Glavni meni

Testiranje u Sepangu moto GP

Započeo kawa ninja, 02 Februar, 2011, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


kawa ninja



Yamaha presla na Akrapovic

   
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

ЯЭВОЛУТИОН

Ja cupavog ne volim (Simoncelli) alio ne zaboravite da nije od juce. Decko je vozio manje klase strasno dobro, na stranu narav, a ove 800ice nisu prevelik skok za njega. prosle sezone se uvozavao, a inije imao konkurentan bajk. Mislim da je on jedan od mladih vozaca koji mogu da se guraju za prvo mesto ove godine. I ne zaboravite da je ovo trening, a nije trka....a na trci pobedjuje onaj ko istera celu trku u proseku najbrze...a ne onaj ko je isterao najbrzi krug. Dakle...po onome kako izgleda ipak ce biti borba izmedju Yamahe i Honde, i mozda sest vozaca. Ne kazem da se neko sa strane nece umeseti, pogotovu Rossi sa Dukatijem, ali njima je titula mnogo daleko.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

Ako neko ne voli èupavog, to sam ja, ponajvi¹e zbog onog lakta u rebra Aojami. Da je veliki talenat, to stoji, ali pro¹le godine njegov motor je "pomagan" od strane fabrièkog tima, dok Melandrijev nije. Isti sluèaj je i ove godine, privilegovan je u odnosu na Japanca. Simonèeli je, po meni, vozaè koji se ¹koluje za repsolku i to ga èeka, to je i plan Honde. Ako se poka¾e dobro, veæ 2012. ulazi u fabrièki tim i menja ili Dovija ili Pedrosu. Tj, Dovi leti u svakom sluèaju, dok Pedro ostaje pod uslovom da Honda nastavi sa tri vozaèa, a hoæe li tako biti zavisi od para i ove sezone. Mislim da Stoner ostaje, jer je kvalitetniji od Pedrose (koji, po meni, ne mo¾e da uzme titulu jo¹ 19 godina, jer je slab u glavi), a i dobiæe jo¹ jednu ¹ansu èak i ako ne uzme titulu u ovoj sezoni. A uzeæe je. I to nema veze sa ovim testom.

Braco

Citat: farbach poslato 03 Februar, 2011, 23:48
Koja putanja

Slicna ovoj :)


@3006 koliko sam procitao ove godine chupavi je u privatnom timu ali sa farbickom mashinom..

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ne sumnjam ja uopste da ce Hodna dati sve da osvoji titulu, pa evo voze sa cetri fabricka vozaca (3+Simoncelli), ali na ruku im ide sve osim Yamahe, koja je angazovala dva, verovatno, najtalentovanija vozace danasnjice....a bez kopleksa. Lorenzo je uzeo titulu, a Ben je dosao u fabricki tim iz satelita kao pripremu posle SBK prvenstav, koji je superiorno osvojio. Izmedju Honde i Yamahe treba traziti novog sampiona u kategoriji konstruktora. Blagu prednost bi ipak dao Yamahi na sporim stazama a Hondi na brzim. A sledece godine kad predjo opetr na 1000 ke, opet mislim da je Yamaha u prednosti zbog lakse kontrole motorcikla. Njima zapravo nedostaje samo krajnja brina i nesto malo ubrzanja, sto je lakse nadoknaditi nego lose ponasanje prednjeg kraja (ducati) ili slaba kontrola snage agregata  na izlasku iz krivine (honda) ili sve (suzuki).
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Joooj jedva cekam vise da pocne sezona.
Ja se samo secam 2003 godine, kada je M1 bila hrpa metala, plastike i kompjutera, pa je ipak odnela pobedu na prvoj trci  ;D

Ja sam isti kao ovaj samjli  [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] ponavljacu da ce Rossi da se pokaze i vise nego dobro dok se ne dokaze suprotno  ;D

3006


Gašpar

Sad sam pricao sa Davidom Briviom preko Twittera, juceranja vremena su sledeca:

1. Stoner 2:01:294
2. Pedrosa +0.438
3. Dovizioso +0.595
4. Simoncelli +0.772
5. Rossi +0.705
6. Lorenzo +0.748
7. Edwards +0.765
8. Spies +0.853
9. Hayden +1.386

Danas Rossi nije vozio zbog gripa, a sutra je zadnji dan i nadaju se da ce uspeti bar po neki krug da okrene. Danas su vremena izgledala ovkao:
Stoner, Pedrosa, Dovizioso, Spies, Lorenzo and Simoncelli.

Sve mi se nesto cini da sam u pravu sa onom mojom procenom. Cekamo prvu trku  [zvizdi]

aleksr6

Citat: kawa ninja poslato 04 Februar, 2011, 17:25


Yamaha presla na Akrapovic

   
kako je dobra,opet su kopirali moj design