Glavni meni

Dete prodaje kompjuter

Započeo ts.marko, 18 Oktobar, 2014, 20:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

joka

Eto, Bori¹a  gledam i ja, pa nema èovek ni jednu pozitivnu ocenu!   [nono]

friziderdzija

mozda je neka greska. ja nikad nisam u zivotu napravio neku trgovinu na forumu, jedino sto sam ponudio neki stari laptop za 30 eur. slaninara, koji me je etiketirao kao prevaranta, ne poznajem, cak se nikad u zivotu se nisam ni upoznao nisakim sa foruma.

ranko

jbg ipak je to bilo skupo i ako sam dobro shvatio nesto nije radilo...

ne znam druze... ali iskreno nije lepo da se uvaljuje prijateljima...

sta sad da radis... jbg bilo desilo se...

Admini : decko ( frizidercija ) mi se cini ok... ja glasam da ne mora da mu se pored imena stavlja PREVARANT ... opet treba svakome dati drugu sansu

joka

Pa, da. Ipak mu je ovo prvi put, zaslu¾uje oprost!

CBRR1

sami nick friziderdzija govori o tome da verovatno uvaljujes ljudima stare sjebane frizidere i belu tehniku...

Hurricane

..pravda za fri¾iderd¾iju!!

ranko

Citat: CBRR1 poslato 29 April, 2015, 11:03
sami nick friziderdzija govori o tome da verovatno uvaljujes ljudima stare sjebane frizidere i belu tehniku...

da, u pravu si, ali decko nikome sa foruma nije uvalio sjeban frizider i belu tehniku ako sam dobro razumeo...

lap top nije bela tehnika... ok mozda u Borci jeste... vi ste tamo malo onako... na stranu... posteni... ali na stranu... ne kazem gay... ali na stranu...

con3

Ovde za 30 eura laptop mora da sija.

friziderdzija

imam ja lapatopa, msm da je acer travel mate 244lm, ima rw, mrezni prikljucak i modem, ne znam ima li wi fi (msm da nema), baterija katastrofa, ima punjac, intel celeron 2,6 ghz, ima blutut....... stanje nije lose. treba ga pobrisati i instalirati  windows. os' da das 30 eur, da ima za suzanu da malo vozikamo, stiglo lepo vreme ili primam neku krs tank torbicu ili slicno da turim na moped da ima za lanac, katanac i guz papir....
sledece nedelje dolazim za bg, pa mogu da ti ponesem

ovo je jedini moj pokusaj trgovine na netu ikada. liku nije odgovaralo, i nista od posla. OK?

nikada nikoga nisam prevario, tj prodao, uzeo pare, ne valja roba, pravim se lud, itd...

friziderdzija mi je nick iz razloga sto se bavim projektovanjem, izradom i montazom INDUSTRIJSKIH rashladnih sistema, tj hladnjaca. iz zajebancije kad smo jednom prilikom zavrsili posao u jednom selu, gazda gde smo radili je rekao ''sad imam najveci frizider u selu'', '' ajde ti FRIZIDERDZIJA da mi pokazes gde ti se ovo steluje" i tako ostade friziderdzija.

slaninar mi zalepi etiketu a sa njim nikada nisam imao nikakav kontakt. isto bi bilo da ja sad za nekoga kazem da je derpe a nikad ga u zivotu nisam video, cuo, upoznao......

CBRR1

u borchi za 30e kupis plac a ne kamoli laptop....

friziderdzija

ma jebo vas laptop. dacu vam ga i jos cu da platim po pivo, ma moze i gajba.

nego.....ti rece plac..... moze, daj jedno 3-4 hektara

joka

Da, ali ¹to se on sam javio, jer se oseæa prozvanim, ne umanjuje krivicu!

ranko

Jbg kad je Borca picka materina po onoj Uffovoj mapi... sta da radis... ja te bar seljak iz Sremcice razumem...

@Frizidercija brate pokusavam da te zastitim, dobar si decko... omaklo ti se, opet 30 evra nije malo... ali mislim da su drugi clanovi u pravu... ne znam nisam pametan...sacekacemo i druge da se jave ...




CBRR1

Citat: friziderdzija poslato 29 April, 2015, 11:21
ma jebo vas laptop. dacu vam ga i jos cu da platim po pivo, ma moze i gajba.

nego.....ti rece plac..... moze, daj jedno 3-4 hektara



tacno se vidi koliko si halapljiv...odma daj 3-4 hektara...sto da posle preprodas nekom sirotanu po 5 puta vecoj ceni a da mu ne das prenos vlasnistva...clasika za takvog lika...

Hurricane

..frigo druze, koji si ti meni kralj, ba¹ si me oraspolo¾io jutros [thumb_up],

nemoj sad samo da se naljuti¹ i ode¹ da te nema...

friziderdzija

vidim, meckanje je pocelo. OK, mozda tako treba, nov sam.
mada ocekujem izvinjenje od slaninara......

dusankobgd


friziderdzija

kad ste u prolazu, javite se da vas prevarim i dam po pivo u manculi

Hurricane

Slaninaru nema pivo dok se ne izvini, jel tako?

friziderdzija

ma kakvi, izvinuce se on posle 5-6. ture.