Glavni meni

Nesto mi NE dostaje....

Započeo rboban, 05 Februar, 2011, 03:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

@Jerej:
Da nisi svesteno lice, sad bi ti nesto rekao za poslednju izjavu... sednes mi na stojka...[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: Gaspar poslato 05 Februar, 2011, 15:54
Nemoj tako, ima bord, multifunkcionalni volan i grejanje sedista, samo sto ja gledam vec 20-i put slike, i ne vidim nista od nabrojanog  ;D

kako nisi video da su sedista zagrejana, i da je super lepkom zalepio na volan komande za radio... Mf volan... [rofl] [rofl] [rofl]

jerej

Citat: Lazic poslato 05 Februar, 2011, 23:12
@Jerej:
Da nisi svesteno lice, sad bi ti nesto rekao za poslednju izjavu... sednes mi na stojka...[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: Gaspar poslato 05 Februar, 2011, 15:54
Nemoj tako, ima bord, multifunkcionalni volan i grejanje sedista, samo sto ja gledam vec 20-i put slike, i ne vidim nista od nabrojanog  ;D

kako nisi video da su sedista zagrejana, i da je super lepkom zalepio na volan komande za radio... Mf volan... [rofl] [rofl] [rofl]

Za ovu izjavu goreces u paklu gresnice...  [pop] [pop] [pop] [pop] ;D ;D ;D ;D ;D

Lazic

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]... Nisam mogao da izdrzim... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



edit:

@Jerej:
Cek, ima dve izjave, koja je za pakao...? [djavo]

jerej

Citat: Lazic poslato 05 Februar, 2011, 23:24
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]... Nisam mogao da izdrzim... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



edit:

@Jerej:
Cek, ima dve izjave, koja je za pakao...? [djavo]

ona prva...   [prebicute]  ;D ;D

kawa ninja



   Znaci zakljucak   sranje i kao auto i za odrzavanje realno ...  [thumb_down] neko rece nesto oko cene ...kolika bi bila da nema par zvucnika i par ovih srnja drugih   500---600e ?
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

UFF


CADILLAC

Uz duzno postovanje za momka iz oglasa i njegov golf, ko ima mogucnost i ko voli, moze uzeti vrhunski auto, ako doda na tih 5000 jos 2-3000 eura, i dobija ovo sa slike...:Rover 75 2.0 Cdti, sa BMW dizel motorom, i udobnoscu Jaguara unutra...! - [dancing]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Dragan_kineziolog

Dobro necemo sad o tom koji je bolji od dvojke, lista bi bila kilometarska ;D
Tezak je zivot nas nindzi

Dzambo

Taj Rover je bio prava kupovina, ali pre 5-6godina. Tada su im cene bile 10-11 hiljada max i automobili su bili stari 2-3 godine. Nije mi jasno kako, ali ubedljivo najveci pad cene za prve dve godine i najmanji za narednih pet. Ko je tad uzeo dobar primerak, fantasticno je prosao.

gane

ni¹za vi ne razumete pa  taj auto ima:auto u fullu, kompletan enterijer auta u crveno-crnoj kozi, farovi kristalni angel eyes smoked, maska bez znaka sa obrvicom, bi-xenon, kristalni migavci,alu felne 16" letnje + komplet alu felne 14" zimske , lambo doors, sportska sedista, plazma cajger tacho , muzika takmicarska , 3 pojacala , 2 akumulatora od preko 200A ,alternator zamenjen i stavljen od 120A za brze punjenje, 2X12" ground zero , 4 kenwood elipse , takmicarski cd player od 5V , 2,5 KW RMS-a , led stop svetla, sportki izduh od grane do kraja , el.podizaci ,vremenski relej za automatsko zatvaranje prozora cim se auto zakljuca, otvaranje vozacevih vrata na dugme, centralno zakljucavanje ...
znaci od opreme u fullu, sem klime... auto je odrzavan, garaziran, u prvoj je boji , nikada nije farban, lupan itd, extra motor, mala potrosnja, atestiran plin,vlasnik
[slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]

Lazic

ali sta znaci takmicarska muzika...? Mozda ide brze...?

@Jerej:

[cheers]

UFF

Bila je na takmicenju pa je veteran ili mozes sa njom na takmicenje ;)

Lazic

ipak mislim, da poteze bolje sa dobrom muzikom...

WOLVERINE



       Kakav pavijan.......

gane

aj takmièarska muzika ali on ima i plazma cajger tacho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]