Glavni meni

Nase fotografije

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ahaa cula sam vec :D al mislim da cemo ja i ona bas lepo da se slozimo :D znas da mene zene obozavajuuuuu :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jefta

Ok ok onda kod Dragane sutra uvece. Docicu posle posla, mozda donesem i neko pivo...

balcan girl

vaziii see :-* dovedi i snezu :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jefta

Jesteee pa da je muvas. Nema sanse :-)

balcan girl

c.c.c.c.c. jefto jer se ti to plasis da cu da ti skinem zensku a?  :-* :-* :-*
ma joook ti si moj drug slobodno je povedi  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jefta

haha haha zasto ti i dalje ne vverujem :-) vidimo se sytra

Dragana friz

ma opusteno Jefto nece ona Snezi nista lose da uradi  :P

balcan girl

ako si mu rekla gago :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che

Citat: Dragana friz poslato 08 Januar, 2013, 22:43
ma opusteno Jefto nece ona Snezi nista lose da uradi  :P

Frka je ako se Snezi svidi to sto ce da joj uradi ;D

balcan girl

pa zar che ti sumnjas u mene? ja ne radim nista sto drugi u stvari ne zele :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zemunboy

Citat: balcan girl poslato 08 Januar, 2013, 23:29
pa zar che ti sumnjas u mene? ja ne radim nista sto drugi u stvari ne zele :-*
pa da li ti znas sta Reva sve zeli ??? :P

balcan girl

znam sta zeli njegova zena :P :P :P a celavi freza majstor zeli da ne pridjem ni blizu bg-a :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zemunboy


balcan girl

ja?!! bas nista ne znam sto se toliko plasi  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [ludak] [ludak] [ludak] [dunce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz

istripovao da si opasna...a ne zna da si prava MACA...  :P  [rofl] [rofl] [rofl]

Jefta

Citat: Che poslato 08 Januar, 2013, 23:27
Citat: Dragana friz poslato 08 Januar, 2013, 22:43
ma opusteno Jefto nece ona Snezi nista lose da uradi  :P

Frka je ako se Snezi svidi to sto ce da joj uradi ;D
Е управо то!!

Nixazzar

Citat: Plazma Keks poslato 08 Januar, 2013, 18:34
e, samo je lepsi, nista vise ;D
[rofl] [rofl]
reci, a?
koja je veca kanta od te dve kante.... ccc koje poredjenje ;D

salu na stranu, meni je iz prvi motor a ujedno i prvi veci motor (350ccm) sledeca kubikaza 1l

Vidi, realno gledanje stvari, qingqi je 125ccm i prilicno slab, 9ks, al za tih 9ks ide odlicno, prilicno dobar ram za cenu i klasu motora, dobra dimenzija guma (koje su lose, ali ako se stave prave, resio si problem) jako, jako dobre kocnice za tu klasu motora i sto je meni trenutno najvaznije, jeftino odrzavanje motora i jako mala potrosnja. Licno volim da sredjujem sve, preko auta do motora i trudim se da stavljam stvari koje su plug n play i da ako resim da prodam motor, te iste mogu da uzmem za drugi i iskoristim ih, jer pare koje ulozis u motor, nikada ne dobijes nazad, opekao se 2x sa autima, necu 3.

Ali posto je ovo relativno jeftin motor, a kako prolazi vreme, bice i jeftiniji, mislim da ga necu ni prodavati, jer on ce uvek moci da posluzi kao odlicno jeftino prevozno sredstvo, a ne mozes dobiti za njega onoliko koliko te on sluzi. :)

Plazma Keks

aj bre lozim te sve vreme, radi sa "skvikijem" sta god hoces, to je tvoj motor, ne moj ;)

Nixazzar

Sta ima da se lozim, napisao sam ti realno pored sprdnje sta mislim o njemu :D

A sto se tice druzenja, za njih sam  [cheers]

3006

2d je dobar motor, u svojoj klasi, naravno. Ja sam ga vozio dve godine, odr¾avanja nije bilo, potro¹nja sme¹na, jeftinije od bus plusa, fabrièke gume jesu kr¹, po ki¹i ple¹e¹, a koènice su nenormalne, veæ sam pisao o tome. Mislim da si dobru stvar uradio sa kormanom, ima neki jeben polo¾aj, nekako optereæuje ramena kad vozi¹ malo du¾e. Jedino sam pogre¹io ¹to sam ga kupio novog, pa sam za dve godine izgubio skoro pola, ali veæ je bilo vreme za promenu lanca i janèanika, a i nije to motor ne znam kakve vrednosti, pa mu doðe na isto. Ali, ako æe¹ da se vozi¹ za male pare, to je to.