Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le


jevta


K0le

Citat: jevta poslato 29 Januar, 2015, 15:23
Dobro to ,a jel platio

Verujem da jeste, kolega ume da bude ubedljiv  :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Mil@n

Da ne otvaram temu,reko da pitam ovde,posto je slièna problematika.
Da ne planira neko od manijaka u narednih mesec dana da ide do Grèke,konkretno u Atinu ili Solun?
Treba mi jedan deo za motor da se donese.

Balsa Wrx

Citat: Mil@n poslato 13 Februar, 2015, 22:02
Da ne otvaram temu,reko da pitam ovde,posto je slièna problematika.
Da ne planira neko od manijaka u narednih mesec dana da ide do Grèke,konkretno u Atinu ili Solun?
Treba mi jedan deo za motor da se donese.

Uh ja idem u april ili maj motorom,jbg :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

ЯЭВОЛУТИОН

#87
Da li neko zna Gorana Knezevica iz Leskovca....u saobracajnoj pise Bratimilovce....rekose mi da drzi neki servis za pranje vozila.....imamo li nekog uopse u Knjazevcu i okolini....

imam mobilni, ali da probam da ne idem u Leskovac....zapravo nema sanse da odem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Aj sada odluèi, dali ti teba Leskovac ili Knja¾evac? Bratimilovce je u Leskovcu (ulaz u Le sa auto puta). ©ta ti treba tamo?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi


penzos

pretpostavio, za Leskovac. Ne poznaje ga drugar, izvini.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

motor je uzet iz knjazevca a vlasnik je iz okoline leskovca...jbg....ko ce da navata koji ludak je gde .....treba da prevedem motor ....a nemam vremena da se otkotrljam do leskovca...malo dete, veliko dete, zena.....pa bi mi lakse bilo da ga neko zna da mi covek zavrsi prenos i ja mu platim.....i castim....cuo sam da ukidaju overe po sudovima i opstinama i uvode za 15 dana notare i za prenos vozila....a notari su derikoze najstrasnije...a posle jos moras da ides u opstinu da ti razrezu porez....sve su preuzeli sa zapada ali se poreza na prenos vozila ne odricu....umesto da odes u policiju sa ugovorom i platis taksu, neki tamo opstinski retard ti razrezuje porez....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Dali mo¾e ovako: dam ti br ok èoveka koji dr¾i agenciju u Le. Po¹alje¹ njima papire, a ti kontaktira¹ vlasnika i ka¾e¹ mu da se javi tamo. Oni ti zavr¹e i vrate po¹tom. Nemam sada broj, mogu sutra da ti javim?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

OKi

Evo i Ja cekam da se javi jedan Leskovcanin, pa bar ce da upali jedno od dva

niki64

Trebalo bi danas da krenemo iz Zr za Barosvac. Hteli bi preko novog kineskog mosta za NBg pa na put E 75, preko brankovog mosta, dole desno pored save i pravac ibarska. E sad pitanje dali se placa putarina i koliko na tom delu auto puta.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Hurricane

..nema ni¹ta za plaæanje na toj relaciji..

samo mi nije jasno ¹to preko Brankovog mosta kad te put vodi preko Gazele..

svejedno ni tamo nema ni¹ta od putarine...

zVuk

meni nije jasno zasto biste prelazili bilo koji od tih mostova ako idete iz zrenjanina za barosevac..??..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

penzos

pa kada Zrenjaninac doðe u Beograd, pa kada vidi voz da ide po ulici, pa avtobus na struju, pa onolka gu¾va  [panic]  [panic]  [panic]. Zato okolo pa lagano  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti