Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

neæu vi¹e u crveno majke mi moje, jebe¹ DID kad ne mo¾e da otrpi jednog mene :D

Darko

Jesi ostao na motoru barem kad se to desilo?
Mislim,cim pises ,verovatno jesi,al ajd da proverim :-)

Kostić

hehe, kom¹ija, nem ja namere vi¹e da padam, ostarilo se. ;)

Kostić

ako, ko me jebe. malo mi je bilo da ga 'riljam' dupetom levo desno prva druga treæa, nego sam morao u crveno. gumu sam skoro obrijao, sjebo lanac. kad saberem, nisam ja toliko bogat, za mene je ipak ne¹to do pedes konja, neki penzionerski motor pa da putujem ko èovek, a ne ko manijak :D jesam reko manijak? ne, ne, mislio sam idiot.  :P

Kostić

u meðuvremenu, dok mi lanac ne padne sa neba  [neampojma]




Lazic


Kostić

pa, ako nema neka crna, mo¾e, ¹to da ne, neæe da se baci  [thumb_up]

u meðuvremenu 2:

naèi, usred mudoserije gde se ogrebati il gde da se ogrebem za lanac, neposredno pred napad osobe S naprema osobi 525, u polje u koje ne treba da ulazi niko, upado¹e ravno tri kamile!



jebigajebigajebiga, napolju sunce a ja igram ¹ah sam sa sobom.  [ludak]

ptah the el daoud  [klanjam_se]

Alice Coltrane - Ptah, the El Daoud 1/2


ЯЭВОЛУТИОН

sve je to posledica alkohola i lakih droga iz rane madosti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: kosta66 poslato 06 Maj, 2014, 13:31
pa, ako nema neka crna, mo¾e, ¹to da ne, neæe da se baci  [thumb_up]

u meðuvremenu 2:

naèi, usred mudoserije gde se ogrebati il gde da se ogrebem za lanac, neposredno pred napad osobe S naprema osobi 525, u polje u koje ne treba da ulazi niko, upado¹e ravno tri kamile!



jebigajebigajebiga, napolju sunce a ja igram ¹ah sam sa sobom.  [ludak]

ptah the el daoud  [klanjam_se]

Alice Coltrane - Ptah, the El Daoud 1/2


Æaletov kum svojevremeno reèe, postoje dve vrste ludaka, oni kao on svakodnevno ludi(a ja ga znam ceo ¾ivot, divan èovek ali ozbiljan ludak) i klinièki ludi...;D Vidim da i nisi ba¹ svakodnevno lud, ili bar na samoj granici...:o :o :o ;D ;D ;D


edit:
sad pustih "Ptah, the el daoud", ne sviða se mom psu, pobe¾e ispod stola... Mada ¹ta on zna, njemu se sviða Zaz...:o ;D

https://www.youtube.com/watch?v=Pbh074YFxq8


Kostić

hehe, lud  [thumb_up]

i ti bi bio lud, da si ko ja, zagledao u spojku i shvatio da je neko pravio spoj od velikog i malog èlanka na srednjem  [ludak] a pre toga istero du¹u bicikli.  ;D

nebitno, eno i¹o sam i u gevaru, jedva naðo novu radnju u ozrenskoj i èovek mi lepo izrecituje: obièan lanac za Y deset iljada, zlatni ¹esnes i oko trista. ok, al pre par dana lik prodavao 525 na buvljaku za trista dinara, ja gledam, koj æe mi.

lud? jok, imbecil!  [samoubistvo]

  [neampojma]

Kostić

usput, drugar, da ti ludak ne¹to ka¾e, nema lep¹eg oseæaja, do kad na sabajle ustane¹, popije¹ kafu, obuèe¹ se, sedne¹ na motor i ode¹ u tri lepe iz ove ludnice od grada. ode¹ negde gde je redak saobraæaj, de je ravno ko strela i otrese¹ zverku kolko mo¾e da ide, a da pritom peva¹ sam sebi u kacigu na sav glas onu brejkersovu, 'kreni prema meni'. il ovo

Disturbed - Meaning of Life 

onda parkira¹ negde de nema ni poljskih mi¹eva, pa izvadi¹ dram i rizlu, smota¹, zapali¹, povuèe¹ ljucki i ka¾e¹, 'mr¹up***m****, pogleda¹ u nebo i predahne¹. onda opet zaja¹i¹ i lagano se vrati¹ gde?

u ludnicu, jel  ;)

i bude¹ neko vreme normalan  ;D

Plazma Keks

au... citam temu i shvatam koliko sam postao normalna osoba... :(

Kostić


Kostić


clutch&brake

Citat: Plazma Keks poslato 06 Maj, 2014, 18:42
au... citam temu i shvatam koliko sam postao normalna osoba... :(

to ti mislis...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 07 Maj, 2014, 19:24



...jel pametno da tu osovinu po kojoj klize ploèice stiska¹ i o¹teæuje¹ kombinirkama?!
Ja to ne bi tako...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ako jedna osovina izaðe sama, a druga neæe ni pod pretnjom, pa ni silom, ¹ta bi ti uradio? da otvara¹ kle¹ta, treba ti nov dihtung koji uzgred nema¹, a osovina neæe da izaðe. paknovi oguljeni do metala, mora¹ ili da stavi¹ nove ili da iskljuèi¹ zadnju koènicu, ¹to nije preporuèljivo.

kad ne¹to neæe silom, oæe rami¹ljanjem. odnese¹ kle¹ta u kuæu, ako je osovina recimo 4 mm, ti razbu¹i¹ sa burgijom od 2 mm, tom istom burgijom izbije¹ osovinu, stavi¹ nove paknove, spakuje¹ kle¹ta i æao mare.

te dve osovine dr¾e samo te¾inu samih paknova i nemaju druga optereæenja. slu¾e da ti paknovi ne ispadnu. disk se okreæe sleva na desno a sama kle¹ta dr¾e paknove da ne odu levo, desno u stranu i slièno. osiguraè koji dr¾i osovine da se ne izvuku se postavlja od ispod, tako je fabrika napravila. to bi vi¹e trebalo da brine no ogrebana osovina, koja bajdvej, ima dovoljno lufta da ti paknovi ne zapnu. hod samih paknova, kad ih nadruka¹, je toliko mali, da i ogrebana osovina neæe da se pobuni.

na kraju, ako se ipak o¹tete, ¹to je redak sluèaj sile, ima ¹mirgla :D

Hohštapler

...nadam se da te nisam uvredio, nego sam èisto primetio.
Ne poku¹avam da budem mudroser, skidao sam tu osovinicu dosta puta, i kod mene na prednjim klje¹tima je isto o¹teæena, znam da nema nikakvo optereæenje..
Htedoh reæi, ja u gara¾i imam kao male klinove, sa ravnim vrhom, upravo za te stvari, nikad ne tuèem èekiæem veæ samo kucnem, "izbijem" lagano, i izvuèe se potom lagano.
Problem upravo i jeste u tome ¹to se na osovinica o¹teti, nazubi se, i onda te¹ko prolazi kroz tu rupu u klje¹tima.

Samo prijateljsko primeæivanje.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

uvredio? taman posla dru¾e. jebe¹ èoveka, koji se uvredi  u konsultacijama sa drugim ljudima. nego, suza ima svoja original kle¹ta, ona tokico be¹e i ta kle¹ta i maju jednu ulazno izlaznu rupu za te osovine. nemo¾e¹ da ih izbija¹ sa druge strane jer je zatvorena. tu taj klin ¹to ti ima¹ ne poma¾e ako neæe¹ da ru¹i¹ ugled origal dela. e sad, ili izvuci ili ako neæe snaði se. ja sam pogledao dubinu rupe u koju ulazi osovina na onoj osovini koja je iza¹la i odmerio da ima oko milimetar - dva mesa do kraja. kanal za ulje ne ide tuda i mo¾e bezbedno da se probu¹i rupa, manjeg preènika od osovine, koja ne ¹teti. tako sam uradio, razbu¹io rupu, izbio osovinu i parkirao kle¹ta nazad.  [cheers]

srbac