Glavni meni

Na¹ kolega Jocika povreðen

Započeo Hohštapler, 01 Avgust, 2014, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Ako na putu nije bio znak divljaè na putu, on je kriv, a i nije za¹tiæen, on je lovna divljaè!

penzos

brz oporavak i svako dobro! jbg, krenulo manijake, ¹arplaninci, jazavièari,... [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Silvana

Pozdrav i da se brzo oporavi¹. Bolovi æe prestati, neka ti da snage to ¹to je ¾iva glava na ramenima. Sve ostalo zaraste i proðe. Svako dobro.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Ivan1979

Drz se bratac,,,, boli, procice, a uskoro opet kez od oveta do uveta .

[cheers] [cheers] [cheers]

Jocika

I pored svih bolova i muke skupio sam taj dan snage da ustanem i da se nasmejem...  ;D
A danas sam otpusten iz bolnice na kucno lecenje,sad je vec mnogo lakse i lakse se dise.




metarex

Citat: Jocika poslato 05 Avgust, 2014, 18:54
I pored svih bolova i muke skupio sam taj dan snage da ustanem i da se nasmejem...  ;D
A danas sam otpusten iz bolnice na kucno lecenje,sad je vec mnogo lakse i lakse se dise.





[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

castor

Bravo majstore! Samo polako napred!
It's the ride that matters, not the bike…

VR 46

Twist of wrist!

UFF


Jocika

Od svega sto sam imao na sebi te noci jedino su mi gace i carape ostale cele. ;D Patike pocepane,trenerka pocepana,jakna pocepana,majica pocepana,kaciga definitivno spasila glavu jer je pukla na jednom mestu od udarca i izgrebana sa leve strane... Slikacu sutra pa cu postaviti slike.


Jocika

Klizao se motor na levu stranu pa je obrijana dekla,oklop izgreban,pukla stakla migavaca,cosak maske izgreban. Da nije sjebana dekla mogao bi odmah da se vozi.

Tatica

Држи се! Прави бајкери, као и њихови мотори, морају да буду мало ''ровашени''.

tokio

Zovi ti bolje sudskog procenitelja da ti slika i tu kacigu i motor i rukavice i jaknu pa kad zavrsis lecenje sa svim tim na sud!

Silvana

Vi¹e me je strah od ljudi nego od ¾ivotinja, ali stvarno sam sva¹ta èula ove godine: od udarca u jelena u Pe¹èari do krava u Hercegovini, ako se ne varam. U Holandiji i u Sloveniji preko auto-puta imaju most za ¾ivotinje, tako da su one i ljudi za¹tiæeni. Kod nas bi eventualno mogao i da odgovara¹ za jazavca.



I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

clutch&brake

Citat: Jocika poslato 06 Avgust, 2014, 01:58
Od svega sto sam imao na sebi te noci jedino su mi gace i carape ostale cele. ;D Patike pocepane,trenerka pocepana,jakna pocepana,majica pocepana,kaciga definitivno spasila glavu jer je pukla na jednom mestu od udarca i izgrebana sa leve strane... Slikacu sutra pa cu postaviti slike.




a zato si se ti smejao u klinickom? Kada te sestra skinula nije  virilo levo jaje kroz rupu i krompiric kroz carapu  [rofl] [rofl] :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Citat: Silvana poslato 06 Avgust, 2014, 16:32
Vi¹e me je strah od ljudi nego od ¾ivotinja, ali stvarno sam sva¹ta èula ove godine: od udarca u jelena u Pe¹èari do krava u Hercegovini, ako se ne varam. U Holandiji i u Sloveniji preko auto-puta imaju most za ¾ivotinje, tako da su one i ljudi za¹tiæeni. Kod nas bi eventualno mogao i da odgovara¹ za jazavca.





Kolega iz Kaæa nam je proletos jedva izvukao ¾ivu glavu, udario u kravu koja je istrèala...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jocika

Citat: njanja poslato 06 Avgust, 2014, 16:37
Citat: Jocika poslato 06 Avgust, 2014, 01:58
Od svega sto sam imao na sebi te noci jedino su mi gace i carape ostale cele. ;D Patike pocepane,trenerka pocepana,jakna pocepana,majica pocepana,kaciga definitivno spasila glavu jer je pukla na jednom mestu od udarca i izgrebana sa leve strane... Slikacu sutra pa cu postaviti slike.




a zato si se ti smejao u klinickom? Kada te sestra skinula nije  virilo levo jaje kroz rupu i krompiric kroz carapu  [rofl] [rofl] :-*

[rofl] [rofl] [rofl]  :-*

Jocika

Citat: tokio poslato 06 Avgust, 2014, 14:55
Zovi ti bolje sudskog procenitelja da ti slika i tu kacigu i motor i rukavice i jaknu pa kad zavrsis lecenje sa svim tim na sud!

I koga da tuzim? Nema nista od toga... Da smo na primer u Nemackoj sve bi bilo drugacije i mnogo lakse,uzeli bi odstetu da kupimo dva nova motora a ovde mozemo da dobijemo samo kurac u dupe i to na suvo...

TEEfqd

juce izlazim iz krivine i izlece ker, kocim i vidim da dolazi do udarca i nabadam gas, otkinuo sam ga a motor nije ni mrdnuo. puko blatobran :|