Glavni meni

Curi ulje

Započeo Krnja, 09 April, 2014, 14:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Krnja

Opet ja drustvo.pre neki dan ubijem jedan krug,vratim se kuci sve normalno.Kad pogledam uvece kaplje ulje.pogledam malo,kad oni srafovi gde je kvacilo kod deklija svi do jednog olabavljeni.Zategnem.Prestalo jedno 2h i opet isto.El ima neko resenje.?

Bishke

Skines deklo, napravis dihtung i namazes ga diht masom.
Sve prvo dobro da odmastis, jer se sada stari dihtung natopio uljem
You should do one thing every day that scares you

Ivan1979

Dolijes ulja koliko fali i obavezno proveri jel curi tecna kompresija.

Naravno pre svega toga odradis kako ti je Biske rekao!

Hohštapler

#3
Kurac diht masa!
Mani se toga! To sranje je ubilo vi¹e motora od bilo èega! TUraju taj kurac ko blesavi, a to sranje posle zapu¹i uljne kanale, sito i itd i eto te u sranju!
Menjaj dihtung. Stavi koji ide, originalni, proveri ¹rafove dal valjaju i stegni na propisanu meru.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bishke

Pa kad stavljaju onu crvenu diht masu kilo sa svake strane pa dihtung !

Kad nanosis naseses malo tek da prekrije povrsinu.

Kao kad ti ostane malo eurokrema, a ti ga zagrebes pa jedva namazes parce hleba :D
You should do one thing every day that scares you

Krnja

Sad sam gledao kad sam zatego,pusta po malo,jedva,a primetih jos jedan problem curka i voda iz hladnjaka odma pored gde i ulje...Dal da se ubijem ili ???

Krnja


Krnja

ispod ovoga mi curi...Ali sad sam ga zatego dobro,pogledah jutros ono ne kaplje samo je masna povrsina, ali padne po koja kapka vode???Sta bi sad to bilo

Havarisan


Krnja

pa prestalo je ulje da kaplje,sad mi kaplje voda,ali vrlo malo...Mehanicar bi trebao da dodje za vikend,on sumlja da isto natopljen dihtung,a ja nemam pojma :/

Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 April, 2014, 16:40
Kurac diht masa!
Mani se toga! To sranje je ubilo vi¹e motora od bilo èega! TUraju taj kurac ko blesavi, a to sranje posle zapu¹i uljne kanale, sito i itd i eto te u sranju!
Menjaj dihtung. Stavi koji ide, originalni, proveri ¹rafove dal valjaju i stegni na propisanu meru.
ne lupaj

perlx

Citat: Krnja poslato 10 April, 2014, 16:23
pa prestalo je ulje da kaplje,sad mi kaplje voda,ali vrlo malo...Mehanicar bi trebao da dodje za vikend,on sumlja da isto natopljen dihtung,a ja nemam pojma :/
Bachi ti to u Morachu [sutirakamen]

El Jefe

Nesto nije u redu
Друштво за заштиту од животиња

Krnja

u svakom slucaju hvala javljam kad sredim :)

Krnja

stavljam i nov semering i dihtung i sve...Ovo mi prvi put da mu nesto fali do sad me nije zezao... :(

CBRR1

Ti ko borisa prestalo da kaplje ulje suuuuperrr nema prooobleeeemaaa...30km i denge agregat...

mkt


Krnja

Ma i ulje i filter sve menjam,ne palim ga dok se sve ne resi...Samo bi mi falilo da rikne agregat,ionako sam puko finansiski,posle cu da teram stari BMX. :D

juga

Citat: CBRR1 poslato 10 April, 2014, 22:04
Ti ko borisa prestalo da kaplje ulje suuuuperrr nema prooobleeeemaaa...30km i denge agregat...
Pa ulje prestane da kaplje kada sve iskaplje!

juga

Citat: Plazma Keks poslato 10 April, 2014, 19:09
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 April, 2014, 16:40
Kurac diht masa!
Mani se toga! To sranje je ubilo vi¹e motora od bilo èega! TUraju taj kurac ko blesavi, a to sranje posle zapu¹i uljne kanale, sito i itd i eto te u sranju!
Menjaj dihtung. Stavi koji ide, originalni, proveri ¹rafove dal valjaju i stegni na propisanu meru.
ne lupaj
Auuuuu Andrej, ¹ta ti rekoooo!!!
@ plazma, diht masu mo¾e¹ da stavlja¹ gde hoæe¹..... na bajs! ;D