Glavni meni

Nase fotografije

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Citat: Panta Zemunac poslato 08 Decembar, 2010, 01:20
Ne znam za¹to a i kako mi se ba¹ pri ruci na¹la ova fotka sa dotiènom gospodom... [neampojma]
Ovaj prvi sa leva; 'saèuvaj me bo¾e' :o ...ovaj zadnji sa leva; 'saèuvaj se bo¾e' [doh]...ovaj treæi sa leva, hm ne¹to mi je poznat, mislim da je na prst dobar sa onim prvim  [rofl] a ovaj drugi, da sam znao da æe se roditi pre 45g. ja bih majku svoju upucao!! [djavo]



Pa gde nadje bas ovu fotku,,  jbt,, kako je to prijateljstvo bilo,,, do 00 a ovaj u zutoj majici ,, sto voli da MITINGUJE,,auuu   sacuvaj boze,,, dosadan kao gace kad udju u dupe.....hahahahahahahahahaah

WOLVERINE

Citat: Panta Zemunac poslato 08 Decembar, 2010, 01:31
A ovde se krijem od vas da me ne prpoznate!!



Uploaded with ImageShack.us

Pa da a posle tockiras po uscu kad su otisli novinari.

UFF

Citat: Panta Zemunac poslato 08 Decembar, 2010, 01:20


a jel imas ovu lokaciju slikanu iz drugog ugla?
da vidim ko sedi sa druge strane stola

Panta Zemunac

#103
Da vidimo ¹ta sve mo¾emo da i¹èeprkamo...kakav zbir cufa!?! [rofl]



Na zahtev osobe cija je slika postavljena bez njegove dozvole morala je da radi CENZURA  ;D

Panta Zemunac

M ako se to nama stidi i krije u beloj majici naspram objektiva...mora da je neki bajker!?! [peppa]



Uploaded with ImageShack.us

WOLVERINE


       Jbt sve moji " prijatelji " ,,, do duse pokojni....jbg           nisu bas svi imam tu i nekih drugara,,,,  

UFF

Eto i mine i johnynovaka i popsy-a...
A ko je ovaj u belom pored gremlina? ;D

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:47
Eto i mine i johnynovaka i popsy-a...
A ko je ovaj u belom pored gremlina? ;D

  Stvarno ko je ova seljacina ;D ;D :P :P u beloj majici,, Da nije neki iz Zemuna? Da nije neiki tvoj ? Panto?

Panta Zemunac

Ako mi ne pomognete da naðem neki VFR 36 ili GSX 750f ili Afriku RD07...nikada vi¹e neæu sa vama da se vozim, pa vi vidite!! ( a vama te¹ko, vidim vene seèete [rofl])



Uploaded with ImageShack.us

Ovo je dru¹tvo na Tari '09g.!!!

Panta Zemunac

UFF, nemam poima ko bi to mogao biti....ma sigurno neki pub!! :P :o :o :o :o

Panta Zemunac

I ovo su sa nekog dr. foruma...¹ta æemo kada je na¹ najbolji...za mesec i po ima vi¹e aktivnih èlanova nego mus za celo leto!!



Uploaded with ImageShack.us

Panta Zemunac

Eh kada pravi bajker povede bajatog, matorog tatu da mu poka¾e ¹ta je pravi ¾ivot!! ;D



Uploaded with ImageShack.us

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:52

A ovaj u crnoj majici sa kog je sad on FBI foruma?

Female Body Inspector?  ;D

 Ne znas ga?  [doh] [doh] [doh]  A pa lako ces ga prepoznati,,  [thumb_up] Ih on je toliko recit da su mu svi postovi sastavljeni max od dve reci,,, kratko, sazeto,  [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Charuga

Citat: Panta Zemunac poslato 08 Decembar, 2010, 01:31
A ovde se krijem od vas da me ne prpoznate!!



Uploaded with ImageShack.us

Ko je ova budala iza na slici.....

WOLVERINE


 Ona sto nam je dovela FOX TV   HVALA.

Panta Zemunac

#115
Kako ide ona stvar od Tome...Ljubavi, ¾ivote moj, ne mogu, ne mogu bez tebe...a sudba je sasvim drugo htela, na drugi si forum odletela.. [zvizdi]


Editovano zbog objavljivanja tudjih fotografija.

WOLVERINE



        Gde sad Vudu da vidi kako se jedu jagnjici,,, hahahahahaahahahah

Gašpar

Na ovom zboru je svaki forum/sajt imao svog predstavnika  ;D ;D ;D

WOLVERINE

Panto ako tako nastavis sticices do DRVARA I TITA,,,  jbt sve politicka elita,,,,

Panta Zemunac

Napraviæemo jedan na¹ kutak sa fotkama a vala imamo ih svi, toliko da server mo¾emo zatrpati!! Tu æemo da èuvamo uokvireno, na¹e komandante i komesare, likove bez èijih dela danas ne bi postojao motociklizam u Srbiji (zato sam i postavio njihove fotke meðu prvima) da sva deca znaju da nisu od gladi pocrkala jer su oni skupili ¹aku dinara u humanitarnim akcijama i dali sirotinji da kupe ðvake!!

A vala i nama ni¹ta ne fali, mo¾emo staviti i na¹e fotke pa æemo decu lak¹e terati na spavanje ''bolje spavaj nego da ti pozovem èika zodiaka da te pojede sa belim lukom''....
Kakva æe to knjiga biti ''Portfelj'' iliti ''portfolio'' najveèih zgubidana dana¹njice....Vala neka smo, barem se ne foliramo!! [djavo] [djavo]



Uploaded with ImageShack.us