)   [neampojma]  ;D

Mad Max Motorcycle Gang
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mali_zmaj

Ej Lorde uljep¹a mi vece! I ja sam lood za Mad Maxom,mislim da su to najrealnije filmske snimke voznje ikad napravljene!  A joooj kako mi je dobar ovaj Goosov Zekan majko!!!!  A zvuk......
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

tu se otprilike i zavrsilo moje gledanje moto filmova...posle toga je sve jad i cemer....a pre toga eventualno "wilde one" i "easy rider", prvi je preveden kao DIVLJAK, sto i ima smisla, ali GOLI U SEDLU je nejgori prevod ikada. To su i jedini filmovi gde podnosim Mel Gipsona....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Samo na naglasim ima bolja scena ...kad izlazi iz kafane i zavrce kawu po prasini
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Citat: mkt poslato 11 Jun, 2011, 17:55
e manijaci ,jel moze neko da nadje neki  prevod na engleskom
odgledao bih ovaj filmitj, al ne znam svabski jbg
ima i da se skine film sa neta
Motorradfahren gut und sicher
15-Minuten-Trailer: Motorrad fahren -- gut und sicher

http://www.themoviedb.org/translate/movie/64323?language=en
probaj ovde  ;D

mkt

nazalost nema
hvala u svakom slucaju

lord_oblivion

Citat: mali_zmaj poslato 27 Novembar, 2011, 22:18
Ej Lorde uljep¹a mi vece! I ja sam lood za Mad Maxom,mislim da su to najrealnije filmske snimke voznje ikad napravljene!  A joooj kako mi je dobar ovaj Goosov Zekan majko!!!!  A zvuk......
Nema na èemu  [cheers]

Najrealnije da. Potpuno razumem i èinjenicu da su pojedine scene snimane sa 40 na sat pa ubrzavane za gledaoce. Sigurnost glumaca i sl.

Moraæu ovijeh veèeri da iskopam disk sa sva tri dela a sti¾e mi i neka fina domaæa loza pa malo da se podsetim  [thumb_up]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


Landser

CitatMoraæu ovijeh veèeri da iskopam disk sa sva tri dela a sti¾e mi i neka fina domaæa loza pa malo da se podsetim
Jel stigla ,taman da se vidimo i prisetimo starih dobrih vremana :)

lord_oblivion

Stiæiæe taman do vikenda. Ne smem da se zapijam uveèe, radim prvu  [glavazid]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

salle_


mkt

imate 2009 i 2010 na strani 4 ko nije video

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: lord_oblivion poslato 28 Novembar, 2011, 01:44
Citat: mali_zmaj poslato 27 Novembar, 2011, 22:18
Ej Lorde uljep¹a mi vece! I ja sam lood za Mad Maxom,mislim da su to najrealnije filmske snimke voznje ikad napravljene!  A joooj kako mi je dobar ovaj Goosov Zekan majko!!!!  A zvuk......
Nema na èemu  [cheers]

Najrealnije da. Potpuno razumem i èinjenicu da su pojedine scene snimane sa 40 na sat pa ubrzavane za gledaoce. Sigurnost glumaca i sl.

Moraæu ovijeh veèeri da iskopam disk sa sva tri dela a sti¾e mi i neka fina domaæa loza pa malo da se podsetim  [thumb_up]
Koja sigurnost glumaca...pogino lik u drugom delu na mostu....pogledaj odjavnu spicu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

#115
U prvom delu. E, sad, po netu ima raznih priča oko toga. Navodno je preživeo jer tako atraktivna scena ne bi smela da ide u filmu da je poginuo.
Međutim, onaj udarac ne verujem da bi iko preživeo.

"Bridge Scene" from Mad Max v2.0
Država je najveći neprijatelj naroda


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jocika


mkt