Glavni meni

kako sam zbunio Djoku Fijoku

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Oktobar, 2014, 18:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

predgovor

Djoka Fijoka je lokalni saobracajac na motoru...znamo se vec deceniju i vise....stajem kad sam regularan i bezim kad nisam...svako radi svoj posao.

fabula radnje

ovih dana me El Deterdzente ovde poznatijii kao PERLX podjarmio da mu spakujem nekog raspalog RX50 za drugara.....uglavnom danas nesto cacko karb i krenem da ga probam...onako masnih i prljavih ruku , bez kacige u radnim patikama i trenerci.....sjurim se niz kruzni put i sa desne strane ugledam Djoku Kako nekome cita zakon iz knjige kako bi ga jelte osurio za koju hiljadarku.....ja se stotinak metara dalje okrenem i krenem nazad...kad doticni stoji pored ulice i mase.....rekoh "sad cu dodjem" i odem u servis.....sednem na ozbiljan motor , natakarim kacigu i plaknem ruke...provizorium...da na zamastim rucke....i vratim se do njega....uredno skidam kacigu i pruzam dokumenta uz unapred spremljeni govor "evo bata Djole, pisi ako hoces, samo nemoj da pises na 50 ccm...cuce neko pa ce da me jebu ko vola"....

epilog

odmahnu rukom i sede na motor....verovatno si nije nadao da cu da se vratim  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Al' nadimak pobedio, Djoka FIJOKA, mogu da zamislim tu deformisanu bradu izvucenu unapred poput poluotvorene fijoke radnog stola  [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a

ja sam imao profesorku fiokaru i dok ide hodnikom, drzi dnevnik na bradi da ne bi ljudi gledali u bradu ;D ;D ;D

MIGE

Citat: Hattrick poslato 09 Oktobar, 2014, 19:02
Al' nadimak pobedio, Djoka FIJOKA, mogu da zamislim tu deformisanu bradu izvucenu unapred poput poluotvorene fijoke radnog stola  [rofl] [rofl] [rofl]
mozda ga upoznas na rodjendanu ako dodjes  :D

clutch&brake

Fioka opste poznati trgovac na cukarici...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

taj lik je lud. kad je meni odr¾ao predavanje za kacigu, zabo je onog bemvea pravo preko ulice korz levu traku, preko pune, ostrva, kroz semafor i odee. ja ga gledam i mislim se, brate kakav si ti lik, svaka èas. neki marsovac bi jedva doèekao bonus plus kod ¹efova, a ovaj jok. ako doðe na roð, ima ga èastim pivo. ludak na svoj naèin. ni¹ta lo¹iji od mase manijaka.