Glavni meni

Put u CG

Započeo DraganPavlicevic, 23 Avgust, 2014, 10:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: DraganPavlicevic poslato 25 Avgust, 2014, 09:06
...Od BG do NK stigao sam za 5sati i 40min.


:o

Nego daj slike!

DraganPavlicevic

Iz CG sam se vratio u nedelju.Putovao sam punih 7 sati,od 12,30 do 19,30h.Saobraæaj je bio veoma gust,kao iz onih sretnih vremena kada smo svi i¹li na more.Honda me je dobro slu¾ila,jedino me je nervirao menjaè koji se jasno èuo kod svake promene brzine.Da li je to do bardal-a,neznam.Pre sam sipao motul,pa æu videti sa Jugom da li da ga sipam ponovo.                                                                               Skup bajkera u HN je protekao zaista lepo.Organizatori su se potrudili da sve bude ok,i zaista su u tome uspeli.Od samog doèeka,sme¹taja,vo¾nje brodiæima,besplatnog piva(bez alkohola),fla¹irane vode,ukusnog ruèka,samog odnosa ljudi koji su sve to organizovali imam samo reèi hvale.Nisam popamtio imena,ali Bal¹ino ime znao sam i pre.Simpatièan momak koji je svo vreme bio u pokretu kako bi pomogao da sve protekne onako kako su zamislili.Pozdrav za sve njih.Posebno mi je ¾ao ¹to BanditMNE (®elko) nije mogao doæi u HN.On sa svojim podgorièanima je ostavio poseban utisak na mene.Nadam se da æe mi se pru¾iti prilika da im uzvratim gostoprimstvo.                                                                                                                                                                               U NK upoznao sam mehanièara Luku koji mi je (na njegovu inicijativu!)oprao ceo motor,oèistio i podesio lanac,pregledao hondu,doneo sokove i kafu, a kada sam mu ponudio novac-skoro se uvredio.Jo¹ jedan primer mog prijatnog boravka u CG.U njegovom servisu je sreðen motor Banditu,a tu jamahu sam imao prilike da provozam i da se lièno uverim(i vizuelno) kako èovek dobro radi.                                                                                                                                                                                             Na putu sam pre¹ao 1498km.Potro¹io sam 90l goriva,¹to je u proseku oko 6l.Na putu do tamo prosek mi je bio ne¹to preko 8l.Razumljivo-stigao sam za 5 sati i 40min.U povratku sam imao problema sa ¹akom(stara povreda), tako da sam sporije vozio.               U HN desila mi se jedna neprijatnost;imam dobar tel.pa nisam nosio foto aparat.Na moju veliku ¾alost, baterija mi se (mojom gre¹kom) naglo ispraznila,tako da sam uspeo da napravim samo par snimaka.Onda kada je bilo najinteresantnije, nisam imao èime da snimam.Naknadno æu postaviti tih par fotografija koje sam snimio u PG i HN.                                                                                     Po dolasku u BG doèekali su me izvesni poslovni problemi, tako da sam spreèen da odvezem hondu kod Juge kako bi smo videli da li da ponovo promenim ulje.U CG se kunu u motul, a za bardal nisu ni èuli.Tamo litar ko¹ta 11e.Mo¾da sam pogre¹io ¹to ga nisam promenio.Uostalom,videæu ¹ta Juga ka¾e.

JankoR

U CG se kunu u motul jer samo motula i ima


Mik

Citat: DraganPavlicevic poslato 02 Septembar, 2014, 12:10
....Tamo litar ko¹ta 11e.  ...

Ako je Motul, u tvoj motor treba da ide 300V (15w50). To kosta vise, a na tome se ne pravi usteda.

Pozdrav i kamo slike!  :)