Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


UFF

koji smer?
da li si odlucio i mora bas to ili ti je nebitno?

Bori¹a

pa odlucio sam bas zastita na radu jer bih onda mogao da budem ovlasceno lice koje se brine o tome i ne bih morao da placam drugoga u svojoj firmi za tu poziciju, ionako niko ne radi nista tu, nama prijavljen neki lik iz milanovca kao ovlasceno lice za zastitu na radu i kontrolu kurac palac a nije dosao ovde 5 godina, ubij me ako zna gde smo uopste ;D
tako da sam to hteo, jer cu svakako da se bavim preradom drveta, vec sam poceo, ali nisam ozbiljno zagrizao jer idem u skolu pa ne stizem...
ima u nisu i novom sadu drzavno, privatno nisam nasao nigde (sremac kaze da ima na ovom edukonosu ali tamo stoji zastita zivotne sredine a ne zastita na radu)
videcu, imam jos fore, voleo bih da mogu to privatno ;D jer je lakse zavrsiti ;D

sremac

 zajebao sam se za edukons, mislio sam da i taj imaju, a ovo na FTNu ako ti nesto zatreba samo vici 
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Bori¹a

nije problem, samo se ponadah da ima privatno :D

Hohštapler

...ako veæ zna¹ ¹ta æe¹ raditi onda :
-ili studiraj ne¹to vezano za to
-ili nemoj guiti vreme studirajuæi nego radi

ps,
na svakom faxu mora da se uèi, sere mi se od onih ¹to su zavr¹ili zanat a znaju da je taj i taj fax qrac... (ne mislim ninakog ovde, nego generalno)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

sa vi¹om ne mo¾e¹ biti ovla¹æeno lice mora¹ 7 stepen i licenca

Bori¹a

u novom sadu nije visa, fakultet valjda... 4 godine traje?
ako bih zavrsio fax zavrsio bih i tu licencu jebiga

andrej ja ni za jedan fax ne kazem da je kurac, naprotiv, samo ja vec znam da cu se baviti preradom drveta ali dosao sam na ideju o zastiti na radu jer je svaka firma sa vise od 20 zaposlenih duzna da ima jednog tog coveka...zato sam to hteo al ako je komplikovano jebem li ga...
zavrsavam srednju arhitektonsku sve sam menadzerski odradio, nesto naucim nesto prepisem nesto platim ;D moram da se snadjem, jebiga

Ivicat

Ti hoces da studiras 4+ godine, polazes za licencu i sve zbog toga sto hoces da ustedis time sto neces da placas agenciji koja vodi racuna o zastiti na radu? Izracunaj koliko para ces zaraditi za te 4+ godine radeci svoj posao, tako da je placanje te usluge mizerno.

PS: na kakvu preradu drveta mislis?

UFF

lepo ti reko ivica
a i ko zna da li ces se time baviti ceo zivot
uostalom zar onda nije dovoljno bilo koji fax + ta licenca?

Bori¹a

ne mislim na preradu nego radim :D
tj manje sad... pa ono, najvise bih voleo kad bi imalo mnogo posla za furniranje ploca jer je radionicki posao, ovako unutrasnja vrata, kuhinje, bilo kakva obrada, secenje na meru... gazista za stepenice od masiva i to, bilo sta od drveta sto je izvodljivo :D
raspitacu se sta treba da bih vodio racuna o zastiti na radu, tek sam poceo  da se raspitujem

mali_zmaj

e sad dali je ovo tema za to!?  u aprilu dolazim u temerin,ima li kakav jeftin smjestaj,ne znam dali cu spavati,ali ako se desi volio bih da se istusiram,i prespavam u krevetu! mozda i kolega bude samnom!!! i naravno ako neko od manijaka ima tamo da popijemo pivce!!!!!! hosteli,privatni smjestaji,samo da nije skupo i da nema buva!!!  ;)
jin-jang

Hohštapler

dolazi¹ poslom ili privatno?
ka¾e¹ kolega a ne drug,  pa zato pitam...
ako je opu¹tena varijanta,  onda zajebi hostele, nije NS daleko od Temerina,  mo¾ete kod mene,  iskombinovaæemo ne¹to.
Nije fensi,  ali nismo ni klo¹ari :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Djerma

EEEEE,da se vratimo na temu! Od izlaza iz Kovina pa sve do ulaza u Pancevo ja pokrivam reon...:)

ЯЭВОЛУТИОН

ma rekoh i ja tebi vec...jebale vas one krivine na lakat u sred mesta......:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

#55
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Januar, 2015, 22:37
dolazi¹ poslom ili privatno?
ka¾e¹ kolega a ne drug,  pa zato pitam...
ako je opu¹tena varijanta,  onda zajebi hostele, nije NS daleko od Temerina,  mo¾ete kod mene,  iskombinovaæemo ne¹to.
Nije fensi,  ali nismo ni klo¹ari :-D
dolazim u mtm,servis u temerinu,da postelujem smjesu na motoru,paljenje,klapne i ostalo.... posto mi nema ko to ovdje uraditi...,drug je rekao da ce ici samnom,barem je rekao da ce ici,al do aprila...,mozda se i predomisli,al ja dolazim sigurno,posto moram postelovati smjesu....i ostalo sto ide za to,a ti momci su mi trenutno zvucali najprofesionalnije...,ovi hahari nasi ne znaju nista,vec im je prica,donesi ti to da ja vidim sta je... ma ne znaju ni koji je motor u pitanju kad im kazem da je K serija,pa dok ukopcaju da je nema karb. vec ubrizgavanje .... ma muka ziva.. uglavnom u aprilu sam tu!! pa se cujemo prije nego sto krenem ako poziv bude jos vazio!!!  hvala!!   [thumb_up]
jin-jang

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

K0le

Naime, drugar me zamolio ako mogu da naðem adresu stanovitog Bobar Slavoljuba iz Inðije (moguæe i okoline) , bavi se betonskim elementima. Ne¹to je du¾an, izbegava kontakt, pa eto ako neko zna gde se dotièni nalazi  ima  [cheers] od mene  :D

Cale


K0le

#59
A ¹ta tro¹i¹? Srediæemo :D