Glavni meni

Motomanijaèki rodjendan 11.10.2014

Započeo Hohštapler, 10 Septembar, 2014, 22:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dr. Pop

#100
1. UFF
2. Ivan1979 + 2  
3. hurricane + 1
4. BOKYBOY + 1
5. MIGE
6. Joker
7. kosta66 zvani mrsoje
8. Lazic geylord NA Q GA N8O
9. BAD BALCAN BITCH
10. goranvojska i par manijaka
11. Kalesin +2
12. jeb'o vas Andreja  [flashing]
13. Pastetus + 1   ( ako ne pobegnem do tad)
14. DR. Pop ( naravno )
MK Arhangel

Dr. Pop

Imam i predlog ako je neko za , mo¾emo da se okupimo i ranije ako neko zna da kuva, mo¾e da zbrèka neki pasulj popodne , subota je, u klubu ima kotliæ, plinska boca, tanjiti, sve ¹ta treba
MK Arhangel

goranvojska

Citat: Dr. Pop poslato 18 Septembar, 2014, 21:10
Imam i predlog ako je neko za , mo¾emo da se okupimo i ranije ako neko zna da kuva, mo¾e da zbrèka neki pasulj popodne , subota je, u klubu ima kotliæ, plinska boca, tanjiti, sve ¹ta treba
valjda ima neki kuvar manijak a?

Kostić

tri kile crnog luka, glavica belog, kamion butkica i kolenica, paradajz, voda, zaèini i pasulj. ne treba ti kuvar za to . )

goranvojska

Citat: kosta66 poslato 18 Septembar, 2014, 23:07
tri kile crnog luka, glavica belog, kamion butkica i kolenica, paradajz, voda, zaèini i pasulj. ne treba ti kuvar za to . )
ajde da uplatimo po malo pa da neko kupi.

Kostić

a ima i bolje od toga. kamion kobasica, kilo crnog, dve poveæe belog luka, paradajza tri kila, zaèini i dobije¹ domaæu ¹ak¹uku da umre¹ kako je dobra : )

Kostić

dogovorite se sa ufom, nije to lo¹a ideja a ako se podeli na masu, ne bude skupo.

goranvojska

Citat: kosta66 poslato 18 Septembar, 2014, 23:13
dogovorite se sa ufom, nije to lo¹a ideja a ako se podeli na masu, ne bude skupo.
isto mislimo.

BOKYBOY

Citat: goranvojska poslato 18 Septembar, 2014, 23:16
Citat: kosta66 poslato 18 Septembar, 2014, 23:13
dogovorite se sa ufom, nije to lo¹a ideja a ako se podeli na masu, ne bude skupo.
isto mislimo.

[thumb_up]  +1

Kostić

ali ako bude pasulj, posle valja punog stomaka uz kriglu crnog piva da se gleda ispod mokre majce, pa da naruèimo i one ¹to mlate (.)(.) pa da bal bude na nivou : )

Dr. Pop

eto veæ imamo pametnjakoviæa  [yahoo] koji zna da kuva  [yahoo] , a mo¾e da kuva ¹ta mu volja  [clapp] [clapp] [clapp]

a spomenuo sam pasulj jel je jeftina varijanta za 5000 mo¾e da se opravi, to je da damo po sto kinti, ali su¹tina je da se napravi zajebancija i da iskoristimo dan, jedino da se sa klopom zavr¹i recimo do 19h da mo¾emo da sredimo ¹ank zbog svirke i nastavka veèeri. a i ako ki¹a pada neæe da smeta po¹to kuvamo na plin, mo¾e i u samom lokalu........
MK Arhangel

Kostić

goran æe da kuva. nek doðe prvi, naæemo mu gde æe da prespava pa ujutro rano na pijac u nabavku i pred kotliæ. taman dok se skuva biæe popodne, na¾deremo se i navalimo na krigle crnog piva. posle mo¾emo i da se igramo kukavice, zatvorimo ulicu, mo¾emo da se pijani kupamo goli u adi, mo¾emo da otmemo anderji ikstea i da oremo ¹ljunak po pla¾i, na kraju mo¾emo da se pomlatimo ko je najbolji i najbr¾i uz jutarnji idi idi nesanico i zajebemo ivkovu slavu za dobar dan. al bi to bio jebaèki roðendan jednog foruma.

clutch&brake

Brate kosta nesto mi se nejede tvoj suljpa.. polomicu zub na cilindar :D :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

u srce moje, moj suljpa ne¹ ni da je¹, no æe je¹ roðendanski.  :-* za jagnje treba vi¹e od po sto dinnd¾i kako je pop predlo¾io. da ne ispadne da treba da se uèipimo po soma brate, moraæu da prodam motor da doðem na roðendan ;D

Andreja

Citat: kosta66 poslato 19 Septembar, 2014, 01:16
mo¾emo da otmemo anderji ikstea i da oremo ¹ljunak po pla¾i

Mo¾e svakako, samo da ga sklopim do tad  [farmer]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

goran æe da kuva.
eeee brate moj.da ja kuvam svi bi ostali gladni ili zavrsili u urgentni.de mene nadje.ako treba stize kuvar samnom,a koliko vidim trebace.

mareskin

Citat: njanja poslato 19 Septembar, 2014, 01:18
Ma da mi kupimo jagnje??

Biæemo jedini koji su doveli jagnje na proslavu roðendana ;D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler


1. UFF
2. Ivan1979 + 2 
3. hurricane + 1
4. BOKYBOY + 1
5. MIGE
6. Joker
7. kosta66 zvani mrsoje
8. Lazic geylord NA Q GA N8O
9. BAD BALCAN BITCH
10. goranvojska i par manijaka
11. Kalesin +2
12. jeb'o vas Andreja  [flashing]
13. Pastetus + 1   ( ako ne pobegnem do tad)
14. DR. Pop ( naravno )
15. Andrej_Hotstepper aka Ho¹tapler
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

..za roðendan se jede torta valjda i duvaje sveæice...  :P