Glavni meni

BMW Concept C

Započeo cika zuba, 29 Januar, 2011, 18:40

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

 skuter nije  motor,veæ prevozno sredstvo!   ;)       [rofl]
jin-jang

cika zuba

Citat: mali_zmaj poslato 12 Septembar, 2011, 22:21
skuter nije  motor,veæ prevozno sredstvo!   ;)       [rofl]


otvaras pandorinu kutiju,  [watching]  [watching]
verujem da su tvoji stavovi , skuter nema brzine, ne ide 200km/h i  ima male tockove....   [blahblah]  [blahblah]
[/

davidoff

Ovo ce biti zanimljivo. :D :D..Pratim... [watching]
We won't forget you Marco....


cika zuba

Citat: davidoff poslato 12 Septembar, 2011, 22:44
Ovo ce biti zanimljivo. :D :D..Pratim... [watching]

Sta se ti foliras,kad i ti zalis za skuterom,i sutra bi se vratio na isti.... :) :D
[/

davidoff

Na neki ko tvoj beli bih...oma sutra...u pravu si... :P
We won't forget you Marco....


mali_zmaj

ajd salio sam se,malko zlobno od mene,ako ce izbiti fajt unaprijed molim admine da obrisu moj komentar! stavio sam smajlije,ali izgleda ne pali!! mada je to  ipak moje misljenje,jer skuteri nemaju ono nesto!! a ima ih extra brzih,opremljenih,udobnih,ali nije to to! djaba im !!!!   [neampojma]
jin-jang

zmiya

aj lepo otvorite temu o tome..

Major

Mislim da se i cika zuba salio :D

cika zuba

salio sam se i ja naravno,ali iz mog ugla (tri sezone za RR) nece skuter nikad biti motor,
ali ima jako dobrih skutera koji se voze bolje od nekih motora... a veliki faktor je Srbija,bio sam skoro u IT,
ja tamo R-ova nisam video osim par turista,par endura a sve ostalo skuteri od 500 do 10000e,sad se nadovezuje pitanje,
a koja budala ce dati toliku lovu za skuter,e pa jbg ima nas i takvih... ;) ;)
[/

pit

Citat: zmiya poslato 12 Septembar, 2011, 22:00
Nemoj da te èujem vi¹e da spominje¹ taj rotax,a mireli je OK..


      Imas plus od mene....samo znams sta mi nije jasno Uff imao Minarelija u MT 03 i prodao ga i kupio Rotax....jer u KTM se ugradjuju Rotax AKO NISTE ZNALI

zmiya

Pa ako niste znali,Uff je medjunarodni sudija za ocenjivanje kvaliteta agregata,zato je sad uzeo Rotaxa na veliki test..

UFF

Pite imao sam rotaxa u f650 pre nego sto sam ga prodao i kupio mt-03 tako da sam vec radio uporedni test :D

Major

Citat: cika zuba poslato 13 Septembar, 2011, 01:32
a koja budala ce dati toliku lovu za skuter,e pa jbg ima nas i takvih... ;) ;)

Ako taj skuter vredi para onda nas ima takvih  [cheers]

UFF

Neki idu 200 i nemaju male felne i lako se voze i obaraju ali i dalje nisu motor :D

Major

Nisu motori to su maxi skuteri :D

mali_zmaj

Ma vidio sam neke Burgmane,Yamahine i Hondine skutere od 500-800ccm,to je kuca na tockovima,ali ipak na njemu mogu da zamislim yapije,klince kojima je to hir,a imaju para da ih kupe i bas ljude koji zive u velikim gradovima pa im je bas to potrebno za probijanje kroz guzve!! Ja bih prvi kupio jedan da zivim negdje u vecem gradu i da imam viska para,ali samo pored motora,kao br 2! Ali ga stvarno i iskreno ne dozivljavam i volim kao motor! A da ne kazem da su kvalitetni skuteri skupi kao zlo!
jin-jang

cika zuba

BMW zvanicno predstavio maxi skuter!!
C600 sport (plavi) i GT650 (sivi)
[/

cika zuba

[/

cika zuba

[/

cika zuba

jebem ih bas u cevasti ram...  [veryangry]  [veryangry]
prednje vile pun pogodak!!
650ccm 60ks... veoma veoma respektabilno!!  [thumb_up]  [thumb_up]
[/