Glavni meni

Yamaha Fazer FZS 600 2001.

Započeo Slaninar, 26 Avgust, 2014, 09:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bugi

Puno srece u prodaji , znam kako je prodavati nesto dobro a znas da za to ne mozes dobiti realnu cenu . Zao mi samo sto nisi par dana ranije izbacio , drugar gledao neke fejzere , sad gotovo  [veryangry]

Slaninar

Citat: Bugi poslato 26 Avgust, 2014, 17:50
Puno srece u prodaji , znam kako je prodavati nesto dobro a znas da za to ne mozes dobiti realnu cenu . Zao mi samo sto nisi par dana ranije izbacio , drugar gledao neke fejzere , sad gotovo  [veryangry]

Hvala.

Realna cena je ona koju kupac ponudi.

Stavio sam skoro bajs u oglase. Iza¹ao me polovan da sklopim oko 800 evra. Tra¾io sam 600. Niko nije nudio vi¹e od 400 evra. Mogao sam da biram - ili to uzmem, ili ne prodajem. To ¹to ja znam da bicikl po svojoj meri ne mogu sklopiti ispod 500 evra je moj problem. Jebiga.

U ovom sluèaju sam lepo stavio nosaè na zid i re¹io da zadr¾im bajs - ne tra¾i registraciju, sad ni mesto ne zauzima, a i vozim ga.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

idanijel


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

sremac

èekaj ,stani  polako, ti si bar èovek sa obe noge na zemlji, koliko sam skontao iz druge teme ti juris 250ticu? aj sad ovako ti hoces da das motor bez ulaganja , koji ima servisnu istoriju, i znas sta vozis bez mana,  da bi uzeo slabiju maèku u dzaku za manje para, sa kojom te veoma izvesno èekaju ista ili slicna ulaganja, iskreno razumem nedostatak novca, ali sam kazes da nema ulaganja u njega dve godine, sem registracije. prijateljski savet teraj ti to jos dve godine, potrosi gume, nek se pojedu lancanici, pa onda gledaj i prodaj, do tad se mozda i situacija promeni.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

mkt

kapiram da ti nije stani pani situacija pa da moras da ga prodas
u pravu je sremac
sacekaj jos malo jbga

Kostić

Citat: Slaninar poslato 26 Avgust, 2014, 17:46
Citat: con3 poslato 26 Avgust, 2014, 17:34
Brate jesi li ti video sta si napisao u onoj temi sa hyosungom ?  [rofl] [kralj]
Necu sad da ti offujem ovu ali idi promeni ono tamo :)

Da sam tad kontao da bih bio zadovoljan da prodam za 2000. Onda sam gledao po¹to se prodaju, a i ¹ta mogu da kupim za te pare kad prodam fejzera i skontao da je to jeftino. Naravno, kao i sve polovno, proda¹ za ono koliko se nudi, ili ne proda¹.


ma daj ga sa pesto evra, ima se pobiju ko æe pre da ga lapi. posle kupi tomos automatik za sve pare.

eveti +

Slaninar

Ponovo aktuelno, cena 1900 evra.

Odlièni: lanac i lanèanici, akumulator, gume, agregat (ne tro¹i ulje, lepo radi), ulje u vilama, semerinzi - ma komplet je servisiran. Imam spisak kad je ¹ta raðeno, datumi i kiometra¾e. Kod mene je od 2009. godine.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Jeste.

Ide bez kofera i Scottoilera.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Avgust, 2014, 11:00
Citat: Slaninar poslato 26 Avgust, 2014, 09:40

Kod mene je motor od 2009. Evo i spiska sa datumima, kilometra¾ama, kad je ¹ta raðeno:

https://docs.google.com/file/d/0Byg-xrkZ96BNc3lLeVltWElpeEk/edit?pli=1


...meni da ovo neko poka¾e kad kupujem motor, ja bi pao u nesvest! [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]



upravo imam isto , tj vrlo slicno  ;)

Lazic

Citat: Slaninar poslato 03 Avgust, 2016, 20:33
Ponovo aktuelno, cena 1900 evra.

Odlièni: lanac i lanèanici, akumulator, gume, agregat (ne tro¹i ulje, lepo radi), ulje u vilama, semerinzi - ma komplet je servisiran. Imam spisak kad je ¹ta raðeno, datumi i kiometra¾e. Kod mene je od 2009. godine.


Taèno dve godine... ;D Poslu¹ao si Sremca... ;D

sremac

I dalje je u super stanju,  da editujem post za jo¹ dve ? :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic


Hohštapler

Sto je najgore, za ove dve godine ne znam dal je 1000km presao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

A sto je valjak presao preko njega pre godinu dana?

Bori¹a

hoce li da bude upisano u dnevnik kad se vojvodina odvoji? 😃😃😃

Slaninar

Citat: dzimika poslato 04 Avgust, 2016, 02:02
A sto je valjak presao preko njega pre godinu dana?

Pa da poravna motor zbog onog pada s mosta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

perlx

Ono kad ga je slep vukao do Krima pa ga torpedovali?

Lazic

Kostiæ koristi merixov nalog... :D