Glavni meni

Prodajem seme micelijum pecurki gljiva, 1000 din pakovanje sa stampanim uputstvo

Započeo benson, 22 Avgust, 2014, 12:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 27 Avgust, 2014, 23:09
daj ako je 100 dinara, da zasadim u kukuruzu ;D haahahhahhahahh

sigurno bi ti posle svinje bile `vake





Bori¹a

a tek purenjaci hahahah

aco.paun

Ja sam ozbiljno rekao da vrganj ne mo¾e da se proizvodi planta¾no ili kako veæ. Da je tako prvi bih ja to radio, su¹io bih taj vrganj ¹to bih proizveo i prodavao bih ga po cenama koje su vrlo visoke (u ovom trenutku su u otkupu su¹eni vrganji oko 20€ po kg, su¹eni u su¹ari a ne na suncu, a izvoznu cenu sami zamislite). Ko uspe da odgaji vrganj u kontrolisanim uslovima taj je re¹io egzistenciju svog potomstva narednih 20 generacija.

apu


ЯЭВОЛУТИОН

pre svega micelijum zahteva da se stavi u sterilnu podlogu kako bi dobio zdrav kompost.....da ne umru pecurke od raznih bolesti.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

I hoæete da ka¾ete da je to u potpunosti nemoguæe? Dokle je stigla hirurgija (npr.) a ne mogu da se stvore uslovi za gajenje odreðenih peèuraka...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

onda bi sve gajii halucinogene gljive po podruima i pejot kaktus na terasi....mada kako nam drzavi ide...ozda sam neobavesten
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Decembar, 2014, 20:26
onda bi sve gajii halucinogene gljive po podruima i pejot kaktus na terasi....mada kako nam drzavi ide...ozda sam neobavesten
izgleda da si neobavesten.u jagodini po terasama konoplje koliko ti dusa zeli.za internu upotrebu jbg.

Taraba

Konoplja je korov... lako se gaji i raste skoro svuda.
Pejote raste 10 godina da bi bio 6cm u precniku.
A gljive vec mogu da se gaje te pobrljavke.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 26 Decembar, 2014, 20:50
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Decembar, 2014, 20:26
onda bi sve gajii halucinogene gljive po podruima i pejot kaktus na terasi....mada kako nam drzavi ide...ozda sam neobavesten
izgleda da si neobavesten.u jagodini po terasama konoplje koliko ti dusa zeli.za internu upotrebu jbg.

lej vidis sa kavim se predznanjem dolazi na forum...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11