Glavni meni

mm druzenje bela stena 29.06.2014

Započeo brana, 31 Maj, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

brana

ne znam koliko je interesantno ali ja drzim leti camac u marini karaburma. camac je za 10 osoba. posto je camac 2.2mx5.5m ima dosta mesta da se natovari rostilj i sve sto je potrebno za celodnevno druzenje.
e sad ja predlazem voznju do bele stene. dole treba manje vise oko 20 minuta i nazad oko 40 minuta, u zavisnosti koliko smo natovareni i koliko brzo idemo. dakle iz marine moze da krene 10 ljudi. na par minuta od bele stene je pancevacka strana, do koje moze da se dodje motorizovano, gde bi mogli da se pokupe oni koji nisu stali u camac.
trenutno je jako visoka voda, ali ako ne bude ozbiljnih kisa za nekih mesec dana imace pored plaze i mesto koje je odvojeno gde moze da stane dosta ljudi i po meni bi trebalo da moze da se kupa.
tamo ima par restorana, ali je bolje da ponesemo rostilj i pice.
planirani termin je nedelja 29.06.2014.

jel ima zainteresovanih?  :D



goranvojska


Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

sjajno mesto za blejanje, samo ¹to mora èamcem preko Dunava...;D

UFF

Dogovorio sam ovo sa Branom jos pre par meseci ali naj ova kisa malo ujebala, mada to svakako nece da nas spreci u manijacenju  [cheers]
Inace Brana je sjajan momak stari motomanijak koji ne dolazi na previse druzenja i ne voli da se exponira na forumu sto je stvarno steta, ma uostalom videcete i sami kad ga upoznate

Mik

A na toj Beloj Steni moze da se igra fudbal u blatu! Negde pri obali, pa ti se ubodu noge u mulj do kolena, pa vadi odatle pa sutni ... dobra zabava.

(Al' ja sam to radio bas mladjan, i tada nisam jebo! U medjuvremenu sam ponesto jebo, tek sad sam mator, postao mator (eto cisto da se zna da sam i ja nesto postao - mator!  :)))

Joker

Idealno za mene.. Ja i onako nista ne Hebem! 
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

a teeeek jaaaaaa :D :D :D ja tek nista ne jebem :D cu dodjem na taj fudbal :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 01 Jun, 2014, 03:48
a teeeek jaaaaaa :D :D :D ja tek nista ne jebem :D cu dodjem na taj fudbal :D :D :D :D

Imam lek za to ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

brana

jos par pisanih informacija, dok mi ne zakace net. zakacicu slike tada.
glavna i najveca plaza se nalazi na spicu, pescana je i cista, nema mulja, blata, zastite od sunca i mogucnosti da tu pristanemo jer je obicno leti vikendom jako puna. fudbal tesko da moze da se igra iz tog razloga, ali zato odbojka i razna dobacivanja loptom mogu. lopte su takodje sastavni deo opreme u camcu. voda na 30m od plaze jos nije preko glave.
levo od spica je mala plaza gde za razliku od velike  jos ima i parkiranih camaca.
ono sto je po meni zanimljivo za druzenje je onaj desni deo. ima vise mesta gde moze da stane i 30-ak ljudi, moze da se pristane i natkriveno je drvecem. tu jeste zemlja ali je strma obala pa je tako vec na par metara od nje voda preko glave (ko voli blato moze samo tu da se igra). za kupanje i igranje u vodi ostaje plaza na spicu. iako je obala strma posle krece jedan ravan deo gde moze da se postavi rostilj i razni prekrivaci za lezanje.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


BOKYBOY

...ja hocu ako moze da se dodje motorom jbg...ja sam MM a ne ÈM  :P

brana

vidi mozes da probas da dodjes i motorom. evo ako bas hoces da probas ja se dobrovoljno javljam da te u slucaju neuspeha izvucem iz dunava i dovezem na rostilj i pivo :P

Ivan1979

Moze i motorom  [dancing]


malo sam zakasnio  ;D

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 01 Jun, 2014, 14:08
...ja hocu ako moze da se dodje motorom jbg...ja sam MM a ne ÈM  :P

drkad¾ijo matori, mo¾e da se doðe motorom na cca 300 metara, ne sviraj kurcu ima da uhvati¹ èamac za 200 dinara i da se zajebavamo dok ne popadamo...;D :-*

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2014, 14:45
Citat: BOKYBOY poslato 01 Jun, 2014, 14:08
...ja hocu ako moze da se dodje motorom jbg...ja sam MM a ne ÈM  :P

drkad¾ijo matori, mo¾e da se doðe motorom na cca 300 metara, ne sviraj kurcu ima da uhvati¹ èamac za 200 dinara i da se zajebavamo dok ne popadamo...;D :-*

...sa tobom u èamac? [panic]...nema sanse...tvoj moto je:




:P :P :P

brana

ko bude hteo da dodje do pancevacke strane moze da ga neko camcem od nas pokupi :D
inace dole nema milicije nikada pa ako neko hoce da proba kako se vozi camac, ima priliku.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 01 Jun, 2014, 13:51
mareskin ti se dzabe nudis :D

D¾abe, d¾abe... pa gde bi ja tebi naplatio? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu