Glavni meni

1. trka za Istocnoevropski sampionat i za sampionat Srbije

Započeo Mr.Racer, 05 Maj, 2014, 22:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Ako se po jutru dan poznaje, bice ovo odlicna trka :)

mibuone


mibuone


mibuone


mibuone


mibuone


ЯЭВОЛУТИОН

nego kako komentarisete Lovrica....
Kleo se vise od decenije u Suzuki a sada Honda.....rekoh mu ja da mora i da lezi i da koci a ne samo da ide.....Honda ide slabije ali se vozi tri puta lakse...jebo ga gixer....pre pet godina sam imao kombo za trkacku hondu a on se zabetonirao u suzuki pa to ti je.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Stuntoholic

My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Mad Max

Znaci 3-4 motora po klasi

tj. u Profi klasama.

Opet zalost i tuga, a mislio sam da ce biti dosta takmicara.

Steta!
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Facebook mi je iz nekog èudnog razloga ubio kvalitet slika, tako da ako nekome treba neka posebna, neka pi¹e pa æu da kopam originalne velièine

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.237795319745412.1073741832.193524810839130&type=1&notif_t=like


Cale


Gašpar


Gašpar


Radanovic

Jo¹ od Arse i pobjede iz 2010. na Kawasakiu , ni jedan drugi motor osim R6 nije pobjedio u 600 hepening .
16 pobjeda za redom  :)

Mad Max

Nego kako oko bodovanja?

Koliko se ja secam, manje od 5 motora-takmicara u klasi, trka ne vazi, tj. ne boduje se?!
Brzi od smrti, Jaci od bola

Radanovic

Ja koliko se sjeæam treba biti minimum 3 ( kao ¹to je bilo na ovoj trci 600 sst , a i u Zalu¾anima je 2012. bilo samo 3 vozaèa u 600 hepening pa se bodovalo ) , osim na zadnjoj trci koja se boduje iako se pojavi samo 1 takmièar .


Tako je bilo , ove godine su mjenjali pravilnike , a ne znam da li su mjenjali taj op¹ti pravilnik ... ( ne radi im onaj PDF na sajtu saveza , bar ja ne mogu otvoriti , pa da provjerim )

Mr.Racer


Mr.Racer