Glavni meni

Moto skup Triumph - Zajecar

Započeo Darko, 20 Jul, 2014, 15:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

U cetvrtak je bio totalni potop.
Sirio sator po najvecem pljusku, voda do kolena, niti sam spavao u satoru  niti sam ga otvarao do danas.
Program otkazan ALIIII posto smo poneli muziku napravili smo  mini stejdz pod jednim od satora koji nam je bio kuca ,od cetvrtka do nedelje, koju smo delili sa ekipom iz Cuprije. [yahoo]  [andjeo]

U petak opet potop, opet se prekida program na obe bine, i opet svi pod  sator.  [yahoo] [panic] [yahoo]

Sve u svemu bilo veselo   [thumb_up]





PECA BMW

a nisi se setio da pozoves da dodjem i ja
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivan1979

Pa ja napisah  vidimo se u kampu .... i jbga  [neampojma] . Sreo sam Vladu , pitao za tebe i kaze covek da nesto nisi mogao...



srbac

Bio danas oko 15h , popio kafu i nazad..... fajronat raja !!!

balcan girl

ja dosla danas iz zajeèara :D u petak pokisla kao mis mada srecom mi stigli nesto 15min pre potopa :D :D subotaaa bilo extraaaaa :D danas se vratili jbg brat mora da radi :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

kloshmi

bilo mnogo dobro, put Paraæin-Zajeèar je extra! ! !

balcan girl

ali uopste nisam provalila ko mi se javio pre defilea :D :D s obzirom da me oslovio sa manijakusa :D pretpostavljam da je neko odavde ali zbog kacige ne znam ko je :D taj nek se javi :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bopk

Citat: balcan girl poslato 04 Avgust, 2014, 21:45
ali uopste nisam provalila ko mi se javio pre defilea :D :D s obzirom da me oslovio sa manijakusa :D pretpostavljam da je neko odavde ali zbog kacige ne znam ko je :D taj nek se javi :D :D

Tacnije sa motomanijakinjo! :)

balcan girl

hahahahaha :D :D a to si bio tiiiii :D :D :D :D pa sledeci put stani skini kacigu pa da popijemo neko pivooo breee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bopk

Nisam te video kasnije nigde inace bi palo upoznavanje i pivo :)

balcan girl

pa bila sam u glavnom satoru i posle kod glavne bine i posle opet u satoru i posle opet kod bine i takoooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan1979


Darko


Darko